Libor Ducháček, gynekolog Ostrov

MUDr. Libor Ducháček

Uložit

Gynekolog Více

66 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

K panu doktorovi chodím již 18 let. Nikdy ke mě nebyl nezdvořilý, vždy byl milý. Každý problém mi vždy vysvětlil a hlavně vyléčil, nikdy nenechá nic náhodě. Je to špičkový doktor s úžasným a šetrným přístupem. Dojíždím za ním 180 km a nikdy mě nenapadlo lékaře změnit.


I
Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Pan doktor se kromě titulu MUDr. může pyšnit i titulem člověk s velkým srdcem. Každý zdravotní problém řeší komplexně, vždy pomůže nejen odborně, ale i svou obdivuhodnou lidskostí a empatií. S podobným přístupem lékaře jsem se nikdy nikde nesetkala. Je výjimečný, nejlepší a každá další pacientka bude mít velké štěstí, pokud se svěří do jeho péče.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor je zlatíčko. Ochotný, šikovný, moc milý a vstřícný profesionál. Vzal mě, když mi vyšel pozitivní těhotenský test krátce po přistěhování do Ostrova. Teď jsem na začátku 17 tt a pořád super :) Vždycky se k němu těším :)


A
Ověřeny pacient

Vrele doporucuji! Tohle je PAN doktor! Jednoduchym způsobem me vysekal ze zánětu a předtím to nedokázali dva gynekologove! Strasne mi pomohl! Nezabývá se jen tim konkrétním problémem, ale člověkem jako takovým a hledá příčiny i jinde. Jestli stojíte o stoprocentní diagnostiku a jistotu, tak jedině pan doktor Ducháček! Prostě Ducháček to zaridi! A taky že jo! :-)


P
Ověřeny pacient

Pan doktor! Velice příjemný lidský přístup, problémy vidí v celku a ne odděleně jako většina našich "odborníků". Vidí souvislosti a pomohl mi několikrát vyřešit problém, se kterým si odborníci z jiných obvodů nevěděli rady.


K
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři jsem přešla od jednoho arogantního panáka a jsem moc spokojena, je citlivý a vždy dobře poradí. Jsem moc ráda, že mě přijal.


M
Ověřeny pacient

DOPORUČUJI !!!!! ..... MUDr. Ducháček je pro mě PAN doktor - gynekolog. Když se mě kdokoliv zeptá kam chodím a zda bych svého gyn. doporučila, vždy řeknu že ano. Proto pokud někdo neví zda má jít právě k tomuto gyn., nebojte se. Je to opravdu skvělý lékař a zároveň skvělý člověk. Dělá svou práci opravdu dobře a hl. dokáže ženu psychicky podpořit. :-)


L
Ověřeny pacient

Pan doktor,L.Ducháček je opravdu nej...!!!!Je to taková jistota,pevný ostrov. Děkuji,že jste.Jen doporučuji!!!


Z
Ověřeny pacient

Vše na 1 *, děkuji za péči o mé zdraví


H
Ověřeny pacient

pro mě ten nejjjjjj!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti