Praktický lékař pro dospělé
Ruská 99/44, Ostrava

Praktický lékař pro dospělé
Petřkovická 144, Ostrava

Jsem s přístupem a prací pana doktora maximálně spokojená.

Pan doktor Štaier patří k erudovaným odborníkům, kteří si vědí rady v každé situaci. Jeho velkým přínosem je rovněž osobní přístup k pacientovi, kterého neřadí pouze do kategorie "číslo, diagnóza", ale "lidská bytost". Svým výborným úsudkem, výtečnou diagnostickou schopností a osobním přístupem tak vytváří efektivitu práce, která se pak v konečném důsledku vyznačuje vyléčením a spokojeností pacienta a koneckonců také úsporou finančních prostředků zdravotních pojišťoven a námahou dalších lékařů. Takového lékaře si hluboce vážím a považuji jej za příjemný úkaz mezi lékaři, který by si skutečně zasloužil ocenění nejen finanční, ale i to lidské.

Trpělivý, vstřícný, obětavý, ochotný, pokud si není jistý neotálí a pošle k odbornému vyšetření nebo bez ostychu vezme moudrou knihu a ověří si svůj názor, všímá si sám i maličkostí a dokáže určit správnou diagnozu. A co je hlavní, dokáže si s vámi popovídat o vašich problémech jako rovný s rovným, což je u některých lékařů problém. Také se poctivě stará o imobilní pacienty a podle potřeby je navštěvuje doma. Ať jsem se zeptala kohokoliv z jiných částí Ostravy, nikde se nesetkali s tím, aby praktičtí lékaři navštívili své pacienty doma. Já osobně jsem mu nesmírně vděčná za péči o manželovu i mou maminku.

Pan doktor Štaier je vynikající, ochotný a velmi empatický lékař. Nikdy nedá najevo, že ho pacient obtěžuje, vždy je velmi vstřícný a obětavý pomoci. I přesto, že jsem se již přestěhovala mimo Ostravu, vždy mě přijme a bez proslovů vyšetří. Vřele doporučuji, pro tohoto pana doktora je práce opravdu jeho koníčkem a posláním!!!

Vstřícný, citlivý, chápavý, ochotný a uvážlivý. Po profesionální stránce,pokud mohu soudit, je na vysoké úrovni. Neváhá se zeptat pokud si není stoprocentně jistý. Nikdy Vás neodbude, nikdy nemáte pocit, že si vymýšlíte nebo přeháníte. Vždy pozorně vyslechne každého pacienta. Je to ten nejpeší lékař, s jakým jsem se setkala.

nemůžu než chválit, výborný člověk, maximálně vstřícný se skutečným zájmem o pacienta. každý problém řeší poctivě, vše prověřuje.

Lidský,obětavý, odborník

Lepšího pana doktora jsem si nemohla přát. Pečlivý, erudovaný, lidský. Prostě nejlepší.

pan doktor je skvělý a pečlivý.staral se o babičku,nyní o strýce,mamku a mne.opravdu si nemuhu v nejmenším stěžovat,dojíždí i domu,je dúsledný ve své péči.

Pan DR.Štaier je velice hodny a dusledny lekař ktery dokaže naslouchat svym pacientum a snaži se pomoci