Ludmila Opatřilová, praktický lékař Opava

MUDr. Ludmila Opatřilová

Uložit

Praktický lékař Více

25 názorů

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Ostrožná 27/244, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

nejlepsi doktorka ktera muze byt byla jsem vedena u hodne lekarek ale doktorka Opatrilova je ta nej....

K
Ověřený profil

Zcela jedinečný lékař s velkou klinickou praxí. Navštěvuji paní doktorku již od dorostových let, svým způsobem s ní stárnu, řešili jsme v rodině i závažná onemocnění (karcinom) a mohu říci, že drží krok s dobou, má velký přehled napříč medicínnou a jistým způsobem šestý smysl. Nikdy jsme neměli s ničím problém, včetně návštěv doma. Vřele doporučuji.

M
Ověřený profil

Nikdy absolutně žádný problém, lidský a vztřícný přístup a obrovská praxe. A to jsem docela častým návštěvníkem - bohužel. Rozhodně mám jistotu, že mě tady nikdo nezanedbá. Po pobytu v nemocnici s často arogantním přístupem lékařu a jejich nepředstíraným nezájem si tohoto přístupu vážím ještě více.

Taky absolutni spokojenost. Vzdy vztricny a peclivy pristup a to jsem se lecil s komplikovanym problemem. Rada zaridi, vytelefonuje, velmi osobni a lidsky pristup. Taky sestricka je skvela. Vzdy dobre naladena, sympaticka. Celkove je tohle skvela ordinace a v okrese Opava bych tezko hledal lepsi.

Chodím k paní doktorce od začátku střední školy (více než 20 let), je naprosto skvělá, vždycky vyslechne, velmi pečlivá, neznám ji špatně naladěnou. A pamatuje si moje problémy staré hodně let zpátky. Neměnila bych, je to lékařka, u které vím, že nejsem pro ni jen jeden z řady pacijentů, ale konkrétní člověk... a to je skvělé.
Za celou dobu jsem jen velmi zřídka musela k jinému zastupujícímu lékaři, a můžu vám říci že moje karta je velmi obsáhla... jsem hodně častým navštěvníkem paní doktorky.

Stejně jako řada dalších, kteří zde hodnotí, i já chodím k paní doktorce od dětství, a to o něčem svědčí. Kdyby byla špatná, tak jí málokdo zůstane takto věrný. Je vždy milá, nikdy jsem ji neviděla nabroušenou, pokaždé mě pečlivě vyslechne a pomůže. Mám k ní absolutní důvěru a nejednou jsem se přesvědčila, že má zájem pomoci a nic nezanedbat. Toto je moje dlouholetá zkušenost a za sebe ji ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

nej

Mohu jen doporučit, skvělý lékař.

Všem s čistým svědomím doporučuji. Chodí k ní celá naše rodina už několik let - nikdy nebyl problém. Pokud je člověk slušný tak si myslím problém mít nemůže. Ordinace je pěkná, ve středu města, sestřička velmi ochotná a příjemná. Paní doktorka je zkušená, je vidět že má praxi. Osobně bych neměnila. Čekací doby jsou normální, samozřejmě je rozdíl zda-li je zrovna epidemie nebo je léto.

Já mohu jen doporučit a to jí navštěvuji již sedm let, co jsem se přestěhoval do Opavy. Velmi lidská, dobrá diagnostika, skvělá sestřička a pěkné prostředí. Mě osobně povídání (třeba o šále) nevadí, vytváří to podlě mě mnohem příjemnější atmosféru. Čekací doby jsou standardní, zažil jsem lepší ale i horší, podle mě tam kde se nečeká nikdo nechodí a to není taky vpořádku. Nevím kdo tady měl problém s dostupností - dovolené jsou přede vždy oznámené a za celou dobu jsem si nevšiml,že by překročili standardní 4 týdny,což má každý zaměstnanec v ČR,mimoto vždy byl zajištěn adekvátní zástup (ikdyž je pravda že na druhé straně města-ale zase dovolená nikdy nebyla delší než týden).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti