Praktický zubní lékař
Riegrovo náměstí 149, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Přešla jsem k ní od jiné zubařky. Chodím k ní ráda má lidský přístup a smysl pro humor. Je velice pečlivá a šetrná. Injekce kdykoliv si řeknu. Dává si záležet, vše bez problémů prodiskutuje a vysvětlí.

Byla jsem její pacientkou od dětství. Mám se zuby velké problémy (velké,kazivost a další). Ráda bych vyzvedla její precizní práci. Pracuje rychle a navíc velmi dobře, po zákroku nikdy nebyly žádné problémy. Bohužel mi začal vadit přístup ke mně jako k pacientovi. Jsem přece mladá, něco vydržím, injekci jsem dostala jen při trhání zubů. Také dlouhá objednací doba mi nevyhovovala. Přešla jsem k jinému zubaři, kde jsem spokojenější. Nechci tu doktorku výrazně hanit, není důvod, její práce opravdu byla rychlá, svědomitá a pečlivá, jen by to chtělo maličko doladit přístup k pacientům:) Ale kvůli její precizní práci bych ji doporučila ostatním.

Také patřím k lidem, kteří trpí snad stomatologofobií- tohle je lékařka na svém místě, velmi osobní přístup a velmi lidský přístup!!!

Paní doktorka je moc milý a hodný člověk. Už jako dítě jsem měla ze zubaře noční můru. Můžu říct, že díky tomu, že mám paní doktorku, už k zubaři chodím pravidelně.
Bez řečí a bezplatně mě vždy dá injekci, aby mě to nebolelo. A to taky málo který stomatolog umí opíchnout tak, aby jste nic necítili. A protože můj tehdy čtyřletý syn měl špatné zkušenosti a panickou hrůzu z předešlého stomatologa, tak paní doktorka ho trpělivě zvykala na vyšetření a to zezačátku za ním chodila i dolů do auta, aby si pomalu zvykl. Dnes už jako plnoletý, by paní doktorku nevyměnil, tak asi jako každý z naší rodiny. Jsem vděčná, že máme takovou lékařku. Všem vřele doporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi hodná a trpělivá, jsem její pacientkou více než 10 let, děkuji jí tímto za citlivý přístup k mojí osobě. Alena Kroupová

Přestože do Kroměříže mám 80 km, nemám v úmyslu změnit tuto zubní lékařku.
Při objednání nikdy nečekám, jednání v ordinaci je vždy vlídné a slušné. Paní doktorka srozumitelně vysvětlí plánovaný zákrok, ošetření je citlivé a takřka bezbolestné, po odborné stránce naprosto dokonalé (výplně nevypadávají, zuby po zákroku nebolí).

Moc hodná paní doktorka,ikdyž mám fobii ze zubařského křesla,v této ordinaci se nemusím bát.p.d.