Libor Štrauch, zubař Jičín

MUDr. Libor Štrauch

Uložit

Zubař Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 221, Jičín
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace

Přístup p. Štraucha je velice profesionální a naprosto bezbolestný. Při příchodu do ordinace vám jako první podá ruku a pozdraví vás. Během opravy zubu je precizní, šetrný a mluví na vás. Nelze hodnotit jinak než na výbornou.


I
Ověřeny pacient

Souhlasím, že pan doktor je výborný, ale je pro vyšší vrstvy obyvatel. Byla jsem u něho na kontrole a když mi řekl co by mi dělal a za kolik, tak bych si musela vzít půjčku. Nechápu proč je tak drahý, když u jiných jde spousta věcí přes pojiš´tovnu. Takže já mám smůlu.


K
Ověřeny pacient

je velmi dobry zubar , robi bezbolestne poctivo , som moc spokojna , za cenu za aku to robi sa vyplati , doporučujem.


Doktor Štrauch i doktor Hvězda jsou nejlepší zubaři pod sluncem. Oba mají naprosto profesionální milý přístup. Chodím k MUDr. Štrauchovi, při každé návštěvě podá k pozdravu ruku, dívá se do dokumentace "co bylo minule", všechno ochotně vysvětluje. Rentgen při prohlídce je samozřejmostí. Pokud se zuby hodně kazí a je potřeba spravit kazy, vytvoří "plán péče" třeba na půl roku dopředu i s obrázkovou přílohou který zub, kde a v jakém rozsahu je potřeba opravit, a to včetně cenové kalkukalce, která se následně nikdy nezměnila směrem nahoru. Vyplatí se zaplatit si za perfektní spravení zubů u těchto odborníků, protože pak nemáte absolutně žádné "nemilá překvapení" třeba na Štědrý den, což se mi stávalo dříve. Například v podobě uvolněných nekvalitních plomb. Ošetření jsou co nejvíce bezbolestná. Zubaře se už roky vůbec nebojím a dojíždím za ním momentálně 100km. Prostě perfektní a doporučuji, ačkoli momentálně ani jeden už neberou nové pacienty.


Ověřeny pacient

Velmi lidský příjemný a hodný!


Z mých zkušenosti zatím jednoznačně nejlepší stomatolog. Mohu-li posoudit jeho přístup, kdy si nepřipadáte jako věc (což je tak časté u "kolegů") a z hlediska výsledků a celého průběhu zákroků a také pro mě velice důležité plánování návštěv - kdy čekáte min. času a nemáte následně pocit, že na křesle následně honí čas (opět ze zkušeností vyjímka). Pravda možná je dražší, to nedokážu zcela adekvátně posoudit, ale investice tohoto druhu je důležitá a zde opravdu nekrvácí dáseň ani peněženka. Pro mě rozhodně jasná jednička!


souhlasím že pan doktror je supr,ale mrzí mě že jeho služby nemůžu využívat, protože bych je nemohla zaplatit.Docela se divím že na to lidi mají.


Lepšího zubaře v ČR nenajdete.


P

nejlepší nejlepší nejlepší zubař, už mě nikdo nikam jinam nedostane :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti