MUDr.

Lenka Okáčová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• K

Velmi příjemná, se zájmem, ochotná, zodpovědná. Nabídla mi vyšetření velmi brzy ráno, protože měla jinak plný program jen proto, aby se rychle vyloučily závažné komplikace u mne. Svými kontakty mi pomohla, abych se rychle dostala na specializované vyšetření.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Dagmar Kubová
    Dagmar Kubová
    Olomoucká 648/29, Brno
    Opět bych chtěla poděkovat paní doktorce Kubové a její sestřičce , které mi znovu dokázaly , jak perfektně , s… Více

Jaroslav Brichta
    Jaroslav Brichta
    Olomoucká 648/29, Brno

Naděžda Mecová
    Naděžda Mecová
    Podpísečná 12, Brno
    Naprosto jedinečná dáma s noblesou a především, vždy má na prvním místě pacienta a jak mu pomoci. Jsem jí za mnohéé… Více

Libuše Dudysová
    Libuše Dudysová
    Fyzioterapeut, Neurolog
    Viniční 235, Brno

Michaela Dittrich (Albrechtová)
    Michaela Dittrich (Albrechtová)
    Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
    U paní doktorky jsem byla poprvé a byla jsem mile překvapena jejím pečlivým a příjemným přístupem. Je to odborník… Více
    Objednat se

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

• Názor přidán dne 20.12.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• V

Pani doktorka k svojej praci pristupuje velmi zodpovedne. S prijemnou pani sestrickou su velmi dobre zohrany tim, vybavovanie formalit slo velmi rychlo. V podstate nie je nic, co by sa dalo vytknut, od odbornosti, cez prijemne vystupovanie az po taku drobnost ako vetrak v cakarni.

• D

Paní doktorka je velice vstřícná, vyčerpá všechny možnosti k určení diagnózy.

• V

Paní doktorka je výborná. Během okamžiku odhalila pravou diagnózu (kde jiní doktoři měsíce tápali) a neváhala využít svojich kontaktů k tomu, aby mi bleskově pomohla. Vřele doporučuji.

• S

Po dlouhe dobe jsem se setkala s lekarem s citlivym, prijemnym vystupovanim, ktery jedna s pacientem jako se sobe rovnym. Ve zkratce: lidska, mila, laskava, vyslechne se zajmem, poradi, profesionalni pristup. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky.

• P

Paní doktorka je velmi ochotná. Vzala mě i bez objednání, je velmi vstřícná a ráda pomůže. Mohu vřele doporučit.

• J

Po delší době jsem byl nucen navštívit paní doktorku Lenku Okáčovou. Tak jako při předešlých mých vyšetřeních jsem se cítil klidně a uvolněně, perfektní a profesní přístup lékařky, velice příjemná komunikace a důkladné vyšetření mne utvrdilo v tom, že je o mne perfektně postaráno. Jsem velice spokojen s péčí a přístupem lékařky, je to pro mne dobrý pocit, že se mohu spolehnout na lékaře, který mi pomůže, moc děkuji.

• L

Pri navsteve pani doktorky jsem si pripadala jako v jine dimenzi - mily, profesionalni pristup, laskava, vyslechne, poradi, udela si na Vas dostatek casu, venuje se Vam. Neco neskutecneho v dnesni dobe, kdy jini lekari berou lidi jako na bezicim pasu a na kazdeho maji 10minut i s prevleknutim. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky. Vybrala jsem si ji na zaklade recenzi a opravdu verim, ze jsem neprohloupila.