Ludvík Drnovský, praktický lékař Prostějov

Ludvík Drnovský

Praktický lékař

24 názorů

Uložit


Adresa

Trávnická 2, Prostějov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy jsem pana doktora považovala za velice dobrého, ale bylo to tím, že jsem nikdy nechodila k jinému. Nikdy mi nedělal prevenci a ani mi nikdy preventivně nedělal krevní testy. Díky bohu, že jsem se přestěhovala a začala navštěvovat lékaře v Brně, který mi díky preventivní prohlídce zjistil onemocnění štítné žlázy. Každý rok mi dělá kompletní krevní odběry i glykovaný hemoglobin. Prohlédne mě, prohmatá mi břicho. Dokonce i kontroluje zrak. Tento přístup se bohužel s přístupen pana MUDr. Drnovského nedá srovnávat. Moji rodiče k němu stále ještě chodí a i když jsou v letech a nemocní, tak že by jim alespoň jednou do roka odebral krev, to nehrozí. Moje maminka měla několik dlouhých let vleklé zdravotní problémy a když k němu přišla a byla naprosto vyčerpaná a na zhroucení, tak jí řekl, že si vymýšlí a že se jí nechce pracovat. Díky bohu, že občas má pan doktor zástup, takže mojí mamince se dostalo řešení a konečně je správně léčena. Její zdravotní stav se velice zlepšil. V nemocnici po výsledcích krevních odběrů se divili, že se nezhroutila. Velice nerada píši negativní hodnocení, ale bohužel musím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Prototyp skvělého obvoďáka. Pomůže, poradí, léčí. Lidský, příjemný a po telefonu poradí, i když k němu (bohužel, z důvodu stěhování) už nechodím. Kdyby všichni doktoři (a lidi) byli aspoň z 80% jako pan doktor Drnovský, lépe by bylo na světě. Příjemná vstřícná sestra.


*
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená. K panu Dr. Drnovskému chodíme s babičkou už několik let. Spolu se sestrou tvoří perfektní a profesionální tým. Vždy mě poslal na specializovaná vyšetření a nikdy nic nezanedbal.
Neměnila bych a jsem moc ráda, že s babičkou můžeme být v péči u takového lékaře.


P

Špičkový doktor, jak jako diagnostik tak jako člověk. Lepšího lékaře, který má OBA tyto aspekty patřící k doktořině, jsem za svůj více než čtyřdesítkový život nepotkal. Moc pomohl i mé manželce přesnou diagnózou její zákeřné nemoci. Sestra paní Zahradníčková je též moc ochotná a lidská - to se dnes málo vidí.


Výborný lékař!!!


Zdržím se jakéhokoliv hodnocení,ovšem doporučit mohu jen zavedeným pacien tům.Já mohu pouze konstatovat,že od pana Dr.se mi dostalo pramálo pomoci, naopak nechal mě žít léta v těžkých bolestech plynoucích z latentní teta-ie a nie,a navíc v nepřátelském prostředí aniž by se slůvkem zmínil proč.Před měsí- ce
měsícem mi aplikoval Quajakuran do žil a to tak bolestivým způsobem,že
dodnes mám modřiny a zatvrdliny na obou předloktích,a to pominu bole-
stivou aplikaci do zápěstí,zřejmě zkoušel co vydržím.Bolest a lidské
utrpení pro něj neznamenají nic.

Ing.Blanka Studená


Ověřeny pacient

velmi dobrý praktický lékař a takových je opravdu málo


velmi dbrý a ochotný


Ověřeny pacient

Jsem rád, že jako praktika mám zrovna dr. Drnovského. Neměl jsem s ním zatím větší problém, snad ani žádný, a to jsem imho dosti náročný pacient - nebo klient, chcete-li. Nemá potřebu si honit ego, vcelku naslouchá a racionálně uvažuje. Se sestrou Zahradníčkovou jsou velmi dobrý tým.


Zodpovědný a svědomitý lékař, který nic nenechá náhodě. Lékař, který umí naslouchat a poradit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti