MUDr. Lubomír Oujezdský

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Riegrova 10, Jablonec nad Nisou

Léčí spoustu let celou naši rodinu. Báječný pan lékař a skvělá sestřička s lidským přístupem.

Nejlepší doktor v kraji, sestřička i doktor velice příjemní. Doporučuji :-D

Je to lékař na velmi profesionální úrovni, snaží se najít nejlepší řešení pro danou situaci,kdykoliv se na něho můžete obrátit a on váš problém bude řešit.

K panu doktorovi chodim jedenact let. Jsem naprosto spokojena, je jednim z nejlepsich stomatologu v sirokem okoli. Pan doktor je super po vsech strankach (vcetne kratke, nekolikadenni objednaci lhute)!! Dekuji, pane doktore

Patří mezi nejlepší stomatology, který jsem za svůj život poznal.

VELMI DOBRÝ LÉKAR. OSETRUJE CELOU RODINU A VSICHNI JSOU SPOKOJENI.

Perfektní přístup k pacientovi a hlavně k vlastní léčbě. Vždy se snaží aby byl zákazník s jeho prací spokojen a je vidět, že i sám má radost z dobře odvedené práce a naopak jakýkoliv případný problém jej mrzí a snaží se vše vyřešit na 100%.

Mohu jen a jen doporučit. Jsem nadmíru spokojen.

Velice dobrý specialista, řekl bych nejlepší v okolí, nic nezanedbá a rád pomůže,vždy pomůže ve velmi krátkém čase a věnuje se Vám dokud není po problému tzn. na sto procent.
Vřele doporučuji.