Lesnická 1802/11, Brno
ordinace Dentální hygieny (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Bělení zubů • od 5 000 kč

Fluoridace • 200 Kč

Instruktáž domácí dentální hygieny • 400 Kč +5 Více

Kyretáž • od 100 kč

Odstranění zubního kamene • od 600 kč

Pískování zubů • 1 200 Kč

Ahoj, jmenuji se Lucie a věnuji se všemu co se týká dentální hygieny. Pomáhám šířit osvětu správných technik čištění a tím pádem předcházet nejčastěj...

Bělení zubů

1 000 Kč

Zubní šperky

1 200 Kč

ordinace Dentální hygieny

To, s čím jsem se dlouhá léta (zbytečně!) trápil, dokázala paní doktorka dát do pořádku během pouhých 2 týdnů! I když jsem se první návštěvy opravdu bál, díky příjemnému prostředí ordinace (v horkých letních dnech oceníte klimatizaci) a opravdu milému, lidskému a empatickému přístupu paní doktorky byl strach ve vteřině pryč :-) Ošetření bylo velice profesionální, paní doktorka je opravdu šikovná, zkrátka člověk na svém místě - mohu jedině doporučit!

Pokaždé odcházím velmi spokojen. Ošetření pohodlné a profesionální; komentáře a rady užitečné pro zachování a zlepšení zubního zdraví.

Urcite odporucam... Velmi mila aprofesionalna pani hygienicka, vysetrenie prebehlo bez problemov, bolesti a velmi prijemne :)

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a pečlivá. Vše vysvětlí a snaží se vám vyjít vstříc. Mám k ní důvěru.

Nadstandartní prostředí,vždy vřelé přijetí a odborně provedená práce.Jsem maximálně spokojená.Všem vřele doporučuji.

Suverenne najlepsi dentalnohygienisticky zazitok doteraz :)