Odborný lékař interní
Opavská 13/6192, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař interní Jiný

MUDr.Libor Poruba je doktor s velkým D. Ochotný laskavý rád vše vysvětlí a doporučí to nejlepší řešení. Díky doktorovi se teď nebojím jít na operaci žlučníku. Vřele doporučuji a sestřička je taky velice milá a ochotná.

Umístění: Odborný lékař interní Jiný

Výborný profesionální, lidský přístup. Pana doktora,samozřejmě i jeho sestřičku mohu jen doporučit.

Umístění: Odborný lékař interní Jiný

Za celý svůj život jsem se nesetkala s tak výborným lékařem po odborné i lidské stránce. Má skutečný zájem o pacienta, v době své dovolené či svátků se s vámi tel. spojí, aby zjistil, zda vám sedí nová medikace. Při každé kontrole pečlivost včetně sona břicha. V dnešní době skutečné zjevení. Body navíc ještě za velmi příjemnou sestřičku.

Neznám lepšího lékaře, navrací pacienty svou odborností do života. Má obrovský zájem uzdravit každého s velkým nasazením. Je úžasný a velmi lidský, jedinečný,

Odborník na svém místě, takového onkologa Poruba ještě nikdy neměla a zřejmě ani mít nebude! Je vynikající nejen po odborné stránce, ale i lidské. Pane primáři, děkujeme Vám za Vaše obrovské zásluhy, které vynakládáte na onkologickém oddělení a přejeme pevné zdraví a hodně síly do Vaší další práce s námi - pacienty. Vitásková

Andrea Martínková

Výborný lékař, empatický člověk. Vždy vzorně vyšetří, vysvětlí, poradí, má výbornou náladu, kamarádský a lidský přístup. Vynikající odborník.D

Doporučuji.

K panu doktorovi jsem se dostala v těhotenství,kdy jsem měla vysoký krevní tlak.Nerada chodím k lékaři,ale tady jsem se v podstatě těšila na každou návštěvu.Pan doktor je vynikající lékař i člověk, jak po stránce profesní,tak i lidské.Všem doporučuji.Křížová Kateřina

zlatíčko

Boženka