Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Čáslavská 1176, Bohumín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

neumí se chovat,dokázala,že jde zase o peníze,sestra je nevychovaná,není lidská,špatný charakter

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Doktorka Reznerová je znamenitá doktorka, dobrá odbornice a vyzná se. Má dobrý přístup k lidem. Nic nepřehlíží. Chodím k ní dlouhé roky a není na co si stěžovat. Za komunismu jsem chodil k jednomu závodnímu lékaři v Ostravě, kterému pacienti říkali Mengele. Měl jsem s ním v ordinaci několik výstupů jako v ožralé hospodě. Vyhrožoval mi, až jsem se bál o svůj život. Odmítl jsem tedy k němu chodit. Za komunismu nebyla změna lékaře prakticky možná, ale přesto jsem si nakonec změnu lékaře vybojoval. Na úřadech jsem říkal, že radši budu bez lékaře, než mít tady toho. Přešel jsem k doktorce Reznerové a to bylo, jako bych přišel rovnou do nebe. Doktora "Mengeleho" po několika letech zbavili doktorátu, takže nešlo o můj subjektivní názor. O to víc si doktorky Reznerové vážím. Je lidská a opravdu umí. Někdy je už unavená, ale kdo by po tolika pacientech nebyl. Nemá chybu. Je hodná. Ať se jí daří.

Jsem pacientkou paní doktorky,je velice pečlivá,příjemná v jednání,je ochotná,velice si paní doktorky vážím,dříve jsem byla v péči u Mudr. Nedělové,která byla nepříjemná,odešla jsem od ní,a paní doktorka Reznerová,mne vzala a já jsem jí velice vděčná,okamžitě jsem viděla rozdíl v jednání a přístupu v péči k pacientům, tak dokáži ocenit služby paní doktorky Reznerové včetně její příjemné sestry paní Mirky, přístup jak paní doktorky tak sestry, je lidský,a co dodat,jen poděkovát a přát i ostatním pacientům takovou doktorku jaká je právě mudr.Reznerová


Velmi pečlivá paní doktorka, vyslechne si pacienta, pomůže. Orientuje se plně ve své profesi, nepodcenuje příznaky, vždycky důkladně vyšetří. Jsem velmi spokojená.


J

Hodná paní doktorka,příjemná apečlivá a také milá a ochotná sestra.Jsem pacientkou dlouhá léta a jsem spokojená.Na středisku nejlepší paní doktorka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu