Nová 956, Dobřany
Ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Byla pro mne nejlepší praktická lékařka, když pracovala v Plzni na poliklinice ve švihovské.

Velice by mne zajímalo, proč byla tato skvělá paní doktorka "odejita" ze Železniční polikliniky v Plzni. Mezi lidem se totiž proslýchá, že to bylo proto, že byla milá a hodná na pacienty, kterým se snažila pomoci i přes omezování ze strany zdravotních pojišťoven. Proto se jim tak nějak nevešla do "tábulek" jejich pokřiveného hodnocení. Podle nich je totiž nejlepší ten lékař, který plní "tábulky" a ne ten, který pomáhá pacientovi při záchraně života! Já sama jsem to zažila, když mi můj bývalý lékař v sousední ordinaci diagnostikoval bez dalšího odborného vyšetření nádor v břiše jako "srůsty po operaci slepého střeva" z operace před 40 léty! Ten jistě je v tabulkách výborný; dotáhl to totiž na ŽP na vedoucího praktického lékaře! A za 40 let u ČD znám i další lidi, kterým takto "pomohl". Paní doktorka Horová mne naštěstí poslala na další odborná vyšetření, kde se ukázal pravý stav věcí a zachránila mi tak život. Pro mne je hodnocení jediné - tato paní doktorka je skvělá ve svém oboru a současně i neuvěřitelně milá a pečlivá. Pokud tedy budeme všichni "držet hubu a krok" a neupozorníme na pravý stav věcí, bude tento šlendrián stále vítězit... Otázka hodnocení je jasná - je lepší záchrana lidských životů nebo dodržování omezujících limitů dle tabulek? Paní doktorko, děkuji! Jana

Ž

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy potkala. Stejně tak sestřička je velmi milá. Absolutní spokojenost, jsem ráda, že máme v Dobřanech tak skvělou doktorku.

Je prostě nejlepší,bezvadný člověk na svém místě.100%!!

Zlatá moje paní doktorka, jem šťastná že mě přijala do péče. Kéž by takových bylo víc.

Příjemná, lidská a velmi spolehlivá

Velmi dobrá lekařka,příjemná,obětavá s hezkým přístupem k lidem..

Nejlepší lékařka a člověk co znám, lidská, obětavá, anděl bez křídel, děkuji za to!

MUDr. Straka Martin: nejlepší praktická lékařka, kterou jsem měl možnost zatím poznat a to z pohledu pacienta i lékaře. 100%.

Pani doktorka Horova je nejlepsi prakticka lekarka. Jsem jeji pacientkou uz radu let a musim vyjadrit mou absolutni spokojenost.Vzdy najdu velice vstricny postoj, profesionalni jednani, velmi lidsky pristup i takt.Jsem skutecne moc stastna, ze jsem jeji pacientkou a doporucila jsem ji i vsem mym pritelkynim.Dekuji Vam, pani doktorko.