Ludmila Dufková, zubař Ostrava

Zubař Více

Dvouletky 58, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a jsem velmi spokojená. Ptala se, zda je vše v pořádku a celý zákrok proběhl bez problémů. Paní doktorka je velmi empatická a zároveň je velký profesionál. Velmi doporučuji!

F

K paní doktorce jsem chodila asi před 3 lety,po 3-4 návštěvách jsem utekla.Vždy jsem měla ze zubaře velký strach ale po tomto zážitku mám přímo fobii.Od té doby jsem u zubaře nebyla.Paní doktorka je nepříjemná,arogantní a bez citu.Ted jsi hledám nového zubaře,tak snad to nebude další hrůza,už ted se třesu.

O

Skvělá paní zubařka, skvělé sestřičky.
Paní doktorka vše vysvětlí než začne, jak začne neustále se ptá jestli je vše v pořádku a něco nebolí a závěr je úžasný a zub jako nový. Mohu jen doporučit.

27.1.2014
M. Darivčáková

Paní doktorku mohu upřímně doporučit.Je velmi milá,klidná,trpělivá a pořád usměvavá.Pomůže, poradí a svým přístupem pacienta uklidní. Takže chci poděkovat za starostlivou a velice profesionální péči. I zdravotní sestřička je také velmi příjemná a vstřícná.

Byla jsem u paní doktorky na bělení zubů a byla jsem velmi spokojená. Všechno mi bylo hezky vysvětleno, výsledek byl perfektní. Mohu jen doporučit.

Ahoj - N E B R A Ť ! Plomby opakovane nasádzané, a opakovane vypadávajú, už po týždni.Takže Vám miesta opravy zubu vŕta vačšiu a vačšiu dieru do zubu. A zadarmo to tiež nie je. ACH JO. Kde hľadať - a nájsť...a ešte k tomu dobre?

Já mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti.Její plomby mi drží již několik let. Jsem s její prací velmi spokojená.

Bolestivé,neosobní,arogantní a drahé!!!!

Chodila jsem k ní jako dítě, byla na mě nevrlá a do pusy mi hrabala opravdu necitlivě. Když mi dělala rentgen takovou krabičkou, tak mi to tak hrubě tlačila na dásně, že mi vytryskly slzy a hrozně se tomu divila. A poté, co mi ve 14 letech trhala pětky s 1,5 cm kořenem bez umrtvení, dost drasticky je páčila ven a ještě mě seřvala za to, že mě to bolí jsem se zařekla, že už mě u žádného zubaře nikdo neuvidí. Až 4 roky po posledním zážitku u ní jsem se odvážila najít jinou zubařku, za kterou jsem velice šťastná.

.Velmi slabá , zlá a arogantní lékařka. Pokud nechcete přijít i o zdravý chrup, jděte jinam! Pokud starší pacient nesouhlasí s tvrzením lékařky o dříve poskytnuté péči a jejím rozsahu, lékařka nevybíravým způsobem označí pacienta za sklerotika, který si nepamatuje co mu dělala. Pokud si pacient stojí za svým, je hrubým způsobem vykázán z ordinace s tím, že u ní skončil.