MUDr. Magdaléna Třesohlavá

Zubař Více

Beroun 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Lochovice 308, Beroun

Paní doktorku vůbec nedoporučuji na ošetření dětí. Neumí to s nimi, hubuje, když pláčou a děti odchází se strachem ze zubařů. Ať je dobrá či není, tímto se mi moc zošklivila.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena. Od mala mám kazivé zuby, dobrý zubař je pro mě tedy základem života. Paní doktorka je strašně milá a vnímavá, na mé všetečné otázky odpovídá s úsměvem, rozhodně mě neodbývá a zuby po jejím ošetření už nebolí a že na tom musí hodně zapracovat. Její zákroky jsou šetrné, narozdíl od zákroků mých předchozích doktorů. Mohu jen chválit.

Paní doktorka je velice šikovná a milá, stejně tak sestřička. Navštěvuji ji já i moje malá dcera a obě jsme velice spokojené. Dcerku si paní doktorka skvělým přístupem úplně získala a malá se nechá bez problémů ošetřit. Já jsem byla spokojená se všemi ošetřeními, plomby drží a zákroky byly bezbolestné. Paní doktorka má moderně vybavenou ordinaci, příjemnou čekárnu, ale hlavně je vstřícná a milá. Takže naprostá spokojenost.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Sama s ní mám velmi dobré zkušenosti. Paní doktorka je jemná, citlivá a pečlivá. Doporučila jsem ji kamarádce, která se návštěvám u zubaře vyhýbala a bála se. Teď je spokojená, že má konečně dobrého zubaře. Doporučujeme!!!

S ošetřováním v této ordinaci jsem dlouhodobě velmi spokojená. Paní doktorka odvádí kvalitní práci, při ošetřování je jemná,téměř to nebolí. Má dobrý vztah k pacientům.

Mnohokrát doporučuji, paní doktorka je mladá a moooc milá. sestřička je taky příjemná. S ošetřením žádný problém OK!!!!

hodnotim pani doktorku velmy dobre provadela my resekci moudraku a bez problemu a registrace taky u pani doktorky byla mozna doporučuji

Jako studentku mne tato lékařka před léty akutně ošetřila. Mám od ní svou první bílou plombu a ta dodneška drží. Co víc si přát? :-)