MUDr. Lenka Remešová Lískovcová

Praktický lékař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Sam. ord. PL pro dospělé
Havlíčkova 71, Mladá Boleslav

Od paní doktorky jsem odešel a jako poslední kapka byl můj rodinný známí, který utrpěl rupturu ACL. přes velké bolesti kolene žádal paní doktorku o vyšetření speciality. Ta se mu prý na koleno koukala a dala mu Fastumgel :)). Paní doktorka mi velmi ráda předepisovala volně prodejné léky. Nevím možná má malý budget, ale vesměs byl např. CRP test či odběr krve v mém případě, téměř nepředstavitelná věc. Mé časté infekce dýchacích cest bagatelizovala a jednou mne odmítla krevní test při kašlání které trvalo cca. měsíc. Jako terapie zvolená paní doktorkou byl nějaký volně prodejný lék na vykašlávání. Kašlání samozřejmě zintenzivňovalo a skončil jsem s černým kašel s hodně špatným průběhem. Místo tedy včasné správně diagnozy jsem měl dvoje ATB a několikaleté pravidelné návštěvy TBC a horši průběh všech infektů horních cest dýchacích dodnes. Od paní doktorky jsem odešel a překvapivě odešli i moje dlouholeté problémy jako časté virozy, chřipky a další infeky horních cest dýchacích. Samozřejmě za to nemůže odchod od paní doktorky, jako spíš nový praktik profesionál, který mne delegoval na různá vyšetření u specialistů a následná cca 1 roční terapie na imunologii. Tam by mne paní doktorka dozajista neposlala, jelikož podle ní je oslabená imunita jenom pojem :) (takto mne naposledy odbyla). Určitě nedoporučuji!

Č

Paní doktorka Remešová je na velice dobré profesionální urovni,pokaždé má snahu mně pomoci.Chování vysoce profesionální a lidské.Má vždycky snahu vědet o zdravotním stavu pacienta co nejvíce,což považuji za velice pozitivní věc.Nemám důvod hodnotit jí jinak než na známku velmi dobrý.Jinak sestřička v ordinaci je velice příjemná.Pro informaci ostatních, používá v ordinaci i přístroje které jiní lékaři nemají.Například přístroj pro registraci tlaku Holter,EKG a jiné.

Souhlasím jak se stranou negativních názorů tak pozitivních. Po tom, co jsem k ní přešla od dětské Mudr. mi odhalila hned při vstupním vyšetření závažnou potravinou alergii se kterou se rodíme a se kterou mě do 20 nechali žít a trávit samu sebe. Nebo po automob. něhodě byla ochotná mě nechat delší dobu doma, ačkoliv bylo již vše v pořádku. Na druhou stranu musím souhlasit, že občas přístup paní doktorky není úplně fajn. Kouká si do počítače a Vy nevíte jestli Vás poslouchá nebo co si myslí. Při průjmu trvajícím 2 dny mi naordinovala jogurt, tak to jsem koukala jako puk a připadala si jako blbec. Nicméně když jsem otěhotněla, přístup se změnil, poradila co a jak, jak nezanedbat které vitamíny atd. (narozdíl o gynekoložky, která mi neřekla vůbec nic). No chodím tam jen když je fakt něco nutného. Jinak usměvavá. Setřičky se za tu dobu co tam jsem trochu prostřídali, první byla asi nejúžasnější, takové sluníčko, ale nynější je taky fajn, příjemná.

Musím konstatovat, že paní doktorka má asi své oblíbené pacienty, ke kterým přistupje s náležitou péčí a ti od ní odcházejí spokojení. A pak je ta druhá skupina, ke kterým se chová arogantně a povýšeně. Přicházet do odrdinace s pocitem, že jdu paní doktorku zase obtěžovat je opravdu nepříjemné, zvlášť když její styl přístupu k pacientovi pak moji obavu z obtěžování potvrdí. Díky tomuto přístupu pak může dojít i k takové situaci jako je špatná diagnostika a nesprávná léčba.
Nevím, která z těch skupin je větší, ale myslím, že pokud by paní doktorka zapracovala na trochu lidštějším a rovném přístupu ke všem pacientům, pak by tu neměla ani jednu negativní referenci.

Mladá lékařka, velmi zodpovědná a pečlivá, zná své pacienty velmi dobře, je ochotná kdykoliv pomoci.

Ano, paní doktora je svá a občas to dává dost znát, na druhou stranu k paní doktorce nechodím proto jak se na mě usmívá ale jak mě léčí, takže zatím beze změny zůstávám.

Lidi uvědomte si, že paní doktorka je jenom člověk a má taky své starosti a potřeby, nemůže se na každého usmívat a vítat Vás s otevřenou náručí. Je to vaše doktorka ne chůva.

Asi nejlepší lékařka, která se o mě starala. Vždy umí dobře poradit a pomoct.

je to nejlepší doktorka

Nechápu některá předcházející negativní hodnocení. Pravda, každý má právo na svůj názor. Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Je vždy ochotná vyslechnout a poradit. Její jednání je profesionální a na úrovni. Totéž mohu říci i o sestřičce.
Ivana E.

To co tu čtu, že je paní doktorka arogantní a neochotná, to není žádná pravda! Každý přeci nemáme někdy náladu. Paní doktorka je moc milá, ochotná vždy pomoci a výborná lékařka s lidským přístupem.