Marcela Labounková, praktický lékař Prostějov

Praktický lékař

Finská 9, Prostějov
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím léta, vždy přesně pozná co je potřeba, stručně, jasně výstižně, žádné zbytečné zdržování. Pomohla mi opakovaně od těžkých stavů. Je to výborná diagnostička. Měla jsem předtím několik lékařů, ale ji bych nevyměnila! Když je potřeba, pošle specialistovi, když je potřeba, zkonzultuje i po telefonu a domluví se podle stavu pacienta.

Zkušenost: Nechápu a nedoporučuji.
Lékař: MUDr. Marcela Labounková
Na NIC se mne nezeptala, jen mne poslechla a ze vzdálenosti zcela natažené ruky se podívala do úst. Pak začala předepisovat antibiotika. Zeptal jsem se, co mi je, řekla, že mám chycenou průdušnici. Já jsem si dovolil doplnit, že mám již více než dva dny teplotu 39C a strašně mne bolí svaly a klouby. Na základě tohoto se rozhodla paní doktorka NEPŘEDEPSAT jakákoliv léčiva a poslala mne domů, přičemž mi vystavila neschopenku, ale současně ji hned ukončila s datem o týden pozdějším. Dopadlo to tak, že jsem strávil další dva dny s teplotou 39C a byl jsem již tak vyčerpán, že jsem si pak musel zavolat jiného lékaře, který mi pomohl. Bohužel je to s paní doktorkou druhá taková osobní zkušenost! Pokud někdo namítá, že mám změnit lékaře, tak musím říci, že MUDr Labounková není můj lékař. Bohužel zastupuje mého lékaře v době jeho nepřítomnosti a již dvakrát jsem se trefil do tohoto zástupného období.

Tato paní doktorka sice velmi milá,ale to je vše.Jsem rád,že jsem od ní odešel a to co jsem se dozvěděl od druhého lékaře(myslím diagnozu)mi spadla čelist.Ona totiž neléčila co měla.Totiž její léčení,neléčení.Za 10 měsíců patery atb.stejné značky(že by družba s výrobcem)Poslat někam na vyšetření není nutné proč taky.Nepřišlo jí vůbec divné,že asi rok pořád kašlu nemoc se vrací.Ale pro toho kdo chce neschopenku je super,hlavně naši spoluobčané ji hojně navštěvují.A proč by jim ji nevystavila???Přeci nechce mít poškrábané auto.Setra je hodná,ale taky mi vadilo,když jsem měl říci dr.co mě trápí nebot mě jako muži to bylo velice nepříjemné a ona tam stála.Jako lékařka si myslím,je na nic.

paní doktorka je velmi milá i sestra .A kdo tu píše- že sestra stále leze do ordinace a motá se tam -tak s tím nesouhlasím!!!Vždydˇona pomáhá s vyšetřením pacienta a tím se krátí i čekací doba..

Velice příjemná paní doktorka, ochotná, lidská.

BYLA JSEM SPOKOJENÁ ZE ZAČÁTKU,ALE TED BOHUŽEL SE MI NELÍBÍ JEJÍ PŘÍSTUP,U NÍ JE VŠE V POŘÁDKU I KDYŽ JE ČLOVĚK NEMOCNÝ.
A TAKÉ SESTRA KTERÁ BY MĚLA BÝT V KARTOTÉCE,PORUŠUJE SOUKROMÍ PACIENTA A NEPŘETRŽITĚ JE V ORDINACI. BOHUŽEL NEJSEM SPOKOJENA.

velmi příjemná a ochotná paní doktorka. chodím k ní již 5 let a na to, že je mi 33 a vystřídal jsem dost doktorů, tak paní labounková je opravdu suprová lékařka, která svému řemeslu opravdu rozumí

Budu se asi opakovat ale přidávám se velké chvále.Je to úžasná doktorka,velice milá,příjemná,ochotná.Vyslechne,poradí,jinak okamžitě posílá na odborná vyšetření.A má velice milou a příjemnou sestřičku.Přeji dál hodně úspěchů a ať zůstane paní doktorka pořád taková jaká je.Markéta V.

Já jsem k paní doktorce přešla od jiného praktika,který na rozdíl od paní doktorky mou léčbu zanedbal.Paní doktorka je ochotná a vstřícná,trpělivá.Sice se u ní čeká dlouho v čekárně,ale i to svědčí o její oblíbenosti.Můj minulý lékař měl čekárnu prázdnou a také tady nemá zrovna dobré reference.Jsem velmi ráda,že jsem se mohla přehlásit,důvěra je důležitá.

Vážně je velmi dobrá. Také ji doporučuji.
Martina S.