Adresa

Ordinace
Božetěchova 79, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ordinace Jiný

Nadstandatní péče,dnes je málo takových lékařů,mohu jen doporučit.Paní doktorka je i osobně velmi příjemná,její přístup je lidský,ne jako u jiných ,kde jste pouze číslo.Výborná konzultace,zajištění potřebných vyšetření velmi rychlé,až nad rámec možného.Více takovýchto lékařů.Velmi děkuji za Vaši péči. Syrovátka Jan

O
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice příjemná, pořádně vyšetří a předepíše správnou a účinnou léčbu. Můžu jen doporučit. Děkuji Vám, paní doktorko!

Ověřený profil

Nemám žádný negativní pocit k přístupu paní doktorky, spíše naopak.Moje problémy mi vždy vyřeší a s přístupem jsem také spokojená je vždy příjemná a ochotná, já můžu jen doporučit.


Ověřený profil

Velká spokojenost, vždy pozitivní a lidský přístup. Paní doktorka projevuje zájem, zdravotní stav prokonzultuje a vysvětlí, odborné vyšetření zajistí. Jedna z nejlepších !


R
Ověřený profil

Paní doktorka je nepříjemná a arogatní, za dva roky u ní se můj zdravotní stav jen zhoršuje, ani mi nezjistila co mi je, až jednou měla za sebe záskok konečně mi byly předepsány různé vyšetření a pořádné léky, na poslední návštěvě mi řekla, že už neví co se mnou.... že si musím počkat půl roku na další rehabky, podotýkám, že nespím a mám úplně mrtvou ruku, řekla jsem si alespoň o límec, který by mi ani sama nedala a bez zkoušení mi ho vydala, takže je mi velký... k paní doktorce už nikdy!!!


S
Ověřený profil

Paní doktorka je jak skvělá lékařka tak člověk.Dělá maximum aby pomohla,vše vysvětlí a poradí.Nejlepší neurolog co jsem poznala.Příjemná,usměvavá s přístupem k lidem.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je výborný lékař, který pomáhá lidem zvládat nemoc pacienta . V lékařství je málo takových doktorů. Její přístup k pacientovi je lidský a srdečný. Jsem s ní plně spokojena .Vřele doporučuji Mirka K


A
Ověřený profil

Nejlepší neurolog, jakého znám. Milá, hodná, nikdy mě nenechala čekat, konečně mám správné léky proti bolesti.


M
Ověřený profil

Vynikající odbornice i člověk. Opět žiju bez bolesti a normálně chodím. Díky, díky


K
Ověřený profil

Jako pacientka jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Má lidský a zároveň odborný přístup. Snaží se vše rychle vyřešit, doporučit, vysvětlit, poradit. Kdyby takových bylo v našem zdravotnictví více.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti