Soukromá gynekologická ambulance
Palackého tř. 1-3, atreál VFU, Brno

Pani MUDr. Lustigová, je velmi znala ve svem oboru. Kdyz se zeny chcete na neco zeptat, tak se zeptejte. To, ze na neco vy cekate a pak neni podle Vas, tak proc se ji proste nezeptate? Pak tady akorat pomlouvate. Chodim k ni jiz x let, a kdyz se mi neco nezda nebo ze zapomnela, tak se ji proste a jednoduse zeptam a tim mam klid. Pokud k ni nerada chodite, ze treba neco zanedbala, tak vyzkousejte nekoho jineho, aspon uvolnite misto jine pacientce. Nyni jsem tehotna a nemuzu se na nic stezovat, kdyz mam problem, kdykoliv mi pomuze s odpovedi napr.po tel, jak pani MUDr., tak i setricka, kdyz se nechate odbyti, tak vase vec

S paní doktorkou jsem spokojená. Řekla bych, že je opravdu odborník a navíc velice milá a příjemná.Také oceňuji, že když jsem objednaná, nečekám déle, než pět minut.

Paní doktorka je vynikající odbornice,vždycky příjemná,milá a vstřícná. Ještě nikdy se mi nestalo,abych čekala déle než 5 minut na vyšetření(pokud jsem objednaná). Takových doktorů "jen houšť".

P.doktorku Lustigovou všem vřele doporučuji, v dnešní době je těžké zavděčit se všem a myslím, že p.doktorce se to daří. Sestřička je moc milá, vždy ochotná pomoci a v ambulanci mě uvítá s úsměvem, který ji vydrží až do mého odchodu.

Holky, nevíte jestli paní doktorka přijimá nové pacientky? Už delší dobu mám problémy a má paní doktorka je neustále zanedbává. Děkuji

Paní doktorka je opravdu profík! Chodím k ní já i moje mamka, které mimochodem díky půlročnímu měření tlaku paní doktorka přišla na to, že mamka má vysoký tlak a poslala ji k odborníkům přes tuto problematiku. Proto dávám všechny palce hore!!

Výborná lékařka, nejlepší jakou jsem kdy měla. Mohu jen doporučit.

Rozhodla jsem se napsat abych se podělila o zkušenost s paní doktorkou Lustigovou.Co se týče doktorky,tak je opravdu velmi milé,laskavá a příjemná.Jenže pokud máte nějaký problém,tak vám bohužel nepomůže.V lednu jsem si prošla zamlklým těhotenstvím a následnou revizí :( navíc trpím opakovanými záněty kvasinkového typu,které se mi neustále racejí co dva měsíce :( paní doktorka mi vždy předepíše globule a dál to prostě neřeší,ale podle mě by to takhle být nemělo kór když ví,že se snažíme o miminko!!!!!!Proto opravdu přemýšlím,že se poohlédnu po jiném lékaři který tento problém začne nějak řešit!!!!

Je to nejlepší a nejhodnější paní doktorka, kterou jsem za svůj život (60let) poznala. Perfektní, lidský přístup ke všem pacientkám. Věřím, že k ní chodí všechny bez obav. Alespoň já bych jinam nešla.

paní doktorka je opravdu výborná.Po dlouholetých vleklých gyn.problémech,kdy sem chodila k jiné a ta mě celkem zanedbala,pak nemohla najít žádného dobrého ženského lékaře se me ujala,dala "dokupy" a pomohla.Moje problémy řešila pečlivě a vždy zkusila vše,co by mohlo pomoci a úspěšně.Chodím k ní už několik let a doufám,že mi tahle paní doktorka "zůstane":)Je i velmi milá,lidská,vstřícná.Když se něco potřebujete dozvedet,tak se ptejte,velmi ráda Vám vše vysvětlí.Můžu opravdu jen doporučit,je to nejlepší gynekolog,co jsem kdy poznala.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý deň, som slovenská študentka ale potrebovala by som nutne ísť na prehliadku. Chcem sa opýtať či to je možné, resp. či mi stači europsky preukaz poistenca. Alebo ako sa to dá vyriešiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer, bohužel z kapacitních důvodů t.č. již neregistrujeme nové
pacientky. S pozdravem Knedlová

MUDr. Lenka Lustigová