Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit.

Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Pan doktor se kromě titulu MUDr. může pyšnit i titulem člověk s velkým srdcem. Každý zdravotní problém řeší komplexně, vždy pomůže nejen odborně, ale i svou obdivuhodnou lidskostí a empatií. S podobným přístupem lékaře jsem se nikdy nikde nesetkala. Je výjimečný, nejlepší a každá další pacientka bude mít velké štěstí, pokud se svěří do jeho péče.

Pan doktor je zlatíčko. Ochotný, šikovný, moc milý a vstřícný profesionál. Vzal mě, když mi vyšel pozitivní těhotenský test krátce po přistěhování do Ostrova. Teď jsem na začátku 17 tt a pořád super :) Vždycky se k němu těším :)

Vrele doporucuji! Tohle je PAN doktor! Jednoduchym způsobem me vysekal ze zánětu a předtím to nedokázali dva gynekologove! Strasne mi pomohl! Nezabývá se jen tim konkrétním problémem, ale člověkem jako takovým a hledá příčiny i jinde. Jestli stojíte o stoprocentní diagnostiku a jistotu, tak jedině pan doktor Ducháček! Prostě Ducháček to zaridi! A taky že jo! :-)

Pan doktor! Velice příjemný lidský přístup, problémy vidí v celku a ne odděleně jako většina našich "odborníků". Vidí souvislosti a pomohl mi několikrát vyřešit problém, se kterým si odborníci z jiných obvodů nevěděli rady.

K tomuto lékaři jsem přešla od jednoho arogantního panáka a jsem moc spokojena, je citlivý a vždy dobře poradí. Jsem moc ráda, že mě přijal.

DOPORUČUJI !!!!! ..... MUDr. Ducháček je pro mě PAN doktor - gynekolog. Když se mě kdokoliv zeptá kam chodím a zda bych svého gyn. doporučila, vždy řeknu že ano. Proto pokud někdo neví zda má jít právě k tomuto gyn., nebojte se. Je to opravdu skvělý lékař a zároveň skvělý člověk. Dělá svou práci opravdu dobře a hl. dokáže ženu psychicky podpořit. :-)

Pan doktor,L.Ducháček je opravdu nej...!!!!Je to taková jistota,pevný ostrov. Děkuji,že jste.Jen doporučuji!!!

Vše na 1 *, děkuji za péči o mé zdraví

pro mě ten nejjjjjj!!