Kardiologická ambulance

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí
Kardiologická ambulance
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Odbornost na vysoké úrovni,maximálně vstřícný a lidský přístup v jednání,vynikající v diagnostice-mohu na základě vlastní zkušenosti jen doporučit.

Dobrý lékař a to nejen kardiolog se dnes obvykle hledá na základě doporučení. Jako dlouholetý pacient MUDr. Fulínové nemohu - jak její péči tak i odborné a komunikační schopnosti jejích spolupracovníků v butovické ordinaci-
na tomto místě celkově ohodnotit pro případné budoucí pacienty jinak, než jako velmi dobré.

U

P. doktorka Fulínová je dle mého názoru velmi dobrá lékařka, profesionální, zodpovědná a přesto rychlá ,která si umí poradit v každé situaci.

Výborná lékařka, vždy když jsem měl problém, tak mi pomohla a odeslala mě, kam bylo potřeba. Já naopak když sedím v čekárně a vidím, kolik nemocných musí ošetřit, tak obdivuju, že to se sestrou vůbec zvládá. Jsem opravdu moc spokojený a neměnil bych !

Bohužel jsem čím dál tím méně spokojená. Pokud jsem neměla vůbec žádné potíže, ani mi nepřišlo, že paní doktorka jen sedí za stolem, sestra měří tlak a po dotazu, zda chci napsat léky, odcházím z ordinace. Opravdu snad ani nezvedne oči od počítače.Loni jsem měla problémy a náhle mi vylétl tlak na 225/115, bez jakýchkoliv dalších vyšetření a pátrání po důvodu mi nasadila další pilule, mimochodem kromě dalšího léku na tlak ještě antidepresiva, která jsem nikdy nepotřebovala a nepotřebuji. Antidepresiva jsem vyhodila, po dalších lécích mi tlak klesl na 60/40. Tak jsme je po telefonu vynechaly, ovšem po 4 měsících se situace opakovala. Tentokrát to prý bylo současnými mrazy!!! Žádné vyšetření a pátrání po příčinách takových stavů, na závěr "je to počasím" snad ani člověk studovat nemusí. Takže jsem změnila kardiologa a ten nevěřil svým očím a uším.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Vždy mi pomohla, věnovala se mi, kdykoliv jsem měla jakýkoliv problém. Nemám, co vytknout.

U mně maximální spokojenost, doktoroka má sice fofr, ale nikdy jsem neměl pocit, že by něco zanedbala nebo byl protivná.

Také já jsem docházela několik roků k MUDr. Fulínové a byla téměř spokojená. Paní doktorka však s příchodem počítačů změnila svůj "styl" a jednání vůči pacientovi. Současně s MUDr Fulínovou pracoval v té době ještě jeden jeden pan doktor, který pro paní doktorku dělal "ECHO!. Při jedné z návštěv mi sdělil, jestli vím, že trpím plicní hypertenzí. (Nevím, jak bych to já, laik, sama zjistila). Toto jsem mu také řekla, s tím, že se cítím dobře a plicními obtížemi netrpím, pan doktor mi vyjel z počítače potvrzení s hodnostami o mém vysokém plicním tlaku a odešla jsem se sdělením od pana doktora, že se s tím nedá nic dělat, než tuto chorobu pravidelně sledovat. Díky internetu jsem zjistila, o jakou chorobu se jedná a že tato nemoc není zas tak lehká. A dál jsem pravidelně docházela na ECHO. O své nemoci jsem se zmínila své obv.lékařce a ta mě poslala do plicní poradny do Vojenské nemocnice, kde na špičkových přístrojích zjistili, že jsem naprosto v pořádku, s tím, že pokud chci mít jistotu abych zašla přímo do poradny pro plicní hypertenzi, která je na Karlově náměstí, tam, že se zabývají touto chorobou a pracují tam vyškolení odborníci zabývající se jen touto chorobou. I tam mi po několikrát bylo sděleno, že žádnou plicní hypertenzí netrpím. Asi za týden jsem šla k MUDr.Fulínové a na ECHO k jejímu panu doktorovi.Sestřičce při příchodu jsem sdělila, že je zbytěčné abych u nich chodila na ECHO, protože jsem ho absolvovala na Karláku - měla jsem obavy z pojišťovny co by tomu řekli, že 2x v týdnu jdu na to samé vyšetření. Paní doktorka Fulínová mě tam nechala sedět přes hodinu, i když už jsem měla být dávno na řadě. Věděla jsem, že je zle, to jsem si přece neměla a dovolit. Vycházející sestřičce jsem se "připomněla" na to mě vzala dovnitř a paní doktorka od stolu na mě začala ječet, že když chodim na Karlák, tak ať si tam chodim dál, ať mě sestra vyškrtne z evidence. V tu chvíli jsem byla jako opařená, nevěděla jsem co jí na to mám říct, sebrala jsem se a odcházela.
Na to za mnou vyšel do čekárny plné lidí, /čekárna je velká, spojená s gynekologií/, pan doktor, který mi vždycky točil ECHO a začal mi nahlas se šklebem vysvětlovat, že plicní tlak neumí nikdo změřit. Nejhorší!!!!!!!!!!!!!!!!

Nedávno jsem byla jako pacientka svědkem scénky v čekárně, kdy pacientka byla tak arogantní až sprostá vůči sestře paní doktorky kvůli tomu že čekala 5 minut, že jsem se divila, jak takoví pacienti mohou vůbec k lékaři s tímto vystupováním chodit. Kde jsou nějaké hranice slušnosti ? K paní doktorce chodím léta, vždy mně pomohla. Je pravda, že vyžaduje určitou disciplínu i nás pacientů bez které by při tak velkém množství pacientů nemohla tato ambulance fungovat tak jak funguje.
Za sebe mohu říci, že jsem velmi spokojená a doporučuji.

Paní doktorku znám jako nejschopnější mladou lékařku, která před 18 lety pracovala na interně v ÚVN. Letos, když mi ve věku 67let začaly arytmie, jsem ji bez zaváhaní vyhledal jako skvělou kardioložku. Mám k ní plnou důvěru pro její racionální přesné uvažování i široký odborný rozhled a to i v sousedících oborech. Žasnu, jak se sestrou zvládají frekvenci v ordinaci, tak že každému pacientovi je věnována potřebná péče, nikdo není zanedbán, vše je pečlivě vyšetřeno. Významný je i dobrý kontakt paní doktorky na přední specialisty v nemocnicích, který neváhá použít, když je to již zapotřebí.IU.