Adresa

Privátní ambulance neurologie
Olomoucká 29, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Privátní ambulance neurologie Jiný

Paní doktorka Okáčová se zajímala o můj komplikovaný případ, při určování diagnózy mě poslala k dalším specialistů. Po těchto vyšetřeních vyhodnocovala výsledky a podrobně mě vysvětlila odborné termíny, kterým jako laik nemohu rozumět. Po poslední návštěvě kdy se mnou trpělivě probrala mou dokumentaci se mě ulevilo i po psychické stránce. Moc děkuji za tento lidský přístup, mohu vřele doporučit.

M
Ověřený profil
Umístění: Privátní ambulance neurologie Jiný

Naprosto profesionální, neuvěřitelně lidský a přívětivý přístup. Kéž by zdravotnictví fungovalo, jak ordinace paní doktorky Okáčové. Perfektně vše vysvětlila, pečlivě vyšetřila, poslala na všechny související vyšetření, na které Vás sestra rovnou objedná, dohodne termín. Naprostá profesionalita úplně ve všech ohledech.

R
Ověřený profil
Umístění: Privátní ambulance neurologie

Jsem složitý případ, ale paní doktorka mě neváhala přijmout a udělat veškerá nutná vyšetření k vyloučení akutních obtíží a díky svým kontaktům mě rychle předat do rukou specialistů. Děkuji


K
Ověřený profil

Velmi příjemná, se zájmem, ochotná, zodpovědná. Nabídla mi vyšetření velmi brzy ráno, protože měla jinak plný program jen proto, aby se rychle vyloučily závažné komplikace u mne. Svými kontakty mi pomohla, abych se rychle dostala na specializované vyšetření.


V
Ověřený profil

Pani doktorka k svojej praci pristupuje velmi zodpovedne. S prijemnou pani sestrickou su velmi dobre zohrany tim, vybavovanie formalit slo velmi rychlo. V podstate nie je nic, co by sa dalo vytknut, od odbornosti, cez prijemne vystupovanie az po taku drobnost ako vetrak v cakarni.


D
Ověřený profil

Paní doktorka je velice vstřícná, vyčerpá všechny možnosti k určení diagnózy.


V
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná. Během okamžiku odhalila pravou diagnózu (kde jiní doktoři měsíce tápali) a neváhala využít svojich kontaktů k tomu, aby mi bleskově pomohla. Vřele doporučuji.


S
Ověřený profil

Po dlouhe dobe jsem se setkala s lekarem s citlivym, prijemnym vystupovanim, ktery jedna s pacientem jako se sobe rovnym. Ve zkratce: lidska, mila, laskava, vyslechne se zajmem, poradi, profesionalni pristup. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi ochotná. Vzala mě i bez objednání, je velmi vstřícná a ráda pomůže. Mohu vřele doporučit.


J
Ověřený profil

Po delší době jsem byl nucen navštívit paní doktorku Lenku Okáčovou. Tak jako při předešlých mých vyšetřeních jsem se cítil klidně a uvolněně, perfektní a profesní přístup lékařky, velice příjemná komunikace a důkladné vyšetření mne utvrdilo v tom, že je o mne perfektně postaráno. Jsem velice spokojen s péčí a přístupem lékařky, je to pro mne dobrý pocit, že se mohu spolehnout na lékaře, který mi pomůže, moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti