Praktický lékař pro dospělé
Mírová 1537, Rychvald

Umístění: Praktický lékař pro dospělé pooperační stav

S paní doktorkou,ale i se sestrou,jsem velice spokojený.To,že mají zcela profesiální přístup,je zcela jasné,ale paní doktorka,i sestra,dávají do své práce,ještě něco,a to je lidský,a pozitivní přístup.Někdy za pacienty řeší i věci,které by vůbec řešit nemusely,ale ony si přesto na pacienta najdou ten potřebný čas.Myslím že je to ten typ lidí,které nezajímá jen ůhradová vyhláška,ale člověk jako takový.Ať jim to vydrží ještě dlouho,protože jak to znám já ,práce s lidmi je jedna z nejhorších.
Gamrot Dalibor

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Velká bolest hlavy.

Nikdo jiný už na středisku nebyl a paní doktorka Wybitulová mmě okamžitě vzala a po dvou větách o mém stavu hlavy a bolestech, okamžitě volala do Karviné a žádala o CT mozku !!! Do 30min. bylo zjištěno krvácení do mozku. Zachovala klidnou hlavu a tím mi zachránila život!!! Ten den 21.5.2019 mě operovali v Porubě a dnes už začínám pracovat !!! Hluboce ji děkuji!!! Vděčný pacijent Máca

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Wybitulová je super!Vždy mi dokázala pomoct.Je hodná,profesionální a spolehlivá.Jsem velice ráda,že jsem u ní zůstala i po přestěhování!Neměnila bych!!!!

Paní doktorka je na svém místě příjemná, milá, jsme u ní celá rodina a nemůžeme si stěžovat. Neměnila bych.

Velice špatná lékařka. Velice ohavný přístup,

S paní doktorkou jsem velmi spokojený,jak já,tak i má žena.VZKAZ PRO OSTATNÍ---K LÉKAŘI MUSÍTE CHODIT VŽDY,KDYŽ VÁM OPRAVDU NĚCO JE A NEVYMLOUVAT SE !!!!

Paní doktorka na mě při každé návštěvě byla velmi milá a na všechny mé dotazy odpovídala a ještě s úsměvem. Neměl jsem pocit, že ji otravuji, jako to bývá u jiných lékařů. Její léčbě věřím já i celá moje rodina. Neměnil bych!

Doktorka na vysoké úrovni,která je ve svém oboru na pozici lékařka s velkým L.spokojenost nade vše,znám ji asi 15let a pořád to je ta osobnost,jaká byla na počátku.rozumí tomu pro co se dala dělat.

Musím říct že s paní doktorkou nejsem vůbec spokojená , všechno svádí na obezitu a psychiku , když mi něco je tak se mě zeptá jaké léky chci napsat .... takže si naordinuji sama léčbu . Není člověk na svém místě , nevyšetří , nevyslechne ....

Děkuji paní doktorce za péči , jsem rád ,že ještě existují lékaři ,kterým záleží na člověku.