Praktický lékař stomatolog
Dvouletky 58, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a jsem velmi spokojená. Ptala se, zda je vše v pořádku a celý zákrok proběhl bez problémů. Paní doktorka je velmi empatická a zároveň je velký profesionál. Velmi doporučuji!

K paní doktorce jsem chodila asi před 3 lety,po 3-4 návštěvách jsem utekla.Vždy jsem měla ze zubaře velký strach ale po tomto zážitku mám přímo fobii.Od té doby jsem u zubaře nebyla.Paní doktorka je nepříjemná,arogantní a bez citu.Ted jsi hledám nového zubaře,tak snad to nebude další hrůza,už ted se třesu.

Skvělá paní zubařka, skvělé sestřičky.
Paní doktorka vše vysvětlí než začne, jak začne neustále se ptá jestli je vše v pořádku a něco nebolí a závěr je úžasný a zub jako nový. Mohu jen doporučit.

27.1.2014
M. Darivčáková

Paní doktorku mohu upřímně doporučit.Je velmi milá,klidná,trpělivá a pořád usměvavá.Pomůže, poradí a svým přístupem pacienta uklidní. Takže chci poděkovat za starostlivou a velice profesionální péči. I zdravotní sestřička je také velmi příjemná a vstřícná.

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a byla jsem velmi spokojená. Všechno mi bylo hezky vysvětleno, výsledek byl perfektní. Mohu jen doporučit.

Ahoj - N E B R A Ť ! Plomby opakovane nasádzané, a opakovane vypadávajú, už po týždni.Takže Vám miesta opravy zubu vŕta vačšiu a vačšiu dieru do zubu. A zadarmo to tiež nie je. ACH JO. Kde hľadať - a nájsť...a ešte k tomu dobre?

Já mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti.Její plomby mi drží již několik let. Jsem s její prací velmi spokojená.

Bolestivé,neosobní,arogantní a drahé!!!!

Chodila jsem k ní jako dítě, byla na mě nevrlá a do pusy mi hrabala opravdu necitlivě. Když mi dělala rentgen takovou krabičkou, tak mi to tak hrubě tlačila na dásně, že mi vytryskly slzy a hrozně se tomu divila. A poté, co mi ve 14 letech trhala pětky s 1,5 cm kořenem bez umrtvení, dost drasticky je páčila ven a ještě mě seřvala za to, že mě to bolí jsem se zařekla, že už mě u žádného zubaře nikdo neuvidí. Až 4 roky po posledním zážitku u ní jsem se odvážila najít jinou zubařku, za kterou jsem velice šťastná.

.Velmi slabá , zlá a arogantní lékařka. Pokud nechcete přijít i o zdravý chrup, jděte jinam! Pokud starší pacient nesouhlasí s tvrzením lékařky o dříve poskytnuté péči a jejím rozsahu, lékařka nevybíravým způsobem označí pacienta za sklerotika, který si nepamatuje co mu dělala. Pokud si pacient stojí za svým, je hrubým způsobem vykázán z ordinace s tím, že u ní skončil.