Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Štefánikova 415, Říčany

Paní doktorka je nezodpovědná a svojí práci flinká,nebo neumí.Chodím k ní s dětma od doby,kdy zkončila paní doktorka Hrabová, která byla vynikající.Několikrát za sebou se nám stalo,že určila špatnou diagnózu a napsala úplně nesmyslné léky.Dětem místo aby se ulevilo,tak se jím většinou do tří dnů tak přitížilo,že jsme mseli na návštěvu znova.Na podruhé určila správně, ale člověk ji doslova k některým vyšetřením musel dokopat.Asi dvakrát tam nebyla,tak -že po jejím úsudku a nasazení léku jsme opět během tří dnů museli na návštěvu znova.Zastupovala ji jiná paní doktorka.Ta provedla důkladné vyšetření spojené i s odběrem krve, nasadila léky a vše bylo vpořádku.Příčina nemoci se objevila v krvi.Paní doktorka Hrabová krev brala alespoň u nás až na donucení.Je to čistě můj názor i když není ojedinělý.Nevím zdali máme smůlu ale bohužel je to tak.Maminky v okolí se kterými se stýkám,mají podobný názor.Asi dvě z 5ti jsou s ní zatím spokojené.Neradi měníme lékaře ale my k ní už chodit nebudeme.Po zkušenostech máme o děti strach.

Paní doktorka není špatná, jen mi přijde, že na co se člověk nezeptá, to neřekne např. zavedení příkrmů, vývoj dítěte atd. vše většinou sdělí sestřička, která je velmi vstřícná.

I já mám s paní doktorkou dobrou zkušenost.Chodíme k ní s dětičkama už pěkných pár let a nemůžeme si stěžovat.K dětem přistupuje individuálně a je na ně milá.Děti jí mají rádi a kdyby nebylo odběrů a očkování,tak by se k pani doktorce i těšili.Vždycky si to dvakrát rozmyslí,než nasadí antibiotika,kdykoliv jsme něco potřebovali,nebo měli se zdravíčkem dětí nějaký problém,vždy zareagovala vstřícně a problém řešila.A s pindíkem u našeho chlapečka nemám žádné špatné zkušenosti.Také jsme to řešili s paní doktorkou a vyřešili bez problémů.Shrnuto jsme opravdu spokojení.

Je pravda, že pani doktorka má trochu přístup, že bude vše ok, ale když jsem k ní šla opakovaně, poslala nás vždy na odborná vyšetření. Jsem spokojená s jejím přístupem, akorát mě čeká nyní u maleho stahování předkožky, tak jsem trochu vystrašená z předchozího hodnocení.

Paní doktorka je člověk,který ochotně poradí,pomůže,vyslechne.Má krásný vztah k dětem a skvělí přístup k nám-rodičům.Setkala jsem se několikrát s tím,že nám zbytečně nechtěla nasadit antibiotika,někdy nebylo vyhnutí.Máme paní doktorku velice rádi ,není to jen Paní doktorka,profesionál,ale hlavně člověk -má lidský přístup k nám dospělím,ale hlavně k dětem.Děkujeme Zdena

Paní doktorka je velmi svědomitá, pěčlivá, nic nezanedbá. Vždy pečlivě naslouchá, vyšetří, doporučí:) Jsem velmi spokojená, chodím k ní se dvěma svými dětmi a nemůžu si na nic stěžovat:)

bohužel ,musím se přidat k negativnímu hodnocení. Taktéž máme špatnou zkušenost se stanovením diagnozy. Syn po narození špatně držel hlavičku,dalo by se říci že vůbec,tenhle stav přetrvával až do konce 3měsíce kdy už by měl hlavičku částečně držet.Vyvracel se do strany,a byl dost nestabilní. Paní doktorka řekla že přeháním.A že je vše ok. Nicméně jsem si sehnala doporučení na vyšetření jinde a jsem ráda,protože na dětské neurologii odhalili vadu a okamžitě začali jednat. Na neurologii jsme vedení do dnes,vada stále přetrvává,ale již ve velmi malé míře. Nechci domyslet kdyby jsme se tam dostali třeba o půl roku později....nebo nikdy!! Paní doktorka dodnes neví,že chodíme na neurologii.
Další negativa- v poliklinice není izolace,takže zdravé děti v poradně čekají dohromady třeba s neštovicemi atd...,špatný vstup pro kočárky do výtahu! Nástup s kočárkem do výtahu se rovná zápasu a některé druhy kočárů se tam ani nevejdou...

Bohužel musím přidat negativní hodnocení na tohoto pediatra. Chodila jsem k paní doktorce se svým synem od jeho narození do 10měsíců jeho věku. Z paní doktorky mám pocit, že děti nemá zrovna moc ráda :-( Ale i to jsem byla schopná "zvládnout". Největší problém nastal na 10.měsíční kontrole, kdy se paní doktorka ptala, zda synovi "přetahuji předkožku". Odpověděla jsem, že jen trochu, ve vaně. Paní doktorka ho v ten okamžik vzala a "přetáhla". On začal okamžitě brečet a začala mu téct krev :-( Paní doktorka mu rychle zapnula plenku a na mé obavy řekla, že to bude dobrý. Celou noc syn probrečel, ráno jsme z krvavou plenkou odjížděli na pohotovost. Synovi předkožku roztrhla na 4 místech, léčil se s antibiotiky a stále je v péči chirurga v Českém Brodě, který mě při každé naší návštěvě přemlouvá, abych mu dovolila syna "OBŘÍZNOUT". Synovi jsou už 2 roky, stále bojujeme, jizvy se pořád stahují a je to každodenní boj! Paní doktorka svou vinu nepřiznala, ač si jí je moc dobře vědoma. Kamarádky, které k paní doktorce také chodí a mají chlapce jsem na to upozornila, bohužel se 3 (!!!!!!!!!!!!!) stalo úplně to samé. Dceři kamarádky zase paní doktorka neviděla čepy v krku a tím pádem dost ošklivou angínu. Ještě ten večer skočili v Krči :-(
Obávám se, že pokud si paní doktorka nenechá zkontrolovat dioptrie na svých brýlích, bude dál takto "škodit" a zanedbávat :-(

Souhlasím, také jsem spokojena.

Zatím jsme měli jen dobré zkušenosti, teď jsem dokonce zjistila, že paní doktorka dělá i homeopatii, je mi to sympatické, snad nebude zbytečně předepisovat antibiotika apod. Když jsme měli akutní problém, byla ochotná dokonce kvůli nám zrušit pauzu na oběd :-) (možná to je maličkost, ale myslím, že by to dost doktorů prostě neudělalo). Když jsme byli objednaní na preventivní prohlídku, nikdy jsme dlouho nečekali.