MUDr. Lubomír Procházka

České Budějovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Pražská tř. 1014/71, České Budějovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Poslední dobu hrozný přístup a stále mění nazor bez pořádného výsledku. Jeden týden řekne, že je třeba neurologické vyšetření a druhý týden o tom neví a že to není ani zapotřebí. Problémy trvají již přes dva roky a stále se stav zhoršuje. Přístup sestry hrozný a mladá sestřička neumí ani odebrat krev. Takové modřiny a i strup jsem po odběru ještě neviděla. Nevím co se změnilo , ale dřív lepší doktor nyní bez zájmu a jen předepisovat léky, které doporučí dealer a v lékarně jsou nejdražší.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jen zasnu nad znalostmi a profesionalitou pana doktora, kdyby bylo takovych lekaru vice! Jsem tak vdecna, ze mam to stesti a mohu mit tak kvalitni peci, nesetkala jsem se s lepsim lekarem. Sestricka? No proste tahle ordinace nema obdoby! Oba dva odvadi vybornou praci.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší lékař jakého jsem kdy měla,sestřička je skvělá sympatická,pokaždé mi vyšli vstříc za mě top

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je úžasný po profesionální stránce a je úžasný i jeho lidský a příjemný přístup k pacientům. Neměnila bych. Sestřička je už leta úžasná, usměvavá, vstřícná...je to prostě super dvojka. :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Bude mi 60 let, měla jsem mnoho lékařů, nikdo mi nevěnoval tolik vyšetření, otázek na mé zdraví, co mi schází,jak se cítím, pro mne nejlepší pan doktor

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Oba dva, sestřička i lékař bezkonkurenční,super.Caha Romana
Obětavost,ochota,vše bez problémů,preciznost

Pan doktor i sestřička dva mimořádně obětaví lidé. Patří jim veliký dík za vše co pro zejména starší lidi dělají. eva

M-vždy vlídný a lidský profesionál a sestra také.řeší každý i sebemenší problém.nevyměnil bych mudr.Procházku ani za nic,je nejlepší

Za sebe musím říct, že jsem s panem doktorem a hlavně se sestřičkou byla strašně spokojená.Od pana doktora jsem nic nepotřebovala nikdy.Zatím jsem nebyla nemocná,ale se sestřičkou jsem řešila spoustu věcí a vždy jsme to díky ní vyřešily.Je ochotná a lidská!
Byla jsem u nich na praxi jako sestřička nadšená.Naučila jsem se odebírat krev a sestřička mi vždy všechno ochotně vysvětlila!Pan doktor byl velmi trpělivý! JSOU TO JEDNIČKY!!!!

Pana doktora Procházku si nemůžu vynachválit. Jak po profesní, tak po lidské stránce. Je milý, pečlivý, ochotný, poradí, pomůže. Má přehled. U něj mi nevadí ani to čekání v čekárně :-) Víc takových lékařů, jako je on!
Sestřička Alenka se celé dny opravdu nezastaví, přesto je na pacienty stále příjemná. To klobouk dolů, já bych na to nervy neměla.
Suma sumárum, myslím, že v této ordinaci jsem v nejlepších rukou! A pana doktora bych nevyměnila ani za zlaté prase :-)