Ord. praktického lékaře pro dospělé
č.d. 140, Liběchov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

U MUDr. Žáčkové jsem byl registrovaný přibližně 10 let. Za celou dobu jsem zda byl jen párkrát. Ačkoliv nechci vůbec zpochybňovat know-how paní doktorky a ostatního personálu, protože z většiny návštěv jsem měl veskrze pozitivní pocit, dodnes si pamatuji, jak jsem do ordinace přišel po velmi dlouhé době a lékařka mi vysvětlovala mou abnormální hladinu cukru v krvi z posledních testů, což mě dost překvapilo. V mé kartě totiž byly výsledky krevních testů úplně jiného pacienta. Chápu, že chyby se stávají, nicméně u tak závažných výkonů bych čekal trochu více pečlivosti a smyslu pro detail.

Co mě však přimělo ke změně PL byl přístup při testování/léčbě COVID-19. Protože jsem měl už zhruba týden příznaky, které neustupovaly, volal jsem v ordinační době a chtěl žádanku na PCR test. Dostal jsem skoro kázání od sestry, že o žádanky na testy si mám volat dopoledne (jako by žádanky vystavené odpoledne neplatily), po několika dalších poznámkách mě však předala lékařce, která mi žádanku vystavila. Po pozitivním výsledku jsem opět volal do ordinace, abych se dohodl na dalším postupu. Lékařka mi nařídila 12 dní izolace s tím, že po týdnu naplánovala další kontrolu po telefonu. Čekal bych, že pokud PL naplánuje jinou formu než prezenční kontroly v ordinaci, že se mi sám ozve. To se však nestalo. Opět jsem se musel do ordinace pokoušet dovolat sám další pracovní den. Izolaci mi ukončila sestra. Žádné informace o průběhu ji nezajímaly. Žádná následná kontrola po prodělání mi nabídnuta nebyla. Ze strany ordinace to byl absolutní nezájem o můj zdravotní stav. Věřím, že potenciální množství práce by nemělo ovlivňovat kvalitu poskytované péče, a proto jsem se rozhodl přejít k jinému PL.

Jsem velmi spokojena s péčí i chováním pani doktorky. Vždy milá a příjemná - chapajici a hlavně rozumna :) sestřička též poklad. Vřele všem doporučuji.

I po několikaleté zkušenosti si není nač stěžovat, naopak musím chválit. Lidsky i odborně plný počet bodů.

MUDr. Žáčková je velmi příjemná, ochotná a pečlivá lékařka se zájmem o pacienta. Sestřička v její ordinaci je opravdovým unikátem - milá a šikovná. Kdyby bylo 6*, zasloužily by si je.

Pečlivá paní doktorka, která pátrá po příčinách nemoci a jako bonus PŘÍJEMNÁ a ŠIKOVNÁ sestřička. V současné době RARITA.

Vřele doporučuji vzhledem k péči o pacienta.

Je velice příjemná a má zájem o pacienta v celém komplexu. Neponechá náhodě některé výsledky a v rámci léčby konzultuje i jinými odborníky dané téma.