MUDr. Marcel Pekárek

Pod Nádražím 1205, Čáslav

Sam. ordinace PL - stomatologa
náměstí Komenského 73, Horní Jelení

Špatné zkušenosti ! v roce 2017 v Prosinci . Mudr. Pekárek
Domluva dvě bílé plomby. Výsledek ! Provrtané dva zuby s dírou v dásni zacpaný arzenem ! Prý jéé vy jste tam mněl zarostlou dáseň mezi zubama ! se slovy už nechoďte nashle dnes to máte zadarmo . Po roce přicházeli vymahačské sms z ordinace prosím uhraďte. Zde opravdu nepomohou !

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Bolest, zánět

Dnešní návštěva pana doktora Pekárka z důvodu bolesti by se snadno stala noční můrou. Po celou dobu tento lékař se choval arogantně, byl zlý, necitelný a urážel pacienta. Jakmile neprojevite nadšení z trhání zubů, vyhazuje vás z ordinace s tím, že ho jen zdržujete. Na dotaz co s dírou po zubu, nedokáže navrhnout řešení ani vysvětlit situaci a používá nějaké nesmyslné přiměry o díře v igelitové tašce. A vrcholem všeho bylo, když mi při odchodu vynadal, že jsem mu nepoděkovala. Ono vážně nebylo zač, za nadávky a trhání zubu, člověk obyčejně neděkuje. A s plnou pusou krve, by to šlo špatně. Za mě teda, nikdy více. Nedoporučuji v žádném případě.

Pan Pekarek je mozna zkuseny a dobry zubar, ale svym arogantnim jednanim a naprosto neprofesionalnim komunikacnim pristupem, ktery snad ani nelze komentovat, se mnoho lidi do jeho rukou s hruzou v ocich nesveri, (ostatne jak jsem byla svedkem po jeho vystupu v cekarne se dva lide zvedli a okamzite odesli) . Pan doktor by se mel zamyslet a mozna mene mluvit a uvedomit si sve chovani.

Drahý, za zub si účtuje 5000 Kč. Má řeči jak je všechno drahé

Pan doktor velmi rád povídá o sobě a o penězích,co za co utratil,jak je všechno drahé,proto také musí být drahý on:-).Kdyby neměl ústa,tak je to průměrný stomatolog,ale právě ty ústa z něj dělají mírně nadprůměrného lékaře:-).Vím,že jinde dělají stejné bílé výplně a minimálně stejně kvalitně,ale skoro o polovinu méně.A mě ani nenabídl variantu na pojišťovnu a to se chlubí,že má smlouvy s pojišťovnama.

Nejsme místní, tak můžeme porovnávat. Tento lékař je příjemný, profesionální, manžela ošetřil bez zbytečného čekání. Za ošetření jsme platili jako jinde, nic mimořádného /jsme klienty VZP/. Prostředí nového zubního centra je pěkné, uklidňující, personál velmi vstřícný. Doporučuji!!!

ze čtyř plomb, které mi vrtal, byly čtyři udělané naprosto špatně. pod všemi mi dál rostl kaz a mám díky němu jeden zub mrtvý a starosti se špatně udělaným endem na jiném. hrůza

Vážení diskutující "pacienti".
Přestože jsem ve věku (53let),a kdy (předpokládám že většina rozumných "diskutujících" uzná, že bych nějaké "malé" zkušenosti mít mohl) jsem prošel při svých problémech se zuby několik zubních lékařů, jsem rád, že je nyní mým ošetřujícím lékařem právě p. Pekárek. Nedělá mi vůbec žádný problém jezdit k němu na kontroly a ošetření - přestože bydlím až na Karlštejnsku (a myslím že rozhodně nejsem jediný). Pokud budu chtít od někoho opravdu kvalitní ošetření, dobrý přístup, preventivní prohlídky, atd, nebudu mít problém u dobrého lékaře tyto peníze zaplatit - a při vší úctě - pokud na to jaksi nemám (nebo spíše nechci platit), tak prostě jdu někam jinam. Zuby (a zubní lékaři) jsou holt drazí všude a rozhodně neobstojí bláboly typu "oni - teda pacienti" vydělávají jinak - tam taky doktoři mají zcela jiné sazby.
Prostě stručně řečeno - p. Pekárek patří mezi naše velmi dobré a řekl bych nejlepší stomatology a pokud se to někomu nelíbí, tak prostě ať jezdí někam jinam, nebo si nechá zuby udělat do kredence na pokladnu. Tzv. "lidští" neboli levní lékaři - zubaři mi způsobili to, že nedokázali rozpoznat cystu na trojce a díky jim jsem prožil doslova peklo a přišel o část klenby patra a nakonec o všechny horní zuby (takže holt nyní musím mít protézu) - nakonec mne všech skutečně obrovských problémů zbavil právě p. doktor, který poznal okamžitě kde je problém (a věřte že jsem strašpytel a mám zatraceně snížený práh bolestivosti)
Takže pro mne je (a vždy platilo), že za dobrou a kvalitní práci musím zaplatit. A to je jestli je dobrá - jsem dost soudný abych to posoudil sám.Plivat a kritizovat po provedeném ošetření a zbavení bolesti dokáže skutečně každý a schovávat se při psaní hodnocení za anonym - to dokáže snad jenom opravdu čecháček. Co tak se postavit před p. doktora a říci mu to do očí - to by asi tak snadné nebylo - co kdyby jsme ho ještě jednou při akuťáku potřebovali - že?
Zatím se mějte hezky
Tonda B

Nejprve reakce na to, že se u něj platí to, co je jinde zdarma: není povinnost mít smlouvu s pojišťovnou a vzhledem k tomu, že pojišťovny neplatí nikdy včas a nikdy ne pořádně, tak se mu ani nedivím.
Jinak je nejlepší. Když jsem si vyrazila zub, zařídil mi, že jsem měla ten den navrtaný implantát (on z toho neměl nic), korunku, kterou mi nabídli v tom centru za 6000 mi on udělá za 3300, to není podle mě nehorázně drahé, ale přiměřené. Že má smlouvu jen s VZP má napsáno na dveřích, kdo neumí číst, má smůlu. Jeho péče je kvalitní, minulá dr mi nekontrolovala v jakém stavu mám dásně, nevěřila mi mou bolest, on mi převrtal všechny amalgámy na kompozit - protože mi to probíjelo a způspbovalo to nehorázné bolesti - a rozhodně si za to neúčtoval plnou cenu (v celkové ceně byla jedna zadarmo). Nemohu souhlasit s tím, že je nelidský, zlý a nejdražší v okolí.

Pro tohoto pana doktora jsou jeho peníze a jeho kšeft víc, než vaše zuby. Jeho věta : "Když nechodíte 2 x ročně na preventivní prohlídku a nedáte mi vydělat, jste špatný pacient.", přiměla celou naši rodinu ke změně zubaře i za cenu dojíždění do jiného města. Pokud p. doktor neprojeví alespoň minimální zájem o mé zuby, ale jeví zájem jen o své peníze, pak nemám k takovému lékaři důvěru.