pražská 92, Kolín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Hrozná lékařka, utekla jsem od ní jinam. V době prvního těhotenství se chovala velice neemapticky, arogantně. Byla jsem z jejího chování úplně rozhozená, takhle se chovat k těhotné pacientce....Nikdy předtím ani potom jsem se nikde s takovým chováním lékaře naštěstí už nesetkala.

Umístění: Ordinace

MUDr Blechová léčí tři členy naší rodiny již řadu let. Má zkušenosti, je pečlivá a vždy nám dobře poradila. S žádným projevem arogance jsem se u ní nesetkala. Pracuje efektivně a rychle (když je to možné a situace není příliš vážná), takže většinou nečekáme na ošetření dlouho. (Zvelebilovi, Kolín)

Byl jsem u ní 3x a pokaždé se ke mně chovala velmi arogantně. Náš poslední rozhovor vypadal +- následovně:
LB: Co Vás trápí?
JÁ: Mám už tři měsíce divné skvrny na kůži, které jsem tam nikdy neměl.
LB: Vy víte, co jste měl na kůži dříve? Vy se nad prohlížíte každý den!?
JÁ: No ne, ale znám svoje tělo... ty skvrny tam nikdy nebyly.
LB: Jak můžete vědět, co tam bylo a co ne. Tohle nechte LASKAVĚ na mně. Co máte za vzdělání?? Jo.. koukám do karty, inženýr.. tak se mi nepleťte do řemesla a nechte posouzení na mně jo. Ty skvrny jsou v pořádku.

Léčit možná umí, ale popravdě, mám pocit, že každý, kdo je mladší než ona, je u ní idiot... ještě, že ve stejné ordinaci má svého syna, který je její úplný opak.