Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Paní doktorka je naprosto skvělá. Nekonečně lidská, laskavá. Jestli bych si mohla doktorku vysnít, vypadala by stejně :-)
Sestra je vždy ta, která odpovídá za organizaci pacientek a času doktora. V této ambulanci, jsem-li objednaná na třetí, pak se ve tři otevřou dveře ordinace a jsem vyzvaná. Naprosto dokonalé. Jednou se tak nestalo a hned se mi dostalo omluvy a vysvětlení, že byl někdo akutní...
Mně se líbí ordinace jako celek.

Příjemné chování, pečlivá a zbytečně neprodlužuje prohlídky. Vždy se snaží pomoci, poradí. Docela jí to kazí sestra, se kterou je někdy "těžké pořízení".

Velmi milá a příjemná paní doktorka,vždy vše vysvětlí a při vyšetření je velice jemná,jsem velice spokojená.

Paní doktorku doporučuji s ní problém není, ale sestra je příšerná paní doktorka by ji měla vyměnit, tak zlou a protivnou sestru jsem nikde nezažila.

Profesionální přístup, milá, citlivá, přátelská, vždy dobře poradí. Jsem maximálně spokojená.

Určitě doporučuji. Usměvavá, ochotná, vstřícná! jen škoda že se stěhuji z Brna..

Paní doktorka je velmi příjemná s uklidňujícím hlasem a pečlivá. Chodím k ní již deset let.

Jsem velice spokojená a mám maximální důvěru. Doporučuji.
Růžičková

Paní doktorka je skvělá - moderní, příjemná, vše vysvětlí, nepovyšuje se, vyšetření jemná, stále se usmívá. A já naopak i sestřičku musím pochválit, myslím, že díky její organizaci jdu vždy na řadu včas, což je dnes velká vzádnost.

výborná, milá, chápavá

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová