Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

PANÍ DOKTORKA JE MILÁ A PEČLIVÁ VŽDY MĚ VYSLECHLA, PORADILA A VŠE VYSVĚTLILA.MOHU JI JEN DOPORUČIT...JEN SESTRA JE VYLOŽENĚ NEPŘÍJEMNÁ,PROTIVNÁ A NĚKDY AŽ ZLÁ A TO CELÝ DOJEM ORDINACE VYSLOVENĚ KAZÍ.NECHÁPU PROČ SI JI TAM PANÍ DOKTORKA DRŽÍ NEB JAK TADY ČTU NENÍ TO JEN MŮJ NÁZOR...

I já se musím přidat ke kladným hodnocením. Paní doktorka je správný člověk na správném místě - trpělivá, milá, vstřícná - nikdy jsem s ní neměla problém, vždy vše pečlivě vyslechne a podrobně vysvětlí. Ani se sestřičkou jsem nikdy neměla problém a chodím k nim už pátým rokem. Určitě můžu jen doporučit!

Velmi dobrá lékařka jak profesně tak jako člověk.

S paní MUDr.Lustigovou jsem maximálně spokojená !Měla jsem a doufám, že budu mít stále štěstí na dobré doktory.
Hanka

Paní doktoru navštěvuji již 4 roky. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Nikdy jsem u ní nemusela dlouho čekat, nikdy žádné přeložení prohlídky, nikdy nebyla nepříjemná, naopak, vlídnějšího člověka mezi doktory jsem už dlouho nepotkala. Obě moje těhotenství pod jejím dohledem dopadla výborně. Jakýkoli problém se vždy snažila okamžitě řešit a nanejvíš mi vycházela vstříc. Všem mohu jen a jen doporučit.

Mohu jen doporučit!!!
Paní doktorka je svědomitá, milá, citlivá a vše ochotně vysvětlí.
Jen sestřička tak úžasná není ;o).

Take bych rada pridala komentar - pani doktorka je velice mila a z kontrol u ni nemam zadny stres, pece v tehotenstvi i mimo nej je vyborna. Souhlasim s prispevkem prede mnou - jednani nekterych pacientek je fakt "na mrtvici", maji pocit, ze se jejich problem musi resit okamzite a chovaji se slusne receno otresne. Prace sestricky je pecliva a je pochopitelne, ze se musi chovat asertivne, ja jsem s ni nikdy nemela zadny problem, vzdy slusne jednani z me i jeji strany. Take nema idealni pracovni podminky - maly prostor v predsini ordinace neni to prave orechove. Sestricka je kvalitni, myslim, ze spis by se kazdy z nas mel nad sebou zamyslet a ve svych zivotech byt vice chapavy k praci k jinym... protoze denodenni prace s lidmi, tak intenzivni, jako je v teto ordinaci, neni lehka, verte. Preji vsem pevne zdravi.

Paní doktorka je velmi milá, ohleduplná, laskavá a hlavně chápajíci žena. Tyto kontroly jsou pro mne velice nepříjemné a stresující a nebýt paní doktorky Lustigové ani bych na žádné nechodila. Četla jsem názory některých klientek na paní doktorku a sestru. Zásadně nesouhlasím s tím, že sestra je arogantní a bez zájmu o pocientky. Možná by stálo za to, povšimnout si toho JAKE pacientky k lákařce přicházejí. Myslíte, že jsou vždy milé, příjemné a mají pochopení k problémům druhých? Ty co kririzují by si to mohly někdy na pár hodin vyzkoušet a přála bych jim samé takové milé klientky jako jsou ony samy. Paní doktorce přeji, ať se ji daří co nejlépe a hlavné hodně normálních lidsky cítících klientek. Ty ostatní by to měly zkusit jinde alespoň by bylo více času pro nás spokojené.

Nejlepší!!!!....tohle slovo je pro popis nejvhodnější.

Paní doktorka je velmi empatická a ochotná. Pomohla nejen mě,ale i mojí mamince a babičče. Škoda,že ji budu muset měnit z důvodů stěhování. Vím, že tomu někteří v diskuzi nechtějí věřit,ale se sestřičkou je opravdu problém. Pokud jsem to správně pochopila, sestra je maminkou paní doktorky a proto by se měla o to víc zamyslet, jakou reklamu svou prací vlastní dceři dělá.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová