Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor Crha mě přijal do ordinace s úsměvem a každému mému požadavku se snažil vyhovět.Operovat mě bude koncem listopadu a plně mu důvěřuji!!!!!Nemůžu říct křivého slova podle mě je to lékař na pravém mistě.Semnou jako s pacientkou kterou viděl poprvé mluvil slušně a choval se lidsky a profesionálně!!!Takže za mě ANO!!!!

Velmi nepříjemný doktor. Prý jsem blokoval plnou čekárnu jen proto, že mám trvalé bydliště v Brně. Vyznělo to tak, že "co si v podstatě dovoluji tam chodit, když mohu chodit jinam". Když jsem mu vysvětlil, že ve skutečnosti bydlím do 30 km odtud, tak ho to nezajímalo. Prostě bydlím v Brně, hotovo. Zlomený prst mi "vyšetřil" jen podle neaktuálního rentgenu a ani mi jej nepřevázal. Mám přece svého lékaře jinde. Že sám ztrácím čas ze svého zaměstnání a vyseděl jsem si tam (podstatné je to, že zbytečně, aniž by mi bylo učiněno jakékoli primární ošetření!) dvě hodiny, je samozřejmě nezajímá. Je zarážející až směšné, že pan doktor navíc neumí najít rentgenový snímek, který mu byl do osobního PC naservírován z jiného PC odjinud
(stejné patro, okénko RTG). Sestry, které mají na první letmý pohled dost jiné práce, ho musí obskakovat. Do jisté míry to působí dosti diletantsky.
Chápu, že toho má pan doktor Crha hodně, ale pokud jej profese nebaví, nemusí ji dělat. Profesionálové by neměli přenášet své problémy na druhé, kterých se to netýká.
Různá doporučení (i jisté možné nesympatie) se mohou dávat najevo diplomaticky, neutrálně, bez jakéhokoli podtextu. Podotýkám, že jsem se choval po celou dobu slušně a na netaktní poznámky jsem nijak nereagoval. Je ohromná škoda, že to není natočeno a nedá se to dokázat. Pana doktora Crhu nikomu nedoporučuji.