Olomoucká 29, Brno
Privátní ambulance neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Privátní ambulance neurologie Jiný

Paní doktorka Okáčová se zajímala o můj komplikovaný případ, při určování diagnózy mě poslala k dalším specialistů. Po těchto vyšetřeních vyhodnocovala výsledky a podrobně mě vysvětlila odborné termíny, kterým jako laik nemohu rozumět. Po poslední návštěvě kdy se mnou trpělivě probrala mou dokumentaci se mě ulevilo i po psychické stránce. Moc děkuji za tento lidský přístup, mohu vřele doporučit.

Umístění: Privátní ambulance neurologie Jiný

Naprosto profesionální, neuvěřitelně lidský a přívětivý přístup. Kéž by zdravotnictví fungovalo, jak ordinace paní doktorky Okáčové. Perfektně vše vysvětlila, pečlivě vyšetřila, poslala na všechny související vyšetření, na které Vás sestra rovnou objedná, dohodne termín. Naprostá profesionalita úplně ve všech ohledech.

Umístění: Privátní ambulance neurologie

Jsem složitý případ, ale paní doktorka mě neváhala přijmout a udělat veškerá nutná vyšetření k vyloučení akutních obtíží a díky svým kontaktům mě rychle předat do rukou specialistů. Děkuji

Velmi příjemná, se zájmem, ochotná, zodpovědná. Nabídla mi vyšetření velmi brzy ráno, protože měla jinak plný program jen proto, aby se rychle vyloučily závažné komplikace u mne. Svými kontakty mi pomohla, abych se rychle dostala na specializované vyšetření.

Názor přidán dne 20.12.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pani doktorka k svojej praci pristupuje velmi zodpovedne. S prijemnou pani sestrickou su velmi dobre zohrany tim, vybavovanie formalit slo velmi rychlo. V podstate nie je nic, co by sa dalo vytknut, od odbornosti, cez prijemne vystupovanie az po taku drobnost ako vetrak v cakarni.

Paní doktorka je velice vstřícná, vyčerpá všechny možnosti k určení diagnózy.

Paní doktorka je výborná. Během okamžiku odhalila pravou diagnózu (kde jiní doktoři měsíce tápali) a neváhala využít svojich kontaktů k tomu, aby mi bleskově pomohla. Vřele doporučuji.

Po dlouhe dobe jsem se setkala s lekarem s citlivym, prijemnym vystupovanim, ktery jedna s pacientem jako se sobe rovnym. Ve zkratce: lidska, mila, laskava, vyslechne se zajmem, poradi, profesionalni pristup. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky.