Ordinace PL pro dospělé
Hornická 209, Kutná Hora

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Poslední dobou neléčí,jen odkazuje na domácí antigenní testy. Ordinace je nedobytná pevnost, telefonem se není možné dovolat. Asi pravidelní pacienti jsou spokojeni,ale já ne. Jdu k ní tak jednou za 3 roky a nikdy moc nepomůže.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

U paní lékařky jsem byla registrovaná asi pět let, když jsem přišla s virozou, dokázala si s ní dobře poradit. Když jsem ale přišla s tím, že mám asi nějakou alergii, že v pylové sezóně od rána do večera smrkám a nemůžu se bez kapesníku hnout, poslala mě na vyšetření na nosní, kde nic nenašli, a pak mi oznámila, že mi nic není. Časem se mi neléčená alergie na pyly a plísně zhoršila a začala jsem reagovat i na některé potraviny, v současné době se léčím s alerg. astmatem. Myslím si, že kdyby mě paní doktorka poslala k alergologovi, o což jsem ji žádala, nemuselo to takto dopadnout.

S paní doktorkou Václovou jsem nad míru spokojen. Jsem u paní doktorky 6let a nikdy se nestalo,že by mi ochotně nenabídla nejúčinnější a finančně nenáročnou formu léčby. Za celou dobu jsem v nemocenském stavu nebyl vice jak týden. Stačí poslouchat co říká a za víkend je po bolesti zad,či nachlazení. Vážím si její práce a děkuji za profesionální péči.

Rozhodně nesouhlasím že by se nesnažila pomoci.Např.jak někdo psal že zánět dutin léčí ibalginem,,,,,,hloupost.Muj zánět dutin vyléčila a trápil mě opakovaně řadu let, to samé moje několikaletá chron.rýma je pryč,a děkuji za to paní doktorce.Hodně záleží na přístupu pacienta,doktor není kouzelník.Ti co házejí špínu at se zamyslí !!!!!!!!!

Velmi pozorná, léčí mě i manželku několik let a jsme spokojeni.

Chodím k ní a na poměry lékařů v Kutné Hoře je mezi těmi lepšími

řadu let nejsem její pacientkou.nechtěla mi psát rehabilitace.s její prací jsem byla velmi nespokojena.

Paní doktorka, opravdu nemastná, neslaná,,váhá,,neví,,angínu a kašel pozná,,ale těžší diagnózy,,to není nic pro ní. Nikam nepošle k odbornému vyšetření (jako by to měla platit ze svého), nikam nezavolá (pacient vše musí sám), kopírku má, ale kopírovat pacient musí někde jinde sám. Když neví, čte si ve své "lékařské bibli" a pak z ní něco vypadne. Neumí ani pořádně vyplnit žádný doklad. Má doktorát asi jen ze známosti.

Také moje spokojenost s paní doktorkou je velká. Nevím co lidi nutí k těm negativním hodnocením. Když pacientovi opravdu něco chybí,tak se paní doktorka snaží pomoci jak jen to jde. Třeba se u těch negativních ohlasů jedná o simulanty nebo jinak duševně nemocné lidi,kteří si v anonymitě léčí své choré komplexy.

Paní doktorka je velmi pečlivá a obětavá. Kdykoli je třeba, svým pacientům se věnuje s maximální péčí.