Adresa

NZZ-rehabilitace
Lazaretní 7, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: NZZ-rehabilitace Jiný

Velice arogantní člověk. Ptal se mě na velice osobní otázky opakovaně každou návštevu, nedokončila jsem u něj léčbu. Tento člověk mi absolutně nesedl. Zamrzl tak před 10ti lety. V dnešní době konkurence kvalitních fyzioterapeutů by se pan Vlach měl asi zamyslet nad svojí terapií. Přišlo mi, že si to tam chce jen "odkroutit" a stihnout co nejvíc pacientů za den aby měl peníze. Absolutně mi nedokázal poradit co dělat a jen arogantně mi odpovídal. Vzdala jsem to s tímto pánem. Jsou mnohem kvalitnější fyzioterapeuti v Brně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil
Umístění: NZZ-rehabilitace neurologické rehabilitace

Pan Marek, je člověk na svém místě. Ví přesně kam sáhnout, aby se člověk mohl opět neomezeně pohybovat. Doporučuji.

P
Ověřený profil

Perfektní odborník, velmi vstřícný člověk,díky němu se mohu pohybovat bez prášků a bolesti.
Ing.Pavel Žák


R
Ověřený profil

Pan Vlach je nejen výborný masér a odborník, ale i příjemný a vstřícný člověk s pochopením pro pacienta. Děkuji a doporučuji.


Pana Vlacha můžu jen doporučit, co potřebuju vysvětlí, poradí. Po několika masážích a doporučených cvicích, mi uplně ustoupili bolesti zad a krční páteře.


N

S panem M.Vlachem jsem byla vždy velmi spokojena,masáží krční páteře mi vždy pomohl při problémech s migrénou.


umí!!!!


D

Několikrát jsem k panu doktorovi Vlachovi chodila na rehabilitace s blokovanou páteří a myslím,že se po jeho masážích zdraví zlepšilo na nějakou dobu.Na případné otázky ochotně odpovídá případně doporučuje další možnosti rehabilitace.Byla jsem moc spokojena.


L

Také sem několikrát využila slžeb pana Vlacha a ráda se k němu na rehabilitace vracím. Má kouzelné ruce, vždy pomůže od bolesti. Pokud jde o komunikaci tak taky výborná, člověk se s ním i zasměje.... Jen by s pacienty mohl více diskutovat o možnostech rehabilitace (nabídnouot něco nového a diskutovat o tom co je pro pacienta příjemnější a účinější)


J

Měl jsem možnost opakovně využít služeb pana Marka Vlacha a musím konstatovat, že je velmi dobrý. Jedinou vadou snad je, že skoro nekomunikuje, ale pokud jeho komunikaci rukama budeme brát za rozhodující, pak musím uznat, že umí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu