Marcela Prokopová, praktický lékař Ostrava

MUDr. Marcela Prokopová

Praktický lékař Více

Pavlovova 65, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Skvělá doktorka,skvělá sestřička,moc děkuji za péči,přeji všem takovou ochotu,empatii a hlavně odbornost.Marcela Zymrusová

Když vejdete do ordinace p.doktorky tak na vás mrká příjemná a veselá tvář sestřičky.Zeptá se ja k se máte a to už svědčí o tom,že tam není jen pro papíry,ale hlavně pro lidi.O kousek dál sedí paní doktorka,která vás vždy přivítá úsměvem a vlídným hlasem.Nemáte pocit,že jste jen další na řadě,ale cítíte se jako byste přišli ke svým známým co vás rádi vidí.Jsem jí vděčná,že se tak o každého stará,to se už totiž moc nevidí.Teď je tam i pan doktor,kterého bych chtěla trochu podpořit,protože dostat se do roviny paní doktorky nebude jednoduché,ale on to dokáže.Opravdu velký dík za to,že tady jste. Martina Dohn.

Chtěla bych poděkovat mé p.doktorce za její péči v mé nelehké životní situaci.Tak empatickou,vstřícnou,uznalou lékařku jsem ještě nezažila.O jejích diagnostických schopnostech jsem se již mnohokrát přesvědčila.Úroveň péče je špičková.Jsem její pacient delší dobu.Říkám,mám víc štěstí než rozumu, když můžu mít takovou lékařku.Sestřička Gábinka sluníčko č.2. milá,vstřícná,empatická.Prostě obě jsou moje sluníčka.Vážím si nesmírně jejich náročné práce.Jen škarohlídi,ať jdou klidně o dům dál,brzy by litovali.Paní doktorko,děkuji .Do konce života vám budu vděčná za vaši péči.Bestová Alena

Ctěla bych moc a co nejsrdečněji poděkovat mé p.doktorce.S takovým citlivým,profesionálním,lidským a empatickým přístupem jsem se opravdu ještě nesetkala.Přesto,že je velmi mladoučká,její diagnostické schopnosti se dají srovnávat s leckterou starší a ostílenější kapacitou.Tolik mi v mé nelehké životní situaci pomohla,že do konce svého života jí budu vděčná.Vím,že se na ni můžu jako pacient s důvěrou obrátit.To je jako najít v dnešní zdravotnické džungli zázrak.Víte,vždy říkám,že mám víc štěstí než rozumu,když můžu říct:jdu za svojí p.doktorkou.Taktéž sestrička Gábinka,to je sluníčko,že už při prvním setkání s ní se vám zvedne nálada.A po vstupu do ordinace mé p.doktorky z vás spadne ta špatná nálada a chmury jsou ty tam.P.doktorko,děkuji,Děkuji za mě,za rodinu.Bez vás bych to duševní a tělesné trápení nezvládla.Bestová Alena

K paní Mudr. Prokopové Marcele jsem se dostal na doporučení a mohu jen poděkovat. Je velký rozdíl mít lékaře
( údržbáře) a opravdového lékaře a tou nepochybně paní doktorka je. Cením si profesionálního přístupu, ochoty a také perfektní a účinné léčby... a o to tady jde v první řadě. Děkuji i sestřičce za ochotu a profesionalitu taktéž. Vždy se mi vyplatí dojet 30 km z místa bydliště za takovým týmem. Přeji všem pacientů, aby byly tak spokojení jako já. S pozdravem Harcula Petr

Dobrý den, chodím k paní doktorce od 19 let, letos to bude 12 let. Jsem s ní moc spokojena. Poradí, ochotně pošle k jinému odborníkovi, milá, vstřícná. Ale poslední 2 roky se u ní střídají jiní lékaři, záskok (doktoru po škole). Chápu, že musí také někde získat praxi. Vždy musím volat, kdy paní doktorka bude v ordinaci. Těch dnu není tolik :-( Jinak ji moc DOPORUČUJI!!

Pěkný den Vám všem přeji.K p.lékařce Marceli Prokopové chodím od roku 1999.Můžu potvrdit,že to je velice empatická a výborná lékařka.Vždy vyslechne,poradí a hlavně vyléčí a pomůže .Pokud to vyžaduje další vyšetření ,vždy mě na něj odešle a vysvětlí o jaké vyšetření jde.
Toto cestou bych ráda poděkovala p.lékařce Marceli Prokopové za její profesionální a empatický přístup k nám pacientům .
Mé poděkování patří rovněž sestřičce za laskavost,úsměv ,profesionální přístup a empatii.

paní doktorku bych nevyměnila ani za sto jiných dobrých. nejen já ale spousta známých k ní chodí také a jsou velice spokojeni. vždy řádně a velice důkladně prohlédne, nikdy nic nezanedbá a vždy když je třeba odešle k dalšímu vyšetření.nemůžu si na ni stěžovat ba naopak každému bych ji doporučila!!!!a navíc jako bonus je milá, vstřícná a lidská, co víc si přát!

Velmi dobry lekar,kvalifikci se rovna evropske,vynikajici uroven komunikace,velmi ochotny ,laskave jednani,skutecne lekar jak ma byt

Paní doktorka je velmi příjemná. Vždycky když k ní přijdu s nějakým problémem, tak mě pošle na speciální vyšetření, nikdy nic nezanedbá. Je sice pravda, že jsem problém měla naposledy před 2 roky, ale jsem s ní maximálně spokojená. Mohu jen doporučit.