Skvělá ,ochotná kdykoliv cokoliv potřebujeme je to bez problému a hned.Prostředí ordinace příjemné ,sestřička milá .Mám zkušenosti s několika dětskými lékaři,ale paní doktorka Šubrtová je opravdu velmi dobrá.Lze jí jen a jen doporučit.....

Bohužel od této paní doktorky jsme museli přejít jinam, protože se nám nevěnovala tak, jak bychom si představovali. Neustálý chaos v ordinaci nás naprosto vyváděl z míry, natož pak to malé dítě. Vše bylo uspěchané a ve stresu. Na druhou stranu věřím, že po sdělení této skutečnosti paní doktorce se její přístup zlepší.

Velmi dobrý pediatr, kterého mohu jen doporučit. Dr.Šubrtová je mladá, perspektivní, neustále se vzdělává a má moderní postřehy na medicínu. Což se o některých pediatriních v Plzni říci nedá. Dlouhou dobu pracovala v nemocnici, takže její úroveň znalostí je pro obvodního lékaře nadprůměrná. Jsme s ní a se setřičkou velmi spokojeni. Na děti jsou milé a mají lidský přístup. Jednoznačně z Bor mohu jen doporučit, my bychom neměnili ani za nic.

skvělá - moc doporučuji!

Nespokojenost, špatná diagnóza, což zvláště u dítěte je problém.

spokojenost