Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší přístup a strašně hodný , chápavý člověk se srdcem na pravém místě . Dekuju ze mužů být vasim pacientem a ze mi vždycky poradíte a neskutečne podpořite.

P
Ověřený profil
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Nejlepší, nejúžasnější a nejskvělejší člověk, této paní doktorce patří úplně vše a to po všech stránkách. Je velice empatická, pečlivá, sympatická, milá a taky v neposlední řadě, samozřejmě profík. Jednoduše jediná a jedinečná. Obrovská spokojenost a velké díky.
G. Čejková

P
Ověřený profil

Nejlepší doktorka a hlavne super clovek. Jde videt ze ji prace opravdu moc bavi. Jsem rada ze chodim prave k ni. Dekuji vam jste milionova ;-) ;-)


R
Ověřený profil

Úžasná gynekoložka a člověk. Díky ní jsem se na kontroly v těhotenství velice těšila a vždy vše probíhalo velice pečlivě, byť doba, na kdy jsem byla objednaná, nikdy neseděla a musela jsem si min. půl hodiny počkat. Ale tohle mi vůbec nevadilo. Jak říkám, skvělá doktorka, i po lidské stránce. Bohužel jsem dnes zjistila, že už ordinuje pouze v Rožnově (nebo někde v těchto místech) a do Frýdku už nedojíždí. To mě moc mrzí. :( Ale fakt moc díky, paní doktorko! Jste skvělá a jen tak dál. Zdraví Míša a Amálka :)


K
Ověřený profil

Velmi dobry, bohuzel je velmi malo tak prijemnych lekaru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti