Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Nejlepší, nejúžasnější a nejskvělejší člověk, této paní doktorce patří úplně vše a to po všech stránkách. Je velice empatická, pečlivá, sympatická, milá a taky v neposlední řadě, samozřejmě profík. Jednoduše jediná a jedinečná. Obrovská spokojenost a velké díky.
G. Čejková

Nejlepší doktorka a hlavne super clovek. Jde videt ze ji prace opravdu moc bavi. Jsem rada ze chodim prave k ni. Dekuji vam jste milionova ;-) ;-)

Úžasná gynekoložka a člověk. Díky ní jsem se na kontroly v těhotenství velice těšila a vždy vše probíhalo velice pečlivě, byť doba, na kdy jsem byla objednaná, nikdy neseděla a musela jsem si min. půl hodiny počkat. Ale tohle mi vůbec nevadilo. Jak říkám, skvělá doktorka, i po lidské stránce. Bohužel jsem dnes zjistila, že už ordinuje pouze v Rožnově (nebo někde v těchto místech) a do Frýdku už nedojíždí. To mě moc mrzí. :( Ale fakt moc díky, paní doktorko! Jste skvělá a jen tak dál. Zdraví Míša a Amálka :)

Velmi dobry, bohuzel je velmi malo tak prijemnych lekaru.