Adresa

Samost. ordinace PL pro dospělé
Sokolovská 2854, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Samost. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka a sestřička jsou andělé.Kdyby nebylo jich tak už jsem dávno někde v blázinci.Dostala jsem pomoc od obou a za to budu vždy děkovat.Jsou nenahraditelné obě.Velka spokojenost a velké dík za vše.Marcela Malošova

E
Umístění: Samost. ordinace PL pro dospělé Jiný

Musím poděkovat paní doktorce Magdě Svobodové za její péči jsem moc ráda, že mohu být jejím pacientem. Paní doktorka je hodná, pečlivá a umí poradit a pomoci. Sestřička je taky hodná. Jsou to fajn ženský. Děkuji Vám.

Ověřený profil

Skvělá paní doktorka i sestřička vždy vyjdou vstříc a pomůžou. Nikdy jsem neměla žádný problém naopak dělají více než museji :)


Ověřený profil

K paní doktorce chodím již dlouho, ale tak báječnou paní doktorku jsem ještě neměla, zároveň se sestřičkou tvoří báječný tým, který má pro Vás vždy milé slovo a úsměv. Doporučuji všem, kteří hledají báječnou lékařku. Děkuji jim za vše.


K
Ověřený profil

Paní doktorka Svobodová je anděl tělem i duší,sestřička taktéž,jsou to dva človíčkové,kteří,ikdyž mají své starosti,pro člověka mají vždy úsměv na tvářích a dobré slovo....Samozřejmě co se léčby týče,paní doktorka je nenahraditelná.Sestřička bere bezbolestně krev a i při fobii z jehel,se s ní člověk zasměje ....Děkujeme s dcerou oboum za vše Koucká Radka,Formánková Radka


K
Ověřený profil

K pani doktorce jsem prestoupil od jineho praktika. Pani MUDr. Svobodova je uzasna po odborne i lidske strance. To same plati i o sestricce. Hned prvni vstupni seznameni (vysetreni) bylo velmi priznive: odhalila vaznou civilizacni chorobu a odeslala ke specialistovi. Vysetreni bylo velmi dukladne a s podobnou dukladnosti jsem se ve svem zivote jeste nesetkal.
Znacnou vyhodou je moznost predem se objednat, a to na kazdy den, takze odpada i pripadne nekolikahodinove sezeni s duchodci v cekarne :-)


D
Ověřený profil

Nejlepší doktorka, kterou znám a sestřička také. Vždy mi pomohla, poradila a hlavně ze všeho vyléčila. Lidský přístup je u ní samozřejmostí. Nikdy neměla špatnou náladu, ani tehdy, když jí samotné do zpěvu nebylo. Za všechno děkuji!


Velká spokojenost.


Ověřený profil

Paní doktorka a sestřička jsou skvělé odbornice. Mají lidský přístup. Je to můj nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měla. Moc mi pomohla. Paní doktorko a sestřičko, moc Vám děkuji. Vlasta Rudolfová


Ověřený profil

Jak paní doktorka tak i sestřička jsou odborníci na svém místě. Mají úžasný lidský přístup a vědí co dělají a jak člověku pomoc. Pí. doktorka nic nezanedbá a nenechá náhodě!!! Za to jim patří velký dík. Petr Kovařík


Došlo k chybě, zkuste to znovu