Soukromá zubní ordinace
Dělnická 221, Jičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí!

Umístění: Soukromá zubní ordinace

Přístup p. Štraucha je velice profesionální a naprosto bezbolestný. Při příchodu do ordinace vám jako první podá ruku a pozdraví vás. Během opravy zubu je precizní, šetrný a mluví na vás. Nelze hodnotit jinak než na výbornou.

Souhlasím, že pan doktor je výborný, ale je pro vyšší vrstvy obyvatel. Byla jsem u něho na kontrole a když mi řekl co by mi dělal a za kolik, tak bych si musela vzít půjčku. Nechápu proč je tak drahý, když u jiných jde spousta věcí přes pojiš´tovnu. Takže já mám smůlu.

je velmi dobry zubar , robi bezbolestne poctivo , som moc spokojna , za cenu za aku to robi sa vyplati , doporučujem.

Doktor Štrauch i doktor Hvězda jsou nejlepší zubaři pod sluncem. Oba mají naprosto profesionální milý přístup. Chodím k MUDr. Štrauchovi, při každé návštěvě podá k pozdravu ruku, dívá se do dokumentace "co bylo minule", všechno ochotně vysvětluje. Rentgen při prohlídce je samozřejmostí. Pokud se zuby hodně kazí a je potřeba spravit kazy, vytvoří "plán péče" třeba na půl roku dopředu i s obrázkovou přílohou který zub, kde a v jakém rozsahu je potřeba opravit, a to včetně cenové kalkukalce, která se následně nikdy nezměnila směrem nahoru. Vyplatí se zaplatit si za perfektní spravení zubů u těchto odborníků, protože pak nemáte absolutně žádné "nemilá překvapení" třeba na Štědrý den, což se mi stávalo dříve. Například v podobě uvolněných nekvalitních plomb. Ošetření jsou co nejvíce bezbolestná. Zubaře se už roky vůbec nebojím a dojíždím za ním momentálně 100km. Prostě perfektní a doporučuji, ačkoli momentálně ani jeden už neberou nové pacienty.

Velmi lidský příjemný a hodný!

Z mých zkušenosti zatím jednoznačně nejlepší stomatolog. Mohu-li posoudit jeho přístup, kdy si nepřipadáte jako věc (což je tak časté u "kolegů") a z hlediska výsledků a celého průběhu zákroků a také pro mě velice důležité plánování návštěv - kdy čekáte min. času a nemáte následně pocit, že na křesle následně honí čas (opět ze zkušeností vyjímka). Pravda možná je dražší, to nedokážu zcela adekvátně posoudit, ale investice tohoto druhu je důležitá a zde opravdu nekrvácí dáseň ani peněženka. Pro mě rozhodně jasná jednička!

souhlasím že pan doktror je supr,ale mrzí mě že jeho služby nemůžu využívat, protože bych je nemohla zaplatit.Docela se divím že na to lidi mají.

Lepšího zubaře v ČR nenajdete.

nejlepší nejlepší nejlepší zubař, už mě nikdo nikam jinam nedostane :)