Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

• klinická psychologie

Empatický přístup zaměřený na porozumění a řešení. Návštěvy mi moc pomáhaly k normálnímu fungování a když se mi přitížilo z celkového přetížení stresem, tak mě paní psycholožka navedla na správnou cestu. Přistupovala ke mně velice individuálně.
Pomohla mi se smířit se spoustou věcí, které jsem se bála i jen říct sama před sebou. Terapie probíhá formou rozhovoru v příjemné atmosféře.

Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc diagnostické testy

Byla jsem velice spokojená, velice profesionální přístup Paní Mgr. Kristlové doporučuji všem kdo hledá špičkového psychologa.

Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc psychologické konzultace

Po každé když jsem od ní odcházela byla jsem šťastná a veselá a dokázala mi vždy poradit a vyslechla

Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc Jiný

Mohu jen doporučit. Byl jsem naprosto spokojený.Empatická a pozorná.Snaha maximálně pomoci. Jediný lékař kteremu jsem naprosto důvěřoval v tomto oboru.

Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc psychologické poradenství

S paní jsem byla velice spokojená. Její přístup a poradenství je nanejvýš profesionální. Je velmi milá, příjemná a empatická. Jako novou klientku mě na první návštěvu objednala rychle. Její konzultace mi v těžkých chvílích hodně a rychle pomohly. Přistupovala ke mně velmi individuálně a svědomitě. Doporučila jsem ji i svým známým a doporučuji ji každému.Touto recenzí bych jí chtěla poděkovat.