Lukáš Tajchner, ortoped Teplice

MUDr. Lukáš Tajchner

Uložit

Ortoped Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Trnovanská 1733, Teplice
ORTO K+T, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: ORTO K+T, s.r.o. Jiný

Přišla jsem s estetickou vadou haluxu a po operaci mám problém s celou nohou. Brnění a natekly halux. 2 roky po operaci a lékař s tím nic nedělá. Mam počkat, až bude mít volny termín na další operaci. Ještě se nikdo neozval. Nemůžu doporučit. Je mi to líto.


S
Umístění: ORTO K+T, s.r.o. Jiný

Je velice příjemný a vždy pomůže chodíme k panu doktorovi se synem jsme spokojeni. Mohu doporučit stabinská


P

Názor přidán dne 14.12.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Tajchnerovi za vybornou peči a za to že mužu zase normálně chodit bez toho abych pořad kulhala. Byla mi v prosinci 2015 operováno v Teplické nemocnicikoleno a po operaci jsem měla pořad bolesti a noha mi i otekala. Nelenila jsem a hledala jiného ortopeda, protože mi bylo řečeno že mi už nemají co nabídnout. Letos v unoru mě operovali znova, ale už pan doktor Tajchner v Litoměřické nemocnici a musím říct že jsem spokojená. Děkuji i personálu v nemocnici za hezké zacházení. Děkuji pane Doktore Tajchnere a sestřičko. Vaše pacientka Renata Jesinková


A
Ověřeny pacient

Na doporučení mých známých jsem se dostal k panu doktorovi Lukáši Tajchnerovi . Pan doktor se mnou mluvil srozumitelně a lidsky , vše jsem od něj pochopil . Po několika vyšetření se mnou domluvil operaci v Litoměřické nemocnici . Termín operace jsem si vybral sám ( tedy přibližně ne přesný datum ) a bylo mi vyhověno . Všechny papíry mi byly doručeny na můj email a já jen potvrdil datum operace a vyběhal předoperační vyšetření. Ortopedické oddělení Litoměřické nemocnice za 1 . V této nemocnici jsem pobyl 3.dny a nemohu si na nikoho stěžovat , ba naopak. Celé toto oddělení pracuje na jedničku a pobyt byl tím pádem taky příjemný.
Jak se zde píše , dlouhé čekání v ordinaci , tak to jsem nezažil max 40 minut a to se dá. ( moje skušenost)
Jsem rád , že mi byla tato ordinace doporučena Arnošt Rychecký


Ověřeny pacient

Pan doktor Tajchner je odborník, který mi pomohl. Na rozdíl od jiných ortopedů, které jsem navštívil, má v ordinaci ultrazvuk a vzhledem k jeho mladému věku a stážím a studiu v západní Evropě disponuje výborným rozhledem o nových metodách léčení i o nových druzích ortopedických obtíží, o kterých se toho dříve tolik nevědělo. Zatím jsem byl vždy spokojen, neboť na rozdíl od jiných ortopedů přesně diagnostikoval, co mi je a co to chce. Tam, kde to řešit neuměl, mě poslal ke špičkovéu odborníkovi. Vadí mi jen dlouhé čekání v čekárně.


Ověřeny pacient

Pan doktor Tajchner je pro mě PAN DOKTOR! Mám k němu naprostou důvěru! :-) Navíc je velmi příjemný, milý a empatický. Taktéž sestřička je usměvavá a ochotná. Jsem ráda, že jsem tuto ordinaci objevila. DĚKUJI! :-)
Jana Pokorná


Ověřeny pacient

jiz rok se lecim u tohoto lekare a stále jen rehabilitace ale aby člověka poslal na poradne vysetreni to ne nejsem spokojena


Z

Názor přidán dne 26.09.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


T
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou pana doktora Tajchnera. Nedávno jsem absolvovala operaci a jsem velmi spokojena s výsledkem. Pan doktor je velmi starostlivý, příjemný, milý a vynikající specialista ve svém oboru. Dle mého názoru je nejen skvělý ambulantní lékař, ale také výborný operatér. Každému bych takového specialistu vřele doporučovala. Vaulina Tatiana


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti