Ordinace praktického lékaře
Huťská 211, Kladno

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je skvělá , je to odbornice na pravém místě hodně lékařů by se mělo od ní učit jak praxi tak i lidskost jsem max. spokojený vždy vše řádně prověří vysvětlí co si víc přát díky její péči zachráníla už mnoho lidí před katastrofou , přeji pí.Doktorce pevné nervy s paciemty hodně zdraví a štěstí Libor Vorel

Umístění: Ordinace praktického lékaře preventivní prohlídky

Musim říct ze pani doktorka Malcova posila na zbytečná vyšetření kdyz se prokazalo uz po páté ze jsem zdraví doktoři nad tim krouteji hlavou pry je to zbytečné abych tam vubec chodil .To její chovani k pacientovi je katastrofa nemůžu rict ze je dobrá doktorka!!!!!

Tato paní doktorka má dost neslušné jednání co se týče profesionality, je arogantní, v akutním případě nechá sedět i dlouho v čekárně a v mém případě zanedbala, co mohla. Sestra neochotná a pomalá. Nedoporučuji vůbec.

Jen chválu pěji na paní doktor. Jen v té čekárně je to fakt šílený. Právě se tam chystám a už to týden odkládám. Ale jinak je to "1". Poradí, pomůže, vysvětlí = co víc si přát.

Je to Paní doktorka na svém místě se vším si poradí, nebo pošle za odborným lékařem.
Za kvalitou její práce svědčí neustále plná čekárna.

Paní doktorka Malcová je skvělá lékařka, která mi vždycky pomohla. Nic nezanedbá a pošle na vyšetření. Dokáže poznat diagnózu i než pošle na podrobnější důkladné vyšetření např. rentgen, sono atd. , s takovou praxí jsem se u jiných lékařů nesetkala. Pomůže i psychicky, povzbudí, když vidí, že člověku je už hodně špatně. Je milá, lidská a pečlivá. Jsem u ní spokojena. Pospíšilová J.

VÝBORNÁ LÉKAŘKA.

K Pí.dokorce Malcové docházím již 18 let,nemůžu nic jiného než jen chválit a chválit.A s jistotou vím,že mluvím i za celou svou rodinu,která k ní též dochází.
Přeji ji hodně štěstí,úsěchů a zdravíčka o které se Nám ,tak perfektně stará!!!

Šárka Kučerová

Nejsem u této lékařky moc dlouho,ale je moc milá,hodná a se vším si poradí :-)

K paní doktorce jsem přešel po doporučení známého.Není divu,že má stále plnou čekárnu.100% odborník.I při návalu práce,vždy vlídné jednání.Je mým 3 praktickým lékařem a přál bych si,aby ještě hodně dlouho byla.