Božetěchova 79, Brno
Ordinace (mapa)

Nemám žádný negativní pocit k přístupu paní doktorky, spíše naopak.Moje problémy mi vždy vyřeší a s přístupem jsem také spokojená je vždy příjemná a ochotná, já můžu jen doporučit.

Velká spokojenost, vždy pozitivní a lidský přístup. Paní doktorka projevuje zájem, zdravotní stav prokonzultuje a vysvětlí, odborné vyšetření zajistí. Jedna z nejlepších !

Paní doktorka je nepříjemná a arogatní, za dva roky u ní se můj zdravotní stav jen zhoršuje, ani mi nezjistila co mi je, až jednou měla za sebe záskok konečně mi byly předepsány různé vyšetření a pořádné léky, na poslední návštěvě mi řekla, že už neví co se mnou.... že si musím počkat půl roku na další rehabky, podotýkám, že nespím a mám úplně mrtvou ruku, řekla jsem si alespoň o límec, který by mi ani sama nedala a bez zkoušení mi ho vydala, takže je mi velký... k paní doktorce už nikdy!!!

Paní doktorka je jak skvělá lékařka tak člověk.Dělá maximum aby pomohla,vše vysvětlí a poradí.Nejlepší neurolog co jsem poznala.Příjemná,usměvavá s přístupem k lidem.

Paní doktorka je výborný lékař, který pomáhá lidem zvládat nemoc pacienta . V lékařství je málo takových doktorů. Její přístup k pacientovi je lidský a srdečný. Jsem s ní plně spokojena .Vřele doporučuji Mirka K

Nejlepší neurolog, jakého znám. Milá, hodná, nikdy mě nenechala čekat, konečně mám správné léky proti bolesti.

Vynikající odbornice i člověk. Opět žiju bez bolesti a normálně chodím. Díky, díky

Jako pacientka jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Má lidský a zároveň odborný přístup. Snaží se vše rychle vyřešit, doporučit, vysvětlit, poradit. Kdyby takových bylo v našem zdravotnictví více.

volala jsem paní doktorce,zda by mně mohla napsat doporučení na rhb-mám problém s krční i bederní páteří a dost dobře mně dělá dobř prohřátí a masáže.
Paní doktorka doktorka bez jakého koliv problému doporučení napsala.Ještě jsem ji ukazovala ukazovák-mám ho oteklý a bolavý prostřední článek s přeskakování šlachy v něm.Paní doktorka mně řekla ať se stavím na chirurgii,ať se na to podívá traumatolog.A ještě si všimla mých oteklých ostatních prstů a navrhla mně,že bych mohla udělat vyšetření u revmatologa.Dala mně kontakt na pana doktora.
Paní doktorka je velmi příjemná už jen vezme telefon a plně se vždy věnuje pacientovi.
Kéž bych bylo více doktorů jako je paní doktorka.
I když s podobným přístupem se setkávám s doktory ve vojenské nemocnici v Brně.

Odborně erudovaná, milá, sympaická a hlavně lidská. Vstřícný přístup k pacientovi. Děkuji jí za starosr
tlivost a snad až nadstandardní péči, kterou věnuje mému otci.

Kéž bych bylo více doktorů jako je paní doktorka.
I když s podobným přístupem se setkávám s doktory ve vojenské nemocnici v Brně.

tlivost a snad až nadstandardní péči, kterou věnuje mému otci.