Praktický zubní lékař
Purkyňova 36, Vyškov

Umístění: Praktický zubní lékař

Pana doktora absolutně nedoporučuji.. Všechny korunky co mi udělal, jsou udělané špatně.Korunky nedržely,hýbaly se. Zuby se mi pod korunkami začaly kazit. A kořenová nástavba byla úplně mimo kořenový kanálek! Plomby vypadavaly, samozrejmě po novém zaplombováni jsem platila znovu. Zuby špatně vyvrtané kazí se pod plombami dál. Kanálky nedostatečně ošetřené.Zákroky byly vždy bolestivé a anestezie nezabírala jak měla. Nyni jsem u nového zubaře a napravuje pomalu vše,co pan doktor pokazil. Po každem zákroku mě nový pan zubař posíla pro kontrolu na rentgen,což pan Louda nikdy nedělal,jinak by musel vidět,že jeho práce není dobře odvedená! A ja jsem až teď zjistila,že to jde i bez bolesti. Že jsem narazila na "doktora" Loudy a věrila mu považuji za můj největší životní omyl! Hezky si s ním možná tak povykládáte o počasí a rodině,zbytek prosim neriskujte!

dobrý den,
utekla jsem vloni od Dr. Loudy staršího k mladé zubařce a už bylo pozdě..přišla jsem o šestku,kde mi po zánětu neošetřil pořádně kanálky,už se muselo trhat...na druhé šestce,kde mám od něj korunku, která mi po roce vypadla,lepil znovu, jsem chytla také zánět. Provrtal korunku a vyčistil kanálky,jeden dobře druhy ne,pod tim se udělal váček,zánět tam dřímal dál,ale už nebolel. Nova zubařka, jelikož věděla,že to udělal špatně mě k němu s žádankou poslala, to však dolečoval někdo jiný ne on osobně. Údajně mám vše v pořádku a ošetřené, avšak cena za zub mě stála dalších 6000, čekala bych slevu, když to člen rodiny zmršil... Shrnu to: kounka 4000,- dále ošetření kanálků 2500 bez dokladu, a nyní po roce dalších 6000,- kvůli zánětu. Celkem 12500,- a doufejme, že to je konečné. Dále mi plomboval vloni bílou plombou pětku cena 700 bez dokladu, po roce mám na ni opět kaz,takže pan doktor to nevybral dostatečně a u mladé paní doktorky nových 500,- spravovala po něm... Tak než bych si u něj stěžovala a nechala na sebe zase hrabat, raději jdu k jiné mladé zubařce a doufám, že mě nezklame jako on. Chování pěkné, až do této situace, kdy jsem mu ukázala žádanku, spravit kanálky, zánět...ale tu vytrženou šestku už mi nikdo nezachránil...fakt díky!!

Pan doktor je hodný, ale to je asi tak vše. Plomba vydrží vždy jen chvíli, jen se snaží inkasovat. Všechny zákroky, co mi dělal byly hroznĕ provedené. Zuby bolely dál. Vrchol byl, když můj syn potřeboval akutnĕ ošetřit, nemohl ani jíst a on ho odmítl vzít bez objednání. Hledám pro celou rodinu nového zubaře, Loudu už nikdy víc.

MUDr. Louda je velmi špatný zubař. Zánět v dásni mi léčil asi 3 měsíce, chodila jsem k němu 2x týdně (zřejmě kvůli bodům pro pojišťovnu). Nakonec mi zub u dásně zbrousil a dal za 3.000,- Kč korunku s tím, že to je vyřešené. Nyní po 8 měsících jsem u jiné zubařky, která mě poslala na kompletní rentgen a samozřejmě pod tou korunkou je stále dásen a kanálky zanícené, nedoléčené. Nezbývá tedy než korunku vytrhnout..... Podotýkám, že ji mám necelý rok, 3.000,- Kč jsou pryč a navíc bolest, nové otisky, problémy při žvýkání. Dokonce zvažuji s advokátem finanční náhradu od pana doktora za tyto nepříjemnosti. Absolutně nedoporučuji....!!!!!!

Velmi nespokojená, MUDr. Louda není odborník, pouze businesman. Jde mu jen o peníze z vašich zubů, ne o zdraví vašich zubů. Ndoporučuji ho. Má jen pusu milých slov, vyptává se na rodiče, na toho odkud vás může znát, ale jeho neodborné zásahy, které ani nevysvětlí, kasíruje jen penízky a pak máte problémy, plomby padají, nástavby za 6tis. kč, zničené zdravé zuby po obroušení, když mi nástavba neseděl, zánět v zubu. Pak to korunoval tím, že lžu a já skončila na pohotovosti. Už nikdy více MUDr.Loudu

Pana doktora absolutne nedoporucuji. Pred lety mi vytrhl 3 stolicky, ve kterych jsem mela zanet. Neresil skutecnost, ze i tak mam malo zubu a budou mi chybet - podotykam, ze mi bylo 25! Pote co jsem opravdu nemohla na jednu stranu kousat, neb stolicky jsou nezbytne, vyresil to obrousenim zdravych (!) 2 zubu a udelani jakesi nastavby, za kterou jsem zaplatila 5 tis. Nekolikrat mi ji opravoval a nasazoval zpet, protoze nedrzela, nakonec ji zrusil a nechal mi pouze korunky na zdravych zubech.Vysledek? Absence zubu, znicene dalsi 2. Az ted se od sveho noveho lekare dozvidam, ze zanet neni duvodem k trhani. Bohuzel, co zkazil, ted uz nikdo nenapravi a ja budu bez zubu dal. Navic ty puvodne zdrave, obrousene, se ted zacinaji kazit a mam strach, abych ve 30 letech nemusela mit protezu. Varuji tedy, mrzi me, ze jsem na nej nepodala trestni oznameni.

Kdyby se všichni stomatologové chovali jako pak doktor Louda, vymizel by strach ze zubařů:-)
Zákroky bývají bezbolestné, ochotně dá injekci, každý krok pěkně vysvětlí.
Jsme celá rodina max. spokojeni

Nikdy jsem si nemyslel, ze budu muset za svym stomatologem dojizdet vice jak 100 km (konkretne Jihlava). Rozhodne mi to ale stoji za to a jsem nadramec spokojen. Jak s vykony, tak pristupem a lidskym chovanim pana doktora.
Roman T.

Pan doktor Louda je prostě skvělý sem maximálně spokojena a mám ho moc ráda jako lékaře.Je ochotný a velice příjemný vřele doporučuji.

Jsem velmi spokojen, pokaždé mi odstraní zubní kámen, kdykoli se na cokoli zeptám, ochotně mi vše vysvětlí. Nepoznal jsem tolik zubařů abych mohl říct že je nejlepší ze všech, ale je určitě mnohem lepší než předchozí paní zubařka. Doporučuji.