Zubní ordinace s laboratoří
nám. Karla IV. 163, Nejdek

Paní doktorka je velmi milá a pozitivní paní, vždy s úsměvem na tváři. V čekárně hraje příjemá hudba a akvárium s rybičkami přispívá k lepší náladě pacientů. Se sestřičkou jsou velmi dobře sehraná dvojka. Jsem ráda, že k paná doktorce mohu chodit.

pomijova

MUDr. Křečkovou rozhodně nikomu nedoporučuji! Zanedbaná péče, neprofesionálně odvedená práce a nemluvě o přístupu k pacientovi... Nyní nezbývá než u nového zubaře zaplatit několik tisíc za výměnu plomb a léčbu dásní.

ja jsem s pani doktorkou spokojená, je velmi milá, vezme Vás načas a neúčtuje si za každou sebemenší bílou výpň plnou cenu jako ostatni. Doporučuji

velice hodná a sympatická lékařka,má cit a se svojí střičkou jsou sehraná dvojka

Chodím k ní již spoustu let a vždy byla její péče o můj chrup perfektní,taktéž moje tzv.nové zuby od ní mi všichni závidějí!!!

Vřele doporučuji, dosud jsem s ní neměl problém, ochotná

paní doktorka mi vytrhla v 8třídě zub,protože byla zvědavá jestli je pod mím druhý údajně mělo jít o dočasný zub a jaké bylo překvapení,když mi dodnes zub nevyrostl,podotýkám že mi je 35 let.Pokud nemáte své zuby rádi tak jí vřele doporučuji.

výborná lékařka...;-) vždy se docela bavím když nade mnou stojí a drbou se sestřičkou :-D vždy mi pomohla od bolesti zubůůů....nemůžu si na pí.doktorku stěžovat:-)