Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dvouletky 58, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a jsem velmi spokojená. Ptala se, zda je vše v pořádku a celý zákrok proběhl bez problémů. Paní doktorka je velmi empatická a zároveň je velký profesionál. Velmi doporučuji!

F
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila asi před 3 lety,po 3-4 návštěvách jsem utekla.Vždy jsem měla ze zubaře velký strach ale po tomto zážitku mám přímo fobii.Od té doby jsem u zubaře nebyla.Paní doktorka je nepříjemná,arogantní a bez citu.Ted jsi hledám nového zubaře,tak snad to nebude další hrůza,už ted se třesu.

O
Ověřeny pacient

Skvělá paní zubařka, skvělé sestřičky.
Paní doktorka vše vysvětlí než začne, jak začne neustále se ptá jestli je vše v pořádku a něco nebolí a závěr je úžasný a zub jako nový. Mohu jen doporučit.

M
Ověřeny pacient

27.1.2014
M. Darivčáková


Paní doktorku mohu upřímně doporučit.Je velmi milá,klidná,trpělivá a pořád usměvavá.Pomůže, poradí a svým přístupem pacienta uklidní. Takže chci poděkovat za starostlivou a velice profesionální péči. I zdravotní sestřička je také velmi příjemná a vstřícná.

M
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a byla jsem velmi spokojená. Všechno mi bylo hezky vysvětleno, výsledek byl perfektní. Mohu jen doporučit.

D
Ověřeny pacient

Ahoj - N E B R A Ť ! Plomby opakovane nasádzané, a opakovane vypadávajú, už po týždni.Takže Vám miesta opravy zubu vŕta vačšiu a vačšiu dieru do zubu. A zadarmo to tiež nie je. ACH JO. Kde hľadať - a nájsť...a ešte k tomu dobre?

A
Ověřeny pacient

Já mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti.Její plomby mi drží již několik let. Jsem s její prací velmi spokojená.

K
Ověřeny pacient

Bolestivé,neosobní,arogantní a drahé!!!!

Ověřeny pacient

Chodila jsem k ní jako dítě, byla na mě nevrlá a do pusy mi hrabala opravdu necitlivě. Když mi dělala rentgen takovou krabičkou, tak mi to tak hrubě tlačila na dásně, že mi vytryskly slzy a hrozně se tomu divila. A poté, co mi ve 14 letech trhala pětky s 1,5 cm kořenem bez umrtvení, dost drasticky je páčila ven a ještě mě seřvala za to, že mě to bolí jsem se zařekla, že už mě u žádného zubaře nikdo neuvidí. Až 4 roky po posledním zážitku u ní jsem se odvážila najít jinou zubařku, za kterou jsem velice šťastná.

S
Ověřeny pacient

.Velmi slabá , zlá a arogantní lékařka. Pokud nechcete přijít i o zdravý chrup, jděte jinam! Pokud starší pacient nesouhlasí s tvrzením lékařky o dříve poskytnuté péči a jejím rozsahu, lékařka nevybíravým způsobem označí pacienta za sklerotika, který si nepamatuje co mu dělala. Pokud si pacient stojí za svým, je hrubým způsobem vykázán z ordinace s tím, že u ní skončil.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti