Praktický zubní lékař
Větrná 243, Raspenava

Pan doktor je sice milý, usměvavý v dobré náladě. Jako zubař bohužel nestojí za nic. Když mi vrtal bolavý zub nedal mi žádnou anestezii prostě to dělal zaživa bez žádného umrtvení a sváděl to na to, že mám cukrovku a nemůžeme mi to umrtvit. Při trhání jsem vše cítila, ikdyž mi dal nějakou slabou injekci. Když mi ten zub tedy opravil, tak jsem tam ani ne za týden musela znovu, buď že to bolelo nebo mi vypadla plomba. Teď jsem si našla fantastického zubaře který mi vynadal, že mám zanedbané zuby a neopravené kazy. Taky mi našel několik zánětů na koneřech zubu a doslova ho znechutila práce pana Šnajdara když mi opravoval přední zuby. Prostě to odflákl, takže děkuji pane zubaři, že musím utrácet nehorázný peníze abych měla zuby v pořádku a to nemluvím o té bolestzi co kvůli tomu musím přetrpět jen proto že vy jste byl líný mi to vyléčit hned! Opravdu moc děkuju!!!!

Má zkušenost s doktorem je přímo otřesná.Nechala jsem si od něj zpravit zuby teda jestli se tomu tak dá říct,přední zuby mi slepil na levé i pravé straně k sobě takže nemáte šanci zajet zubní nití a vypadá to hrozně,k tomu mi po 14ti dnech plomba vypadla.Otázky na sestřičku typu jak dlouho to mám držet atd.svědčí o jeho neprofesionalitě.K tomu když příjdete do ordinace má na ruce rukavici podle mýho použitou a píše na klávesnici (brouzdá na internetu) a pak vám ji strčí do huby.K tomu mi vytrhl 6ktu bez toho aniž by mi udělal rentgen.Kecy typu však já mám pacientů dost,nemám čas to dělat pořádně to u něj taky uslyšíte.Řeknu Vám raději se mu vyhněte obloukem nebo dopadnete jako já.Musím jezdit do Liberce a platím nehorazný peníze za opravy po tomto zubaři.

Jsou tu jen chvály,bohužel máme zkušenost naprosto opačnou.Pan zubař velice arogantní,vymáhá poplatky,které při opakované prevenci hradí pojišťovna,když se ozvete-tak začne řvát ať si dete jinam,když se vám to nelíbí,,sází na to že je zubařů málo-a lidé raději budou mlčet,neuvěřitelně čekáte a když jdete dál on si ještě 10minut hraje na počítači.Ordinace prehistorická-jsme rádi,že jsme odešli-k super doktorovi s moderním vybavením,nabízí výbornou dětskou péči-to se tu nedočkáte,a to že řve na těhotnou a malé dítě,mu nezapomeneme- jsme slušní lidé,a takové jednání-nemá úroveň.Už více našich známích odešlo se stejnou zkušeností,,a on se směje a řekne,že má lidí dost(v Hejnicích zubařka teď není,co lidem zbývá?),úroveň péče nebudu raději aňi popisovat.

Je to borec,nikdy mě neodmítnul,nevyhodil!Při zákrocích je veselý a dodává pacientovi odvahu.Myslím,že je to člověk na svém místě.Škoda,že Vás není více pane DOKTORE!

je prostě fantastický, vždy dobře naložený, milý a příjemný.

Je to skutečně odborník na slovo vzatý.Je to jeden z nejlepších zubních lékařů co znám.Po mnoha špatních skušenostech jsem velice rád že jsem se kněmu dostal.Je to velice lidský a příjemný pán.Líbí se mi že je vždy veselý a dokáže člověka rozveselit.Proto za ním dojíždím z velké dálky,ale věřte vyplatí se to.Vřele doporučuji

Štíhlí krasavec, sportovní typ a hlavně abstinent.

Bezva hodnocení Leoši,zdravíme všechno nejlepší v Novém roce Paličkovi.

Jeho přístup k pacientům je velmi lidský a přátelský. Považuji ho za muže na svém místě. Jsem rádi, že Vás tu máme pane doktore.

Nemohla jsem pana doktora ohodnotit známkou nejlepší, protože jsem zatím žádného jiného stomatologa nenavštěvovala. Pan doktor je velmi profesionální a hlavně se chová přátelsky a vstřícně. Myslím si, že to je u stomatologa velmi důležité z důvodu odbourání pacientova stresu.