Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Skoda ze skončila.Odnaučila mne bát se zubaře.Ted chodím jinam a je to jinčí.Dá se říct,že jsem se k zubaři i těšil.

Paní doktorka je úžasná, sestřička milá, vůbec se tam nebojím chodit a to je co říct!!

Velmi příjemné jednání, vždy vysvětlí, co bude dělat, je přístupná diskusi (pokud nesouhlasím s postupem). Kdykoli mohu zavolat, že mne akutně bolí zuby, a paní doktorka si najde čas. Pro mne je podstatné i to, že sebou mohu přivést rodinu (děti) a sestřička, pokud je to možné, je zabaví. Co se týče odbornosti, nemohu soudit - ale mám dlohotrvající problémy s tím, že mi neustále vypadávají plomby. Ovšem za tu "lidskou" péči mi to stojí - já se tam těším!!!

Ověřeny pacient

S paní doktorou jsem velmi spokojený, vždy je milá, vstřícná a opatrná, pokaždé mi řekne co budě dělat a zuby vrtá co nejméně bolestivě (pokud je to vůbec možné). Ze všech zubařů, které jsem potkal je nejlepší.

R

Jsme s manželem pacienty paní doktorky již delší dobu, jsme velmi spokojeni, její péče je vynikající. Je velmi pečlivá, citlivá a dúkladná. Od té doby, co do její ordinace chodíme, neznáme bolesti zubů. K zubařce se těšíme.
Trochu jsem nepochopila poznámku Jana o ztrátě chrupu, po mé zkušenosti s jinými zubaři je paní doktorka první, která má zájem pacientův chrup pokud to jde zachránit.Se sestřičkou jsou výborný tým. Jsem moc ráda že právě ona je naší zubařkou.

U této lékařky není třeba se bát zubaře,při strachu vše raději opíchne hlavně aby to nebolelo a je pečlivá.Dodržuje objednací dobu sestra je taky fajn.

M

Výborná, pečlivá, vždy dobře naladěná, dobrovolně jsem si u ní nechávala vytrhnout osmičku - ani o tom nevím, trhá skvěle a bezbolestně! Má moc hodnou sestřičku v ordinaci. Objednává na termín, takže se v čekárně neprosedí mnoho času. Souhlasím s 1. přispivatelkou, i já chodím velmi ráda ke své zubařce.

J

příjemná, rychlá a usměvavá.Sestra je milá.Příjemná atmosféra.Těším se k zubaři.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti