Praktický lékař pro dospělé
Trávnická 2, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vždy jsem pana doktora považovala za velice dobrého, ale bylo to tím, že jsem nikdy nechodila k jinému. Nikdy mi nedělal prevenci a ani mi nikdy preventivně nedělal krevní testy. Díky bohu, že jsem se přestěhovala a začala navštěvovat lékaře v Brně, který mi díky preventivní prohlídce zjistil onemocnění štítné žlázy. Každý rok mi dělá kompletní krevní odběry i glykovaný hemoglobin. Prohlédne mě, prohmatá mi břicho. Dokonce i kontroluje zrak. Tento přístup se bohužel s přístupen pana MUDr. Drnovského nedá srovnávat. Moji rodiče k němu stále ještě chodí a i když jsou v letech a nemocní, tak že by jim alespoň jednou do roka odebral krev, to nehrozí. Moje maminka měla několik dlouhých let vleklé zdravotní problémy a když k němu přišla a byla naprosto vyčerpaná a na zhroucení, tak jí řekl, že si vymýšlí a že se jí nechce pracovat. Díky bohu, že občas má pan doktor zástup, takže mojí mamince se dostalo řešení a konečně je správně léčena. Její zdravotní stav se velice zlepšil. V nemocnici po výsledcích krevních odběrů se divili, že se nezhroutila. Velice nerada píši negativní hodnocení, ale bohužel musím.

Prototyp skvělého obvoďáka. Pomůže, poradí, léčí. Lidský, příjemný a po telefonu poradí, i když k němu (bohužel, z důvodu stěhování) už nechodím. Kdyby všichni doktoři (a lidi) byli aspoň z 80% jako pan doktor Drnovský, lépe by bylo na světě. Příjemná vstřícná sestra.

Jsem velice spokojená. K panu Dr. Drnovskému chodíme s babičkou už několik let. Spolu se sestrou tvoří perfektní a profesionální tým. Vždy mě poslal na specializovaná vyšetření a nikdy nic nezanedbal.
Neměnila bych a jsem moc ráda, že s babičkou můžeme být v péči u takového lékaře.

Špičkový doktor, jak jako diagnostik tak jako člověk. Lepšího lékaře, který má OBA tyto aspekty patřící k doktořině, jsem za svůj více než čtyřdesítkový život nepotkal. Moc pomohl i mé manželce přesnou diagnózou její zákeřné nemoci. Sestra paní Zahradníčková je též moc ochotná a lidská - to se dnes málo vidí.

Výborný lékař!!!

Zdržím se jakéhokoliv hodnocení,ovšem doporučit mohu jen zavedeným pacien tům.Já mohu pouze konstatovat,že od pana Dr.se mi dostalo pramálo pomoci, naopak nechal mě žít léta v těžkých bolestech plynoucích z latentní teta-ie a nie,a navíc v nepřátelském prostředí aniž by se slůvkem zmínil proč.Před měsí- ce
měsícem mi aplikoval Quajakuran do žil a to tak bolestivým způsobem,že
dodnes mám modřiny a zatvrdliny na obou předloktích,a to pominu bole-
stivou aplikaci do zápěstí,zřejmě zkoušel co vydržím.Bolest a lidské
utrpení pro něj neznamenají nic.

Ing.Blanka Studená

velmi dobrý praktický lékař a takových je opravdu málo

velmi dbrý a ochotný

Jsem rád, že jako praktika mám zrovna dr. Drnovského. Neměl jsem s ním zatím větší problém, snad ani žádný, a to jsem imho dosti náročný pacient - nebo klient, chcete-li. Nemá potřebu si honit ego, vcelku naslouchá a racionálně uvažuje. Se sestrou Zahradníčkovou jsou velmi dobrý tým.

Zodpovědný a svědomitý lékař, který nic nenechá náhodě. Lékař, který umí naslouchat a poradit.