MUDr. Ludmila Malátková

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Nejlepší zubařka na světě! Jsem moc rád, že ji mohu mít. Snaží se,je šikovná,lidská,příjemná,žádný problém jsem s ní nikdy neměl a o peníze ji taky nejde. Za mě 1 s obrovskou hvězdou. ????

Přešla sem k ní od jedné zubařky zlodějky která po mě léta tahala tisíce za ukony!Tahle ta paní doktorka nechce po mě nic..Je od rány,ale žádný ras a mě to vyhovuje nemáte čas ani na strach hned vás veme a pracuje:-)žádne dlouhé čekací lhuty jako u te předešlé čekávala sem i 2hodiny a paní doktorka si pěkně brala přednostně inženýry a ty vyšší společnosti.Chování hadr!Nevím no mělo by na tu předešlou dojít!Nenechme se lidi okrádat!Tadle doktorka je fakt dobrá!

Jsem velmi spokojený, jak po odborné tak i lidské stránce.

Jsem naprosto spokojená, vstřícnější lékařku neznám, nemůžu si péči paní doktorky vynachválit

Jsem s ní naprosto spokojená i když trošku od pusy ale mě to vyhovuje a hlavně odbourala strach.Jsem jí za to vděčná je spolehlivá a pečlivá.

Její práce není pečlivá i po pravidelných kontrolách mě jiný stomatolog našel dost kazů.Takže pro mě není dobrá.

ochotná,nemá dlouhé objednací lhůty,nemám co vytknout