Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Vždy jsem měla ze zubařů strach a pokaždé,když jsem tam měla jít, byla jsem úplně vystresovaná z dětské zubařky !!! U paní Hanyšové jsem úplně v klidu,nic mě nikdy nebolí a vím,že je prostě úžasná a ví, co dělá ... moc děkuji

Paní doktorka rozhodně ví co dělá.
Ochotně vše vysvětlí, jen někdy se zlobí, když nechodím pravidelně na prevence.

Prvních několik návštěv mě paní doktorka vždy upozorňovala na nedostatečně vyčištěné zuby. Přestože jsem samozřejmě vždy před návštěvou "dřela" dásně do krve, technika čištění byla špatná. Paní doktorka mi ji pomohla napravit, a od té doby žádný nový kaz (přestože dřív jich bylo při každé prohlídce spíš několik a můj předchozí zubař to zdůvodňoval špatným složením slin). Je vidět, že se snaží řešit problém a ne honit body na vrtání a plombách. Rovněž všechny prohlídky i další úkony probíhaly u paní doktorky vždy v pohodě a klidu, s maximální pečlivostí a profesionalitou. Rozhodně doporučuji.

Já můžu jen paní doktorku doporučit.Chodí k ní celí naše rodina.Je moc šikovná a vždycky pomůže a hlavně poradí.

Paní doktorku můžu vřele doporučit, je velice milá a šikovná.

Jsem velice spokojený, dlouho jsem si nevěděl rady, až u paní doktorky jsem prozřel. Děkuji.

Paní doktorka je velice pečlivá a sympatická a chodím k ní rád. Vždy mi pomohla vyřešit problémy s mými zuby a za to jí moc děkuji.

Maximální spokojenost - u MUDr. Hányšové jsem přisel o strach ze zubaře a chodím si tam odpočinout :o) - pečlivá, ochotná - doporučuji...