Ludmila Horová, praktický lékař Dobřany

MUDr. Ludmila Horová

Praktický lékař Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nová 956, Dobřany
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Byla pro mne nejlepší praktická lékařka, když pracovala v Plzni na poliklinice ve švihovské.


J
Ověřeny pacient

Velice by mne zajímalo, proč byla tato skvělá paní doktorka "odejita" ze Železniční polikliniky v Plzni. Mezi lidem se totiž proslýchá, že to bylo proto, že byla milá a hodná na pacienty, kterým se snažila pomoci i přes omezování ze strany zdravotních pojišťoven. Proto se jim tak nějak nevešla do "tábulek" jejich pokřiveného hodnocení. Podle nich je totiž nejlepší ten lékař, který plní "tábulky" a ne ten, který pomáhá pacientovi při záchraně života! Já sama jsem to zažila, když mi můj bývalý lékař v sousední ordinaci diagnostikoval bez dalšího odborného vyšetření nádor v břiše jako "srůsty po operaci slepého střeva" z operace před 40 léty! Ten jistě je v tabulkách výborný; dotáhl to totiž na ŽP na vedoucího praktického lékaře! A za 40 let u ČD znám i další lidi, kterým takto "pomohl". Paní doktorka Horová mne naštěstí poslala na další odborná vyšetření, kde se ukázal pravý stav věcí a zachránila mi tak život. Pro mne je hodnocení jediné - tato paní doktorka je skvělá ve svém oboru a současně i neuvěřitelně milá a pečlivá. Pokud tedy budeme všichni "držet hubu a krok" a neupozorníme na pravý stav věcí, bude tento šlendrián stále vítězit... Otázka hodnocení je jasná - je lepší záchrana lidských životů nebo dodržování omezujících limitů dle tabulek? Paní doktorko, děkuji! Jana


Ž
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy potkala. Stejně tak sestřička je velmi milá. Absolutní spokojenost, jsem ráda, že máme v Dobřanech tak skvělou doktorku.


J
Ověřeny pacient

Je prostě nejlepší,bezvadný člověk na svém místě.100%!!


I
Ověřeny pacient

Zlatá moje paní doktorka, jem šťastná že mě přijala do péče. Kéž by takových bylo víc.


L

Příjemná, lidská a velmi spolehlivá


J

Velmi dobrá lekařka,příjemná,obětavá s hezkým přístupem k lidem..


B
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka a člověk co znám, lidská, obětavá, anděl bez křídel, děkuji za to!


MUDr. Straka Martin: nejlepší praktická lékařka, kterou jsem měl možnost zatím poznat a to z pohledu pacienta i lékaře. 100%.


Pani doktorka Horova je nejlepsi prakticka lekarka. Jsem jeji pacientkou uz radu let a musim vyjadrit mou absolutni spokojenost.Vzdy najdu velice vstricny postoj, profesionalni jednani, velmi lidsky pristup i takt.Jsem skutecne moc stastna, ze jsem jeji pacientkou a doporucila jsem ji i vsem mym pritelkynim.Dekuji Vam, pani doktorko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti