Lenka Okáčová, neurolog Brno

MUDr. Lenka Okáčová

Neurolog

Olomoucká 29, Brno
Privátní ambulance neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Privátní ambulance neurologie

Jsem složitý případ, ale paní doktorka mě neváhala přijmout a udělat veškerá nutná vyšetření k vyloučení akutních obtíží a díky svým kontaktům mě rychle předat do rukou specialistů. Děkuji

Velmi příjemná, se zájmem, ochotná, zodpovědná. Nabídla mi vyšetření velmi brzy ráno, protože měla jinak plný program jen proto, aby se rychle vyloučily závažné komplikace u mne. Svými kontakty mi pomohla, abych se rychle dostala na specializované vyšetření.

Názor přidán dne 20.12.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pani doktorka k svojej praci pristupuje velmi zodpovedne. S prijemnou pani sestrickou su velmi dobre zohrany tim, vybavovanie formalit slo velmi rychlo. V podstate nie je nic, co by sa dalo vytknut, od odbornosti, cez prijemne vystupovanie az po taku drobnost ako vetrak v cakarni.

Paní doktorka je velice vstřícná, vyčerpá všechny možnosti k určení diagnózy.

Paní doktorka je výborná. Během okamžiku odhalila pravou diagnózu (kde jiní doktoři měsíce tápali) a neváhala využít svojich kontaktů k tomu, aby mi bleskově pomohla. Vřele doporučuji.

Po dlouhe dobe jsem se setkala s lekarem s citlivym, prijemnym vystupovanim, ktery jedna s pacientem jako se sobe rovnym. Ve zkratce: lidska, mila, laskava, vyslechne se zajmem, poradi, profesionalni pristup. Z vysetreni mam velice dobry pocit a obecne i z pani doktorky.

Paní doktorka je velmi ochotná. Vzala mě i bez objednání, je velmi vstřícná a ráda pomůže. Mohu vřele doporučit.

Po delší době jsem byl nucen navštívit paní doktorku Lenku Okáčovou. Tak jako při předešlých mých vyšetřeních jsem se cítil klidně a uvolněně, perfektní a profesní přístup lékařky, velice příjemná komunikace a důkladné vyšetření mne utvrdilo v tom, že je o mne perfektně postaráno. Jsem velice spokojen s péčí a přístupem lékařky, je to pro mne dobrý pocit, že se mohu spolehnout na lékaře, který mi pomůže, moc děkuji.