Lubomír Oujezdský, zubař Jablonec nad Nisou

Zubař Více

Riegrova 10, Jablonec nad Nisou
Praktický zubní lékař

Názory

Léčí spoustu let celou naši rodinu. Báječný pan lékař a skvělá sestřička s lidským přístupem.

Nejlepší doktor v kraji, sestřička i doktor velice příjemní. Doporučuji :-D

Je to lékař na velmi profesionální úrovni, snaží se najít nejlepší řešení pro danou situaci,kdykoliv se na něho můžete obrátit a on váš problém bude řešit.

K panu doktorovi chodim jedenact let. Jsem naprosto spokojena, je jednim z nejlepsich stomatologu v sirokem okoli. Pan doktor je super po vsech strankach (vcetne kratke, nekolikadenni objednaci lhute)!! Dekuji, pane doktore

Patří mezi nejlepší stomatology, který jsem za svůj život poznal.

G

VELMI DOBRÝ LÉKAR. OSETRUJE CELOU RODINU A VSICHNI JSOU SPOKOJENI.

Perfektní přístup k pacientovi a hlavně k vlastní léčbě. Vždy se snaží aby byl zákazník s jeho prací spokojen a je vidět, že i sám má radost z dobře odvedené práce a naopak jakýkoliv případný problém jej mrzí a snaží se vše vyřešit na 100%.

Mohu jen a jen doporučit. Jsem nadmíru spokojen.

Velice dobrý specialista, řekl bych nejlepší v okolí, nic nezanedbá a rád pomůže,vždy pomůže ve velmi krátkém čase a věnuje se Vám dokud není po problému tzn. na sto procent.
Vřele doporučuji.