Fyzioterapeut, Diagnostik, Terapeut Více

Ostrava 1 adresa

Číslo licence : AA 0010362 AA 0003207

Františka Formana 251/13, Ostrava-Jih, Ostrava

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

100 Kč

Lucie Janalíková DiS.

Jsem všestrannou fyzioterapeutkou se 17-ti letou praxí v oboru rehabilitace. Nejvíce se zaměřuji na mechanickou diagnostiku a terapii páteře a perif...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • psychosomatika

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapeutické konzultace

Lucie Janalíková je poctivá terapeutka, která opravdu přemýšlí nad příčinnými souvislostmi Vašich obtíží. Někdy člověk může mít pocit, že moc povídá a moc se ptá, ale záhy pochopíte, že obšírná diagnostika je pro Rozhodně doporučuji.

Lucie Janalíková DiS.

:-))) Děkuji. Vidím, že jste vše pochopil. Dopíši to za Vás:-)))... Ano, správná diagnostika je pro efekt terapie základním stavebním kamenem.
Moc děkuji, za Vaše slova. Je to od Vás moc milé. Ať se Vám daří!

Paní Lucie je empatická, vnímavá, milá, usměvavá, skromná a krásná žena, která je ve svém oboru opravdu bezkonkurenční. Trápila mne bolest zad (nastaveno cvičení) a aktuálně břišní kýla (zatejpováno plus cvičení). Má osobní zkušenost je, že pokud člověk opravdu chce a řídí se jejími doporučeními, vyhne se i chirurgům:-) Prostě je profík každým coulem a že si člověk něco musí nějakou tu korunu připlatit, to je v této kvalitě naprosto v pořádku. Terapie proběhla v krásném a voňavém Centru Lotos v Ostravě-Porubě. Paní Lucko MOC děkuji že jste!

Lucie Janalíková DiS.

Děkuji za krásnou recenzi, krásná Ženo:-)

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapeutické konzultace

Odborný, profesionální přistup, ochota, zájem, empatie. Jinam bych nešla. Všem známým doporučuji.

Móóóóóóóóóc děkujíííííííííí :-)))

Umístění: Lucie Janalíková DiS. rehabilitace

Lucie Janalíková mi ihned v počátku velmi pomohla při výhřezu ploténky L5/S1. Dokáže rozumně vysvětlit co - kde - a jak, když ne rozumově, pak její zlaté ruce s citem popátrají po těle a půl je hotovo. Nepřeceňuje se, když si není jistá, dokáže vás minimálně správně nasměrovat. Díky za veškerou péči Lucko

Lucie Janalíková DiS.

Milá Jani, já děkuji Vám za Vaší vytrvalou houževnavost při cvičení SM systému. Jste mi sama ÓOÓÓÓÓBROVSKOU inspirací.
Děkuji za Vás a přeji Vám vše dobré.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapie

Rád bych poděkoval Lucii Janalíkové za nejen profesionální přístup, ale také snahu pomoci nehledě na čas. Již po první návštěvě mi odezněla bolest v zádech, levá ruka ve které jsem měl díky pohybu ploténky sílu na 20% funguje na 90%. Samozřejmě také pomohlo doporučené domácí cvičení. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji. Pavel Brož.

Lucie Janalíková DiS.

Pane Broži, moc Vám děkuji za Vaši krásnou recenzi. Jsem opravdu šťastná, že máte takovou úlevu a těším se, že to dotáhneme na 100%.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. diagnostické vyšetření

Děkuji Lucii Janalíkové za odbornou péči a pomoc se "zamrzlým ramenem".
Po terapii a cvičení doma mám rameno úplně v pořádku, rozsah pohybu vůbec neomezen. Můžu vřele doporučit!!!

Lucie Janalíková DiS.

Terezko, děkuji Vám za doporučení. Bylo mi potěšením s Vámi pracovat.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapie

Po dvou terapiích a poctivém cvičení doma, které mi ukázala milá slečna Lucie obtíže přestaly a já jsem pochopil, "že mi noha neupadne" i když už jsem byl připraven řešit při těch největších bolestech kloubní náhradu. Měl jsem pouze zkrácený jakýsi svalíček někdy u kyčle.

Milý pane, Adame.
Jsem ráda, že jsem mohla radou pomoci a že jste se procvičil opět k běhání. Ať se Vám daří, Lucie Janalíková.

Lucie je lidská a má profesionální přístup, má zkušenosti z prostředí nemocnice, dokáže krásně najít bolestivé místo a tomu se pověnovat, aby se uvolnilo.

Pavlínko, děkuji.