Bělení zubů • 2 000 Kč

Dětská dentálí hygiena • 430 Kč +5 Více

Fluoridace • 50 Kč

Hloubkové čištění zubního kamene • 920 Kč

Odstranění pigmentací metodou Air flow • Od 650 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

2 000 Kč

Od 650 Kč

550 Kč

Od 750 Kč

Lenka Kupsová, DiS.
Soukromá ordinace dentální hygieny nabízí komplexní služby v oblasti specializované péče o dutinu ústní.

Kr...

Léčené nemoci

• PREVENCE ZUBNÍHO KAZU
  • Parodontitida
  • Gingivitida

• dentální hygiena

Ž
Umístění: Ordinace dentální hygieny Vstupní vyšetření

Ordinaci jsme s maminkou navštívily poprvé, vybraly jsme právě podle recenzí a ničeho nelitujeme. Přijala nás zrovna kolegyně p. Kupsové která všechno vysvětlila, byla moc příjemná, popisovala vše co právě dělá a na závěr pomohla s výběrem pomůcek a poradila správnou péči. Vše bezbolestné, ze zubařů mám hrůzu ale z další návštěvy zde určitě ne. Jsme obě rády že jsme vybraly správně

Umístění: Ordinace dentální hygieny Odstranění pigmentací metodou Air flow

Dnešní návštěva byla absolutně boží, až se mi skoro nechce věřit, že šlo opravdu o ošetření zubů :-) Slečna Kupsová je milá a profesionální. Vše mi vysvětlila a po celou dobu se perfektně starala o moje pohodlí :) Bála jsem se, že dostanu vyhubováno, ale naopak - dostala jsem užitečné rady a dostalo se mi precizního ošetření.
I když to bude znít trošku divně, tak se těším na další návštěvu :-)

Slečna Kupsová je mimořádně pečlivá, zuby vyčistí opravdu důkladně – člověk odchází jako nový :) Ošetření provádí tak, že naprosto není nepříjemné, vysvětluje jednotlivé kroky, takže si klient/pacient připadá jako klient/pacient, a ne jako materiál, což je ohromně příjemné. Navíc je moc milá. Mít děti, rozhodně bych se je k ní neobávala zavést, naopak. Stoprocentně doporučuju. I lidem, kteří mají strach ze zubaře.

Osobně chodím k paní Kupsové od otevření ordinace a jsem nadmíru spokojená!Zkusili jsme bělení, běleni na doma,odstranění kamene, žádné vyšetření NIKDY nebylo bolestivé ani nepříjemné, paní doktorka vše dělá s patřičným citem, VŽDY mi vše řádně vysvětlí, poradí a pomůže! Na všechny mé otázky vždy odpoví. Každé vyšetření dělá poctivě a že mám zaplatit mi u soukromého doktora problém nedělá.Můj zubař je s její prací nadmíru spokojen. Navíc způsob jakým paní doktorka s pacientami jedná je jeden z mála, co se u dnešních lékařů dá zažít.Chodíme celá rodina a každému můžu doporučit. Za mě jedině skvělé recenze!

Musím říct, že jsem doteď měla panický strach ze zubařů a představa, že v nich nechám "šťárat" ještě někoho dalšího,jako je dentální hygienistka pro mě bylo stresující. Po dnešní návštěvě u paní Kupsové můžu ale dokonce říct, že péče o zuby mi začala připadat i jako zábava. Ihned jsem si šla koupit všechny pomůcky, které mi doporučila. Je neuvěřitelné, jak přístup člověka dokáže změnit Váš postoj k věci.. Moc děkuji!

Také se musím přidat k pochvalám a vřele všem doporučuji (i osobně). Byla jsem na dentální hygieně poprvé a bála jsem se, že to bude jen přednáška o čištění zubů, a potom nějaké rychlé čištění. Paní Kupsová se ale opravdu celou hodinu věnovala odstraňování zubního kamene, a když jsem poté viděla výsledek, nevěřila jsem vlastním očím, že mám opět bílé zuby, za které už se nemusím stydět. Nikdy bych nevěřila, že by opět mohly takto pěkně vypadat. Tímto i paní Kupsové děkuji za pěkný úsměv a přeji spoustu spokojených zákazníků!

Po hodine co sa vam bude sparat v ustach uz si poviete ze aj hadam staci tej ustnej hygieny! ;-) Samozrejme to myslim len v dobrom! Ja som sa sl. Kupsovej dostal tak ze mojmu "normalnemu" zubarovi sa uz akosi nechcelo vyskrabavat kamene a za 5min (ne)namahy zobral 20euro ako nic. A to bol akoze uz uznavany zubar. Oproti tomuto sl. Kupsova pracovala ako vcelicka a celkovo z jej pristupu je poznat ze svoju pracu robi rada a dobre. Aj mimo samotneho zakroku naozaj mi poradila dobre a som sa dozvedel o svojom chrupe - ktory si dovolim tvrdit je vo velmi dobrom stave - nove veci ktore mi doteraz ziadny zubar nepovedal. Kazdy den si starostlivo teraz cistim podla instrukcii, lebo p. Kupsova to je sekera, aby po pol roku ked pojdem na kontrolu ma nezinstruovala este viac! ;-)) Naozaj odporucam!

Skvělá!!! Její práce je velmi pečlivá a precizní. Vše vysvětlí, pomůže s výběrem dentálních pomůcek. Její práci velmi vysoce hodnotily dvě zubařky, u kterých jsem byla následně po třech návštěvách u této dentální hygienistky. S její prací jsem velmi spokojená a rozhodně ji můžu doporučit.

Vynikajicí. Jedním slovem, více není potřeba. Zubní kámen odstranila opravdu bez jediné bolesti, slečna je velmi šetrná a má opravdu velké znalosti, zkrátka ví o čem mluví. A krom toho je aji pěkná :-P :-D

Musím velmi pochválit, opravdu je paní Kupsová výborná. Velmi profesionální, příjemná. Návštěva za ty peníze stojí, vše vysvětlila, pořádně vyčistila zubní kámen, odstranila pigmentace, provedla instruktáž jak čistit a už za 14 dní byl na kontrole vidět rozdíl - dásně se zklidnili, zatáhli, takže začínající parodontitidu díky ní snad zažehnám. I mezizubních kartáčků jsem se přestala bát a jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji! Škoda že zubaři tak málo s hygienisty spolupracují, ještě že jsem šla sama od sebe a nečekala až mě tam pošle moje paní doktorka. Asi by mi dříve ty zuby vypadaly...Takže díky!!