Lenka Okáčová, neurolog Brno

MUDr. Lenka Okáčová

Neurolog

37 názorů

Uložit


Adresa

Olomoucká 29, Brno
Privátní ambulance neurologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
37 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní ambulance neurologie

Jsem složitý případ, ale paní doktorka mě neváhala přijmout a udělat veškerá nutná vyšetření k vyloučení akutních obtíží a díky svým kontaktům mě rychle předat do rukou specialistů. Děkuji


K
Ověřeny pacient

Velmi příjemná, se zájmem, ochotná, zodpovědná. Nabídla mi vyšetření velmi brzy ráno, protože měla jinak plný program jen proto, aby se rychle vyloučily závažné komplikace u mne. Svými kontakty mi pomohla, abych se rychle dostala na specializované vyšetření.


D

Názor přidán dne 20.12.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


V
Ověřeny pacient

Pani doktorka k svojej praci pristupuje velmi zodpovedne. S prijemnou pani sestrickou su velmi dobre zohrany tim, vybavovanie formalit slo velmi rychlo. V podstate nie je nic, co by sa dalo vytknut, od odbornosti, cez prijemne vystupovanie az po taku drobnost ako vetrak v cakarni.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice vstřícná, vyčerpá všechny možnosti k určení diagnózy.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná. Během okamžiku odhalila pravou diagnózu (kde jiní doktoři měsíce tápali) a neváhala využít svojich kontaktů k tomu, aby mi bleskově pomohla. Vřele doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Po dlouhe dobe jsem se setkala s lekarem s citlivym, prijemnym vystupovanim, ktery jedna s pacientem jako se sobe rovnym. Ve zkratce: lidska, mila, laskava, vyslechne se zajmem, poradi, profesionalni pristup. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná. Vzala mě i bez objednání, je velmi vstřícná a ráda pomůže. Mohu vřele doporučit.


J
Ověřeny pacient

Po delší době jsem byl nucen navštívit paní doktorku Lenku Okáčovou. Tak jako při předešlých mých vyšetřeních jsem se cítil klidně a uvolněně, perfektní a profesní přístup lékařky, velice příjemná komunikace a důkladné vyšetření mne utvrdilo v tom, že je o mne perfektně postaráno. Jsem velice spokojen s péčí a přístupem lékařky, je to pro mne dobrý pocit, že se mohu spolehnout na lékaře, který mi pomůže, moc děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti