Libuše Pavlíková, pediatr Třebíč

MUDr. Libuše Pavlíková

Pediatr

Okružní 21/965, Třebíč
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

V dětství jsem byl jejím pacientem. Byla vždy vstřícná, příjemná a ochotná. Pacienti jsou pro ni na prvním místě.

Velmi ochotná,příjde do bytu když je dítě velmi nemocné,velké plus a jeden z mála doktorů,který je kdykoliv pro pacienta na telefonu.Nešílí z antibiotikama.Zcela doporučuji.

A další velké plus, které jsem za poslední dobu pochytila - paní doktorka rozšířila ordinační hodiny, což velmi oceňuji.

velmi dobra lekarka, ochotna, individualni pristup. To co na ni ocenuji je ze necha dite vylecit prirozenou cestou a ne ze mu hned na vsechno soupne antibiotika..:)...mohla by uz jen trochu vysvetlovat proc a co jak...:)

K paní doktorce už chodím léta,mám totiž 3 děti.
Je velmi mila a laskavá,když bylo potřeba,
přišla k nám dobů,např., když měla dcera salmonelu.
Také je vždy na telefonu,když je potřeba.

K paní doktorce chodím se všemi svými dětmi a jsem s ní velice spokojená. Pokud mají děti nějaký problém je možná i konzultace po telefonu nebo i její osobní návštěva. Což např. při vysokých teplotách oceňuji.

K paní doktorce jsem chodila s dětmi řadu let. Je velmi svědomitá,opatrná,pečlivá,zkušená,ochotná. Působila však poněkud přísně,málo laskavě a příjemně, na dotaz někdy neodpověděla.

S paní doktorkou jsem spokojená, chodím k ní s dcerkou a vždy pečlivě prohlédne a poradí, vysvětlí. Pokud jde o očkování, je to rychlé a malá si občas ani nestačila zaplakat. Jediné, co bych snad měla tendenci vytknout je to, že paní doktorka jde hlavně podle tabulek, co se týče výšky a váhy dětí. Jinak se mi opravdu zdá fajn a sestřička je taky milá a ochotná.