Lucie Janalíková DiS., fyzioterapeut Ostrava

Fyzioterapeut , Diagnostik , Terapeut Více

Číslo licence : AA 0010362 AA 0003207

Františka Formana 251/13, Ostrava-Jih , Ostrava
Lucie Janalíková DiS.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Jsem všestrannou fyzioterapeutkou se 17-ti letou praxí v oboru rehabilitace. Nejvíce se zaměřuji na mechanickou diagnostiku a terapii páteře a perif...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • psychosomatika

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 100 Kč

100 Kč

Umístění: Lucie Janalíková DiS. rehabilitace

Lucie Janalíková mi ihned v počátku velmi pomohla při výhřezu ploténky L5/S1. Dokáže rozumně vysvětlit co - kde - a jak, když ne rozumově, pak její zlaté ruce s citem popátrají po těle a půl je hotovo. Nepřeceňuje se, když si není jistá, dokáže vás minimálně správně nasměrovat. Díky za veškerou péči Lucko

Lucie Janalíková DiS.

Milá Jani, já děkuji Vám za Vaší vytrvalou houževnavost při cvičení SM systému. Jste mi sama ÓOÓÓÓÓBROVSKOU inspirací.
Děkuji za Vás a přeji Vám vše dobré.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapie

Rád bych poděkoval Lucii Janalíkové za nejen profesionální přístup, ale také snahu pomoci nehledě na čas. Již po první návštěvě mi odezněla bolest v zádech, levá ruka ve které jsem měl díky pohybu ploténky sílu na 20% funguje na 90%. Samozřejmě také pomohlo doporučené domácí cvičení. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji. Pavel Brož.

Lucie Janalíková DiS.

Pane Broži, moc Vám děkuji za Vaši krásnou recenzi. Jsem opravdu šťastná, že máte takovou úlevu a těším se, že to dotáhneme na 100%.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. diagnostické vyšetření

Děkuji Lucii Janalíkové za odbornou péči a pomoc se "zamrzlým ramenem".
Po terapii a cvičení doma mám rameno úplně v pořádku, rozsah pohybu vůbec neomezen. Můžu vřele doporučit!!!

Lucie Janalíková DiS.

Terezko, děkuji Vám za doporučení. Bylo mi potěšením s Vámi pracovat.

Umístění: Lucie Janalíková DiS. fyzioterapie

Po dvou terapiích a poctivém cvičení doma, které mi ukázala milá slečna Lucie obtíže přestaly a já jsem pochopil, "že mi noha neupadne" i když už jsem byl připraven řešit při těch největších bolestech kloubní náhradu. Měl jsem pouze zkrácený jakýsi svalíček někdy u kyčle.

Milý pane, Adame.
Jsem ráda, že jsem mohla radou pomoci a že jste se procvičil opět k běhání. Ať se Vám daří, Lucie Janalíková.

Umístění: jiné místo Jiný

Lucie je lidská a má profesionální přístup, má zkušenosti z prostředí nemocnice, dokáže krásně najít bolestivé místo a tomu se pověnovat, aby se uvolnilo.

Pavlínko, děkuji.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Už asi mĕsíc mĕ trápí bolest nad levým prsem.Na jednom místĕ i na dotek.Při nádechu i výdechu to také dost bolí.Myslím si,že to bude od páteře neboť trpím na bolesti zadové,ale dost mĕ polekalo,že to začlo bolet i ve předu hned u klíční kosti což je dost blízko u srdce.Dĕkuji za odpovĕď.

Dobrý den.
Bolesti spojené s nádechovou i výdechovou bolestí bývají velmi často spojené s blokádou hrudní páteře.
Zkuste najít v okolí Cert. MDT terapeuta, ten by Vám mohl s Vašimi obtížemi pomoci.
S pozdravem, Lucie Janalíková.

Lucie Janalíková DiS.

Dobrý den . Chtěla bych se prosím zeptat ,páleni na hrudi ,dušnost,bušení srdce . Včera jsem měla kolaps ,myslela jsem že mám infarkt . Bylo mi řečeno podleEkg a krevních testů,že je to od páteře. Je to možnéprosim ?

Dobrý den.
Ano. Blokády hrudní páteře mohou mít takovéto symptomy.
Janalíková Lucie.

• fyzioterapeut