Praktický lékař pro dospělé
Finská 9, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U pani doktorky jsem byla celkem 5x, z toho jsem se s ni videla pouze 1x!!! Pravdepodobne ji a sestricku nikdo nenaucil poznavat hodiny. Ordinacni doba od 7:15…. Dnes jsem to v 8 vzdala, kdyz jsem tam stala hodinu na chodbe s anginou, nohy se mi trepaly, bylo mi zle, nebyla tam ani jedna zidle a doktorka a sestra nikde. Jela jsem do nemocnice.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka se sestřičkou pravděpodobně žijí v jiném časovém pásmu, než její pacienti. Ordinační doba pondělí od 07:15 hod., sestřička dorazila až po půl 8, doktorka nevím kdy (v 8 jsem odešla) Fronta venku až bůhví kam. Může se stát, že se člověk z nějakého důvodu zpozdí, u paní doktorka je to ale bohužel pravidelně.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou mám jenom dobré zkušenosti , vždy je milá , ochotná a je to erudovaná lékařka .
Jediné negativum je většinou plná čekárna , proto když je člověk nemocný a nepotřebuje jen recept , je potřeba dorazit chvilku před tím než začíná ordinační doba.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dříve jsem byla spokojená, ale poslední dobou se mi velmi nelíbí arogantní a opovrhující přístup paní doktorky. Sestra je také velmi neochotná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

po pozitivním testu jsem telefonicky informovala pí doktorku a bylo sděleno že mi uděluje karanténu a po deseti dnech zavolat v žádném případě nechodit do ordinace asi po týdnu jsem volala kvůli neutuchajícímu kašli a dušnosti pí doktorka jenom řekla vydržet do konce karantény asi po dvaceti dnech znovu telefonát s žádostí o nějaké léky na silný kašel a bolesti na hrudníku opět čekat do konce karantény ale nechodit do ordinace po víc jak třech týdnech kdy jsem nebyla schopna udělat pár kroků mě sanitka převezla do nemocnice kde proběhlo několik vyšetření bylo zjištěno rozsáhlé poškození plic na 50-60% po návštěvě plicní ambulance bylo doporučeno pro rychlejší regeneraci procházky na čerstvém vzduchu další telefonát pí doktorce s žádostí o vycházky což pí Labounková bez důvodně odmítla

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím léta, vždy přesně pozná co je potřeba, stručně, jasně výstižně, žádné zbytečné zdržování. Pomohla mi opakovaně od těžkých stavů. Je to výborná diagnostička. Měla jsem předtím několik lékařů, ale ji bych nevyměnila! Když je potřeba, pošle specialistovi, když je potřeba, zkonzultuje i po telefonu a domluví se podle stavu pacienta.

Zkušenost: Nechápu a nedoporučuji.
Lékař: MUDr. Marcela Labounková
Na NIC se mne nezeptala, jen mne poslechla a ze vzdálenosti zcela natažené ruky se podívala do úst. Pak začala předepisovat antibiotika. Zeptal jsem se, co mi je, řekla, že mám chycenou průdušnici. Já jsem si dovolil doplnit, že mám již více než dva dny teplotu 39C a strašně mne bolí svaly a klouby. Na základě tohoto se rozhodla paní doktorka NEPŘEDEPSAT jakákoliv léčiva a poslala mne domů, přičemž mi vystavila neschopenku, ale současně ji hned ukončila s datem o týden pozdějším. Dopadlo to tak, že jsem strávil další dva dny s teplotou 39C a byl jsem již tak vyčerpán, že jsem si pak musel zavolat jiného lékaře, který mi pomohl. Bohužel je to s paní doktorkou druhá taková osobní zkušenost! Pokud někdo namítá, že mám změnit lékaře, tak musím říci, že MUDr Labounková není můj lékař. Bohužel zastupuje mého lékaře v době jeho nepřítomnosti a již dvakrát jsem se trefil do tohoto zástupného období.

Tato paní doktorka sice velmi milá,ale to je vše.Jsem rád,že jsem od ní odešel a to co jsem se dozvěděl od druhého lékaře(myslím diagnozu)mi spadla čelist.Ona totiž neléčila co měla.Totiž její léčení,neléčení.Za 10 měsíců patery atb.stejné značky(že by družba s výrobcem)Poslat někam na vyšetření není nutné proč taky.Nepřišlo jí vůbec divné,že asi rok pořád kašlu nemoc se vrací.Ale pro toho kdo chce neschopenku je super,hlavně naši spoluobčané ji hojně navštěvují.A proč by jim ji nevystavila???Přeci nechce mít poškrábané auto.Setra je hodná,ale taky mi vadilo,když jsem měl říci dr.co mě trápí nebot mě jako muži to bylo velice nepříjemné a ona tam stála.Jako lékařka si myslím,je na nic.

paní doktorka je velmi milá i sestra .A kdo tu píše- že sestra stále leze do ordinace a motá se tam -tak s tím nesouhlasím!!!Vždydˇona pomáhá s vyšetřením pacienta a tím se krátí i čekací doba..

Velice příjemná paní doktorka, ochotná, lidská.