ordinace
Praha, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

K paní doktorce docházím celý život již od raného dětství 30 let a jsem s její starostlivou péčí maximálně spokojen. Vždy pro mě udělala maximum, i třeba taková vyšetření, která spíše náleží praktickým lékařům - prostě z ochoty. Je pro mne něčím, čím býval kdysi rodinný lékař. Slušné jednání vždy oplácí.

Skvělá lékařka s lidským přístupem k pacientům. Doporučuju!

K paní doktorce jsem chodila jeden rok, pak jsem se přestěhovala a NAŠTĚSTÍ změnila alergologa. Současná paní doktorka je milá, příjemná, vyslechne člověka. Je vidět, že jí na pacientovi záleží. Mj. dodržuje objednací lhůty. Ne jak u paní Havlíčkové... co je ta systém objednání mezi 7:00-9:00...? Na druhou stranu pořád ještě patří k těm slušnějším doktorům, na Parníku jsem zažila mnohem horší přístup...

Co se týče odborné stránky, tak mi léčba paní doktorky pomohla. Po většinu mých návštěv mi její chování přišlo v pořádku, alespoň co se týká mě. (Občas mi uměla odseknout, to ale přičítám velkému počtu pacientů.)

Velice příjemná je její sestřička, paní Vacková.

Tak tahle paní doktorka se hodnotí dost těžko. Rozhodně po odborné stránce byla a je kapacitou, na léčbu si nemohu stěžovat. Ale ten přístup k pacientům! Už když se blíží návštěva v její ordinaci, mívám naprosto neoprávněný pocit provinění (jako před nějakou zkouškou), neboť paní doktorka si nebere servítky a nikdy si nemůžete být jisti za co vás tentokrát "sjede". Je jasné, že jako laik nemůžete mít ty znalosti, ale s takovým despektem se přece s pacienty nejedná...

Bohužel nemohu doporučit. Nejenže mi neustále chtěla předepisovat léky, o kterých jsem jí již při první návštěvě řekla, že mi na alergii buď nefungují anebo po nich spím, ale mé stížnosti na špatné dýchání při zvýšené námaze odbývala smíchem a tím, že "je to normální a přepínám se a astma nemám". Protože to byl pro mě dost velký problém, došla jsem na plicní, kde mi bohužel astma potvrdili. Poté, co jsem jí tuto informaci sdělila, se mě jen zeptala, jaké léky jsem dostala - to bylo vše a moje poslední návštěva zde... Po lidské stránce mi taky příliš nesedla - mám podobnou zkušenost, jako někteří zde -chová se k člověku jako nesvéprávnému, na takový přístup jsem v dnešní době opravdu odvykla.

Souhlasim s panem,ktery mel negativni zkusenost.Pani doktorka se ke me vetsinou
chovala stroze a odsekla jednou vetou na me pripadne dotazy a jeste se tvarila jak kdybych byla mentalne zaostala.Velice neochotne vystavovala jakekoliv zpravy,ktere,
jak jiste vsichni vime,potrebuji pro dalsi lekare.Vetsinou jsem si musela pro zpravu az jiny den! I kdyz vetsina lekaru vam ji da hned po kazdem vysetreni.
Lecba take nic moc....

Pečlivá paní doktorka,s hezkým přístupem k pacientům,léčbu nasazuje skutečně jak je třeba.

Musím říct, že paní doktorka je člověk na svém místě. Má úžasný přístup k pacientům a rozhodně mi na 100% pomohla. Opravdu doporučuji. Nepřestala jsem k ní chodit ani když změnila místo své ordinace. Chodím k ní již přes 15 let-