Ortopedická ambulance
Vodní 25, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Citlivý přístup k pacientovi,dvakrát mi dělal artroskopii hlezna,vždy vše v pořádku a bez problémů,chválím přístup k pacientovi.Doporučuji ho včem.

Velmi milý a citlivý přístup k pacientovi, je odborníkem na svém místě. Takhle si představuji odbornou zdravotnickou péči. Jsem po operaci TEP kyčle, kterou mi provedl prvotřídně. Čeká mě ještě jedna operace a k jinému odborníkovi bych již nešla. Má moji velkou důvěru a vřele doporučuji všem pacientům.

Pán doktor mě kvůli kojení odyl a už nikdy k němu nevlezu, jak byl nepříjemný. Ná zánět šlach mi nenapsal ani ortézu. :(((

Pan doktor je odborník na svém místě,léčbu mého kolena i operaci plastiky vazu mi udělal prvotřídně,jeho přístup považuji za špičkový.Jeho předoperační péče i pooperační byla na té nejvyšší úrovni.Lidově řečeno-nedám na něho dopustit.Doporučuji ho všem, jako záruku kvality.

dobrý doktor

velmi milý a schopný lékař, dmoporučuji

pan doctor mi vůbec nepomohl,není to žádný odborník,přes opakované kontroly můj stav zůstaval stejný,stačilo návšteva u jiného lékaře,který mi hodně pomohl zlepšit můj zdravotní stav,NEDOPORUČUJI.

Velmi milý přístup, odborník,který je na svém místě.Vřele doporučuji.