Liana Fulínová, kardiolog Praha

MUDr. Liana Fulínová

Kardiolog Více

31 názorů

Uložit


Adresy (2)

Ke Klimentce 44, Praha
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí
Hostinského 1533, Praha
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H

Odbornost na vysoké úrovni,maximálně vstřícný a lidský přístup v jednání,vynikající v diagnostice-mohu na základě vlastní zkušenosti jen doporučit.


S
Ověřeny pacient

Dobrý lékař a to nejen kardiolog se dnes obvykle hledá na základě doporučení. Jako dlouholetý pacient MUDr. Fulínové nemohu - jak její péči tak i odborné a komunikační schopnosti jejích spolupracovníků v butovické ordinaci-
na tomto místě celkově ohodnotit pro případné budoucí pacienty jinak, než jako velmi dobré.


U

P. doktorka Fulínová je dle mého názoru velmi dobrá lékařka, profesionální, zodpovědná a přesto rychlá ,která si umí poradit v každé situaci.


N
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, vždy když jsem měl problém, tak mi pomohla a odeslala mě, kam bylo potřeba. Já naopak když sedím v čekárně a vidím, kolik nemocných musí ošetřit, tak obdivuju, že to se sestrou vůbec zvládá. Jsem opravdu moc spokojený a neměnil bych !


P
Ověřeny pacient

Bohužel jsem čím dál tím méně spokojená. Pokud jsem neměla vůbec žádné potíže, ani mi nepřišlo, že paní doktorka jen sedí za stolem, sestra měří tlak a po dotazu, zda chci napsat léky, odcházím z ordinace. Opravdu snad ani nezvedne oči od počítače.Loni jsem měla problémy a náhle mi vylétl tlak na 225/115, bez jakýchkoliv dalších vyšetření a pátrání po důvodu mi nasadila další pilule, mimochodem kromě dalšího léku na tlak ještě antidepresiva, která jsem nikdy nepotřebovala a nepotřebuji. Antidepresiva jsem vyhodila, po dalších lécích mi tlak klesl na 60/40. Tak jsme je po telefonu vynechaly, ovšem po 4 měsících se situace opakovala. Tentokrát to prý bylo současnými mrazy!!! Žádné vyšetření a pátrání po příčinách takových stavů, na závěr "je to počasím" snad ani člověk studovat nemusí. Takže jsem změnila kardiologa a ten nevěřil svým očím a uším.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku mohu jen doporučit. Vždy mi pomohla, věnovala se mi, kdykoliv jsem měla jakýkoliv problém. Nemám, co vytknout.


U mně maximální spokojenost, doktoroka má sice fofr, ale nikdy jsem neměl pocit, že by něco zanedbala nebo byl protivná.


Také já jsem docházela několik roků k MUDr. Fulínové a byla téměř spokojená. Paní doktorka však s příchodem počítačů změnila svůj "styl" a jednání vůči pacientovi. Současně s MUDr Fulínovou pracoval v té době ještě jeden jeden pan doktor, který pro paní doktorku dělal "ECHO!. Při jedné z návštěv mi sdělil, jestli vím, že trpím plicní hypertenzí. (Nevím, jak bych to já, laik, sama zjistila). Toto jsem mu také řekla, s tím, že se cítím dobře a plicními obtížemi netrpím, pan doktor mi vyjel z počítače potvrzení s hodnostami o mém vysokém plicním tlaku a odešla jsem se sdělením od pana doktora, že se s tím nedá nic dělat, než tuto chorobu pravidelně sledovat. Díky internetu jsem zjistila, o jakou chorobu se jedná a že tato nemoc není zas tak lehká. A dál jsem pravidelně docházela na ECHO. O své nemoci jsem se zmínila své obv.lékařce a ta mě poslala do plicní poradny do Vojenské nemocnice, kde na špičkových přístrojích zjistili, že jsem naprosto v pořádku, s tím, že pokud chci mít jistotu abych zašla přímo do poradny pro plicní hypertenzi, která je na Karlově náměstí, tam, že se zabývají touto chorobou a pracují tam vyškolení odborníci zabývající se jen touto chorobou. I tam mi po několikrát bylo sděleno, že žádnou plicní hypertenzí netrpím. Asi za týden jsem šla k MUDr.Fulínové a na ECHO k jejímu panu doktorovi.Sestřičce při příchodu jsem sdělila, že je zbytěčné abych u nich chodila na ECHO, protože jsem ho absolvovala na Karláku - měla jsem obavy z pojišťovny co by tomu řekli, že 2x v týdnu jdu na to samé vyšetření. Paní doktorka Fulínová mě tam nechala sedět přes hodinu, i když už jsem měla být dávno na řadě. Věděla jsem, že je zle, to jsem si přece neměla a dovolit. Vycházející sestřičce jsem se "připomněla" na to mě vzala dovnitř a paní doktorka od stolu na mě začala ječet, že když chodim na Karlák, tak ať si tam chodim dál, ať mě sestra vyškrtne z evidence. V tu chvíli jsem byla jako opařená, nevěděla jsem co jí na to mám říct, sebrala jsem se a odcházela.
Na to za mnou vyšel do čekárny plné lidí, /čekárna je velká, spojená s gynekologií/, pan doktor, který mi vždycky točil ECHO a začal mi nahlas se šklebem vysvětlovat, že plicní tlak neumí nikdo změřit. Nejhorší!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nedávno jsem byla jako pacientka svědkem scénky v čekárně, kdy pacientka byla tak arogantní až sprostá vůči sestře paní doktorky kvůli tomu že čekala 5 minut, že jsem se divila, jak takoví pacienti mohou vůbec k lékaři s tímto vystupováním chodit. Kde jsou nějaké hranice slušnosti ? K paní doktorce chodím léta, vždy mně pomohla. Je pravda, že vyžaduje určitou disciplínu i nás pacientů bez které by při tak velkém množství pacientů nemohla tato ambulance fungovat tak jak funguje.
Za sebe mohu říci, že jsem velmi spokojená a doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorku znám jako nejschopnější mladou lékařku, která před 18 lety pracovala na interně v ÚVN. Letos, když mi ve věku 67let začaly arytmie, jsem ji bez zaváhaní vyhledal jako skvělou kardioložku. Mám k ní plnou důvěru pro její racionální přesné uvažování i široký odborný rozhled a to i v sousedících oborech. Žasnu, jak se sestrou zvládají frekvenci v ordinaci, tak že každému pacientovi je věnována potřebná péče, nikdo není zanedbán, vše je pečlivě vyšetřeno. Významný je i dobrý kontakt paní doktorky na přední specialisty v nemocnicích, který neváhá použít, když je to již zapotřebí.IU.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti