Ostrovského 253/3, Praha 5 , Praha
Psychosomatická poradna

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Konzultace 50 min • 800 Kč

Osobní konzultace • od 800 kč

Pro některé bolesti, obtíže a nemoci přesto, že jsou skutečné, stávající biomedicína jim nedokáže najít odpovídající příčinu. Nebo jí schová za velmi...

• Psychosomatická onemocnění

• Základní a telefonická krizová intervence , Remedia, Praha
Zobrazit více

• psychosomatika

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostrovského 253/3, Praha

800 Kč

Ostatní služby

Ostrovského 253/3, Praha

od 800 kč

2 názory pacientů

Umístění: Psychosomatická poradna Osobní konzultace

S paní doktorkou Grepl Bauerovou mám velmi dobré zkušenosti. Je velmi přívětivá a empatická a moje problémy brala velmi vážně. U paní doktorky jsem se léčila s únavou a přepracováním. Paní doktorka mi pomohla ulevit od problémů, ale zároveň jsem díky její pomoci a zpětné vazbě začala žít šťastnější a plnohodnotnější život. Paní doktorce děkuji a vřele doporučuji!

Umístění: Psychosomatická poradna Osobní konzultace

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost! Velmi příjemné prostředí, profesionální přístup a snaha pomoci. Žádný z mých problémů nebyl bagatelizován, věnovala se mi s opravdovou trpělivostí. Děkuji!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám dotaz

Mám jet za 3 dny k doktorce a mámjit na odběry (obezitologie) a chci se zeptat zda najde nikotin. Naposledy jsem měl nikotinový sáček dneska a máotazka teda zní. Najdou mi ho v krvi? děkujupredem za odpověď.

Obezitologie bude zaměřena jiným směrem včetně odběrů,než diagnostika návykových látek, takže hledání stop po nikotinovém sáčku nebude určitě předmětem odběrů, ale hodnoty cukru, cholesterolu, dalších frakcí lipidového metabolismu a enzymů podílejících na trávení. Závěr - nebude hledat a nenajde.

MUDr. Lucia Grepl Bauerová

Dobrý den. Před čtrnácti dny jsem měla střevní chřipku.po dvou týdnech mám stále bolesti břicha, motá se mi hlava a špatně dycha. A mám neustálý průjem. Ani probiotika nepomahaji. Co to může být? Dekuji

Doporučuji navštívit PL a udělat výtěr na kultivaci.

MUDr. Lucia Grepl Bauerová

• Psychosomatická onemocnění