Praktický lékař pro dospělé
Rezkova 340, Jindřichův Hradec

špatný doktor, díky bohu už k němu nechodím, asi si myslel že mě vyléčí, bohužel mám dost velké zdravotní problémy, stačilo by jedno blbé doporučení k odborníkům

S Panem Doktorem jsem nikdy neměl problémy z hlediska komunikace, vždy je velmi slušný a můžu se zeptat, pokud něčemu nerozumím. Zatím jsem vážný problém neřešil, ale doporučení co jsem dostal, se shodovali s doporučením specialisty, kerého jsem navštívil později, takže určitě přehled má.

Navštěvuji ordinaci MUDr. Kinšta krátce, ale musím říct, že jsem s jednáním i péčí velice spokojená.

Max.spokojenost - komunikativní, lidský, s individuálním přístupem.
Neměnila bych. Děkuji

To není ani doktor a ani se nedá říct, že zvěrolékař, protože i ten se o své pacienty stará lépe. Můj tatínek má asi 2 roky cukrovku. Když měl první záchvat, zrovna řídit.Z půlky cesty si nic nepamatuje, ale dojel...Když přišel k panu dr. s typickými příznaky jako pocení, žízeň, časté močení, pachuť v ústech a hodně pocení, tak mu pan dr. řekl ať si koupí Paralen a jde se potit!!! V nemocnici taťkovi naměřili cukr o hodnotě 24!!A okamžitě jej hospitalizovali a ležel tam 3 týdny, než ho dali do kupy...
Ať žije Kinštovo léčení od stolu!!!

Jo a první jeho doporučení, když k němu s něčím přijdete, je, že máte zhubnout a začít se hýbat!!!

Skvělý diagnostik! Kam se hrabe Dr.House,ten je proti němu amatér...

Hulvátské chování,právě jsme pochovali babičku,kterou měl na starost!!!Požadovali jsme vyšetření,zlehčoval,to bude zbytečné...až později přislíbil vyšetření.Zemřela v noci před dnem,kdy měla jít na vyšetření.......................

Ještě jeden zážitek s tímto doktorem.Měl pohotovost,manželka měla potíže,on ordinoval.Zjevně jsme jej otravovali.po dlouhé době napsal recept.my se domáhali ať nám napíše doporučení k odbornému lékaři v nemocnici.Tvrdil,že na oddělení NIKDO neníTak jsme šli sami.Paní doktorka manželku vyšetřila,ptala se co jí pan dr.napsal.To prý neberte.Manželku si zde ponechali k dalšímu zákroku!!!!
Pan dr,by raději dělal politiku ODS a nic jiného.Aropgantní,hulvátský,zesměšňuje a pohrdá lidmi.HNUS!!!

Tuto ordinaci navštěvuje celá naše rodina i s příbuzenstvem,a musím vyzdvihnout přístup Dr.Kinšta i sestřičky p.Běhanové k pacientům,zvláště k těm starým.Běžně konzultuje po telefonu,navštíví Vás doma v kteroukoli dobu(krom O.H.-cca od 8.00 -15.00 hod.).Vždy je ochotný,přívětivý a zajímá se o Vaše zdravotní problémy.A když označí pacienta za simulanta.... asi na tom něco bude.Více takových lékařů.

Diagnozu vcelku úspěšně hádá,do vybavení příliš neinvestuje a lidově řečeno umí okecat každou chorobu,ale jistý si moc není.Doporučuje homeopatika,ze kterých má patrně provizi.Jinak příjemný člověk.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina. Vždy jsme byli spokojeni jak s jeho přístupem, tak se stanovením diagnózy. Je ochoten, problémy řeší na profesionální úrovni. Výhodou je, že jeho ordinace není daleko od našeho bydliště.

Praktický lékař s velmi dobrým, lidským, přístupem k pacientovi. Dotazuje se, snaží se maximálně objektivizovat potíže. Dokáže stanovit správnou diagnózu a se specialisty řešit.Jsem jeho dlouholetý pacient, zatím bohudík, s minimální potřebou návštěv.